Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

2 minutes ago, apeiron said:

Ma daj ba nismo normalni. Jebo nas on. Za ove pare možeš dovesti solidnu zamjenu za Jamesa, onog momka iz PSVa i Thurama.

Što ovako nisu za Enza istresli keš? 

Ko kaze da nece istrest ili da ce ovog kupiti na kraju? 
 

Bitno da kupuje i ulaze a dok ne dodje SD imat cemo ovakve sokantne cifre i preplacivanje. Kako god bolje nego da je skrtica i da je zavrno pipu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, hamco said:

Ko kaze da nece istrest ili da ce ovog kupiti na kraju? 
 

Bitno da kupuje i ulaze a dok ne dodje SD imat cemo ovakve sokantne cifre i preplacivanje. Kako god bolje nego da je skrtica i da je zavrno pipu.

Zar je tebi normalno dati na nekog anonymousa iz Ukrajine 100 miliona?

Bitno je da kupuje i ulaze ali i da ima i nekog smisla u tome. Ovo je totalna glupost.

Daj ove pare za Enza, daj da dovedemo zamjenu Jamesu. Treba poredati prioritete. Završimo li prelazni rok s ovim Mudrykom najebali smo ga.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, napisao sam i ranije da se zajebavam. Enzo je meni top prioritet, on i Leao su generacijski talenti, igraci koji prave razliku. Enzo je igrac kalibra Verratti, dakle u svemu je dobar kao igrac ispred odbrane. Za Leaoa je suvisnk bilo sta reci, svi znamo kakav je igrac i sta bi donio bilo kojoj ekipi a kamoli nama.

Mudryk je stvarno dobar igrac ali u ovom trenutku totalno glupost dati toliki novac na njega pored ove dvojice.

Link to comment
Share on other sites

Ako dođe do transfera Mudryka za ovaj iznos koji se spominje mene će biti sramota u njihovo ime. Mene ovakve vijesti toliko iznerviraju da bih rekao svašta, ali se ne mogu izboriti sa mislima i lijepo to sročiti. Jadan smo klub postali, uništavamo fudbal, plaćamo za nekakve prosjeke ogromne sume novca. I trebamo biti u donjem dijelu tabele. Newcastle ima 100 puta više para od nas pa se ne bahate ovako, ne obesmišljavaju tržište. Za ove pare se može dovesti Leao ili riješiti 3 pozicije.

Nemamo mi šta zagorčavati život Arsenalu. Naš nivo su Fulham, Brentford i Palace.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Adi said:

Ako dođe do transfera Mudryka za ovaj iznos koji se spominje mene će biti sramota u njihovo ime. Mene ovakve vijesti toliko iznerviraju da bih rekao svašta, ali se ne mogu izboriti sa mislima i lijepo to sročiti. Jadan smo klub postali, uništavamo fudbal, plaćamo za nekakve prosjeke ogromne sume novca. I trebamo biti u donjem dijelu tabele. Newcastle ima 100 puta više para od nas pa se ne bahate ovako, ne obesmišljavaju tržište. Za ove pare se može dovesti Leao ili riješiti 3 pozicije.

Nemamo mi šta zagorčavati život Arsenalu. Naš nivo su Fulham, Brentford i Palace.

A sta ako se decko pokaze kao dobra kupovina?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Whisper said:

A sta ako se decko pokaze kao dobra kupovina?

Ja mogu reći koji je najvjerovatniji scenario. Za mene ovaj transfer može biti isplativ ako ostvari uticaj na ekipu kao Salah, Bruno, Hazard, De Bruyne.. Za to su šanse jako male. Bolji i dokazaniji igrači kod nas nisu ništa posebno uradili.

Link to comment
Share on other sites

A sta ti Adi znaci jel igrac placen 30, 50 ili 100 miliona?

Da su vlasnici dali posljednji dinar na ovog igraca i ja bih se zabrinuo, rekao bih ako ne uspije i ne da doprinos kao Salah, Bruno, Hazard ili De Bruyne, gotovi smo. Bankrotirali smo.

Ovako znas da ako su spremni da plate za jebenog Mudryka 100 miliona i to u januaru, sta ce tek onda ljeti raditi.

Mislim, iznos novca u fudbalu na transfere je trenutno relativan pojam, stvar je percpecije iz ugla navijaca i mogucnosti iz ugla kluba/vlasnika.

Skroz je druga tema to sto mi mislimo da se za te pare mogao dovesti x ili y igrac. Na kraju krajeva i taj x ili y igrac moze biti flop. Nista nije garant uspjeha.

Dajte momku sansu da se pokaze, mozda sutra nekad kazemo da smo super prosli iako je kupljen za 100 miliona.

