Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

On 1/28/2023 at 12:36 AM, Blue97 said:

Poenta je da ce na ljeto kostati vise para, i ganjali bi se sa vise klubova, pogotovo Unitedom

Uvijek više po ušima dobijaš kada igrače dovodiš zimi, tada više keša moraš izvaliti jer je u pola sezone. Kako god mi smo za njega platili malu sumu po današnjim standardima, to što će ostati tamo do kraja sezone je sigurno doprinjelo tome.

Osimhen i Kvicha su trenutno možda i najbolji duo. Strašni obojica. Kvicha mi se baš sviđa kao igrač, ne možeš mu uzeti loptu bez faula, čudi me što se niko za njega raspitivao nije.

Caicedo ili Enzo zajebana odluka. Enzo se brzo probio, prije pola godine došao u Benfiku, uzeo SP i sada traže more para za njega, jebeno je to. Caicedo sa druge strane dobar u engleskoj, jedino što ne znam da li bi mu pare udarile u glavu.

Kod Enza mi je također minus jer ovi latino likovi počnu da kmeče čim pozvone real ili barsa

Link to comment
Share on other sites

Kritikovanje Pottera i nedostatak povjerenja koje navijači imaju u njega je ok,ako mene pitate, ali hvalospjevi o Tuchelu su mi čisto ludilo. Hvala za Ligu prvaka, hvala za sve dobro što si učinio za klub no u zadnjih nekoliko mjeseci si išao u krivom smjeru krupnim koracima. 

Link to comment
Share on other sites

Praviš ekipu za sljedećih 5 godina, minimum. Zbog toga sve ovo ima smisla. Bolje i ovo nego parcijalno praviti ekipu po jednog igrača svakog prelaznog roka. I to smo se kacili za neka privremena rješenja. Ovo što Boehly radi je masterpiece. 

Link to comment
Share on other sites

Romelu Lukaku
Centre-Forward

Callum Hudson-Odoi 
Left Winger

Ethan Ampadu
Centre-Back

Malang Sarr
Centre-Back

Tiemoué Bakayoko
Defensive Midfield

Abdul-Rahman Baba

 

 

Ovo je škart koji je na posudbi. Uz to možeš prodati Azpija, Ćabolu, RLCa, Jorginha, Ziyecha, Aubu, Pulišića 

 

Pa 13 igrača jebem ga pa može se ovde nešto para uzeti 

Link to comment
Share on other sites

Ako uzme Monaco Sarra, ide cistih 15 miliona. Baka ode na posudbu u Cremonense, pa na kraju besplatno. Ampadu moze zamijeniti Chalobu koji ako ode za 30 mil, mi smo na konju. Lukaku je minus i tu, sta je tu je. Baba besplatno, CHO ne znam sta se tu desava, osim da je povrijedjen na dvije sedmice.

Ziyech izgleda ode na posudbu u PSG. Jorginho 20-30 mil, ja bih bio zadovoljan. Auba par miliona takodjer, Azpi 8 miliona isto. Havertz na 50-60, prezadovoljan. Mendy 20+

I onda na ljeto dovesti spica i zavrsiti ovaj projekat uz par mladih igraca.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...