Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

11 hours ago, Wisey said:

Koliko traze za Medisona? Igrac koji bi imao sta dati nasem timu.

50+ mil funti, previse za ekipu koja ispada. Harvey Barnes izgleda ide u Villu za nekih 25-. Isto tako S'thampton trazi kao za Laviu i JWPa po 50 mil funti jebo te hljeb. Ljudi ispali i prde, veoma zanimljivo. Npr. Leeds ima onog kurca Rodriga kojeg su platili 27 mil funti, ima lik klauzulu cini mi se 4 miliona. Mislim naravno nije za nase ekipe, ali je igrac toliko solidan za npr. Evertona i odlicnu cijenu ima.

9 hours ago, cobinho said:

A i nek je isti kvalitet i nek nije bolji, ne znam ko bi imao ista protiv da imamo igraca na nivou Mounta od pre god dana. @Adi je lepo uporedio. S tim da ja upravo imam tu bojazan da Nkunku igra na toj poziciji pa kad vidimo da to ne ide onda ce biti e koga sada tu da stavimo, nema nikog, menjaj formaciju. A nadam se da Poch moze to brzo da sagleda i zakljuci.

Ako pikira 4231 3421 onda nam treba takav igrac ako pikira 442 ili 433 onda i mozemo bez takvog igraca kao sto Madd

Isto tako me nervira kada vec decenijama kontamo da je jedan igrac dovoljan za sezonu. Zamisli da je Kante igrao ovu proslu sezonu, ne bi imali ovoliko problema. Isto tako da nismo imali povrijedjenih 11 igraca, ne bi morali dovoditi igrace u januaru i napraviti problem sa previse igracca.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, soxx said:

Ja sam vise napisao zbog toga da mi je pametnije ostavit mounta nego maddisona dovoditi. Bolje ovom platu dati, nego 50 miliona i platu za maddisona

Samo sto je Mount bolji igrac od Maddisona realno, koliko ga god neko ne volio. Glupost je dovoditi igraca za slicne pare i ocekivati fakticki isto. Imamo igraca koji je nase dijete, samo ga treba podrzati.

Link to comment
Share on other sites

Vila je odlicno prosla sa Tilemansom. 

Medisona kolko god gotivio, ne bih ga dovodio, prosto mislim da se covek ne moze osloniti na njega, steta bi bilo da igra u Chempionshipu ali smatram da nama ne bi bio od ne znam kakve pomoci.

dodao bih to da je Eriksen poprilicno popravio igru upravo pod Pochetinom ali sad mislim da treba juriti druge mete

i ne znam sto su se tolko uhvatili za tog Onanu, pa mi smo verovatno najgori tim medju top 30 klubova, golman mi je najmanja briga.

inache, jesam fan Poketina, to ne sporim, ali imam odredjenu dozu zabrinutosti kako cemo odraditi ovaj prelazni rok, nisam pesimista, samo ne znam sta da ocekujem, mala bara, mnogo krokodila, a uprava mi je jos uvek nepoznata

Link to comment
Share on other sites

U pravu su svi što pišu da je mnogo pametnije kada bi ostavio Mounta u klubu nego kad bi se doveo Maddison, Adi je napravio dobro poređenje između njih dvojice sa tim da Maddison više zaostaje za Mountovim jačim stranama nego obrnuto. Pored toga Mount je mlađi i Maddison je veoma sklon povredama, također igra na poziciji koja je poprilično popunjena kod nas, zasad...

 

Madders ide u Njuku i mislim da bi njemu to lično bio najpametniji potez, prilično je gotivan igrač.

 

 

Što se nas tiče, ne očekujem da se ovo ljeto ubode neki pametan transfer.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kun Aguer0 said:

Sad bi bila fora da dovedemo Mbappea :D

Prodaš Havertza Realu i onda uzmeš Mbappea njima ispred nosa jer im ga PSG ne da, hahahahaha kako bi do bilo predobro, samo što su naši glupi pa na vjerujem da bi mogli ovo odraditi

a pogotovo sto mpabe hoce kod nas haha

nema leba od tog slucaja 🙂

neznam sta cekaju nasi sa ostalim igracima.. sve mi se cini na to da cemo do pocetka PL smisljati koga bismo trebali uzeti a nista ne uzmemo 🙂 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Kun Aguer0 said:

Pa ako bi dobio lupam 300k p/w onda bi 10 godina imao tu platu :D

ja se sjecam da je on srao oko dresova, htio da mu ide odredjeni dio novca od prodanih dresova s njegovim imenom. ne znam kako bi mu to kod nas prolazilo.


ja mislim da je on bas preskup kod nas igrac i da bi bilo bas problema s njim.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Spaha said:

ja se sjecam da je on srao oko dresova, htio da mu ide odredjeni dio novca od prodanih dresova s njegovim imenom. ne znam kako bi mu to kod nas prolazilo.


ja mislim da je on bas preskup kod nas igrac i da bi bilo bas problema s njim.

Pa to ti je image rights, igraci su sami po sebi brend, oni poznati i uspešni naravno, i postala je normalna stvar da traze procente od komercijalnih prihoda na svoje ime. 

Link to comment
Share on other sites

Kontao sam što bi Real doveo Havertza, nekako u onoj njihovoj kurčevoj ligi bi im i bio sigurno dobar ali ne kontam šta će Arteti i Arsenalu te gdje će ga ugurati...

 

Ako možemo izmusti 70 miliona za njega što da ne, mada bi lijepo bilo da mi obezbjedimo sebi napadača osim ako Poch ne misli gurati Broju i Fofanu :D

 

Što se Mounta tiče ja navijam za to da ostane.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...