 

Link to comment
Share on other sites

Kad ostali vide da se uprava razbacuje sa stotine miliona za nekog anonimusa iz Ukrajine sta ocekujes koliko ce gledati da ih izmuzu klubovi kad hoces da dovedes igraca koji bi te zapravo pojacao?

Najbolja pojacanja u Chelseaju su uvek bili igraci koji nisu bili preskupo placeni cak ni za svoje vreme. Za 100 miliona (bla bla inflacija, ovo ono, drugacije vreme malo otisle cene i ostalo), su svojevremeno dosli Fabregas, Costa i Hazard, cak mislim da je i kusur ostao. Pa cak i danas bi mogao makar dva igraca da dovedes za te pare.

Na kraju krajeva, bole me mudo, nije moj novac, u najgorem slucaju mogu da se smejem ovom transferu.

Link to comment
Share on other sites

Sve je bitno. Visina transfera utiče na očekivanja javnosti, očekivanja od strane kluba i odnose u svlačionici. Nije slučajno da su skoro svi igrači plaćeni oko 100 miliona bili flopovi. Hazard, Dembele, Griezmann, Felix, Maguire, Lukaku, Pogba, Sancho, Havertz.. 

Drugo, Chelsea se nametnuo kao najnaivniji klub na tržištu. Jedva prodaje suvišne igrače, a svakog koga dovodi preplati. Hajde da se preplati neko ko će sigurno biti pojačanje, a ne igrač koji nije ni u top 100 na svijetu.

Svaki igrač može biti flop i svaki igrač može postati legenda. Ako nema potrebe da diskutujemo o parama jer nisu naše i o tome kakva su nam očekivanja od igrača jer ćemo na kraju sve vidjeti, onda da ukinemo ovaj dio foruma.

Link to comment
Share on other sites

Pa upravo to tvoje "bla bla, inflacija..." nije samo bla bla nego je zaista tako. Danas bi ti igraci vrijedili 5x vise. Ne kaze niko da je ovo najpametniji potez nego da makar malo cijenite to sto lik ulaze toliki novac.

Ma najbolje da je lik zatvorio pipu i nikog nismo kupili. 

13 minutes ago, Igi said:

Kad ostali vide da se uprava razbacuje sa stotine miliona za nekog anonimusa iz Ukrajine sta ocekujes koliko ce gledati da ih izmuzu klubovi kad hoces da dovedes igraca koji bi te zapravo pojacao?

Najbolja pojacanja u Chelseaju su uvek bili igraci koji nisu bili preskupo placeni cak ni za svoje vreme. Za 100 miliona (bla bla inflacija, ovo ono, drugacije vreme malo otisle cene i ostalo), su svojevremeno dosli Fabregas, Costa i Hazard, cak mislim da je i kusur ostao. Pa cak i danas bi mogao makar dva igraca da dovedes za te pare.

Na kraju krajeva, bole me mudo, nije moj novac, u najgorem slucaju mogu da se smejem ovom transferu.

 

Adi, niko nije rekao da ne diskutujemk, zanimao me razlog zasto mislis da je puno. 

Mislim i meni je puno, kako nije. Pogotovo sto sam siguran da smo mogli dovesti boljeg i provjerenijeg igraca sa manjim rizikom neuspjeha. 
 

Jebat ga, ali ja mislim da ce Boehly tek na ljeto da kupuje i to bas da kupuje. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma neka su ga uzeli, svi govorite treba odbrana, treba vezni igrač, zaboravljate da na toj poziciji imamo odlične igrače koji su povrijeđeni. Na krilu kad su svi full fit nemamo jednog poštenog igrača. Leao ne bi mogao doći na zimu, a na ljeto Bog zna ko bi nam sve konkurencija bio za njega.

Ne znam kakav je mihajlo, ali dobrodošao i nek mu je sa srećom. Cijena je glupa, ali po meni potreban transfer bolje nego Madueke sa štakama da nam dođe. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, hamco said:

Pa upravo to tvoje "bla bla, inflacija..." nije samo bla bla nego je zaista tako. Danas bi ti igraci vrijedili 5x vise. Ne kaze niko da je ovo najpametniji potez nego da makar malo cijenite to sto lik ulaze toliki novac.

Ma najbolje da je lik zatvorio pipu i nikog nismo kupili.

 

 

 

Pa da, sad kad si otvorio Pandorinu kutiju sa ovim smesnim obestecenjima

Haaland je kostao 60 miliona, Akanji 17, Ake 40-ak, Sterling 60, Zincenko 35,  Jesus, 50, Odeegard 35, sve skoriji transferi, ili bitni igraci ili squad igraci za svoje klubove. Mozes itekako dovesti pravo pojacanje za mnogo razumniji novac i dalje.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...