Jump to content

Matchday 31 : Chelsea - Manchester City (sre, 05.04.2017 - 21:00)


chiba

Recommended Posts

Sigurno najvažnija utakmica u sezoni. Ako ostanemo na +7 na osam kola do kraja, mislim da će biti nemoguća misija za Tottenham da nas stigne. Ako ne pobijedimo, mogao bi to biti psihološki udarac na igrače jer se pritisak povećava i kiksevi će biti češći.

Link to comment
Share on other sites

Sigurno najvažnija utakmica u sezoni. Ako ostanemo na +7 na osam kola do kraja, mislim da će biti nemoguća misija za Tottenham da nas stigne. Ako ne pobijedimo, mogao bi to biti psihološki udarac na igrače jer se pritisak povećava i kiksevi će biti češći.


Slazem se. To je ta obrnuta psihologiha u ovom trenutku. Da smo kojim slucajem sa plus 4 dosli ba plus 7, svi bi nas proglasili pobjednicima i mi bi bili u delirijumu. Ovako sa plus 10 smo dosli na pous 7 i vec se panika pocela uvlaciti, barem nama navijacima. Ne smijem ni pomisliti sta bi bilo da dodjemo na samo 4 boda prednosti. Tad bi se vec i igracima uvukla nervoza i bilo bi bas jebeno.
Link to comment
Share on other sites

Oni ce svakako doc na nadigravanje, a jos pogotovo u situaciji u kojoj su, pokusat ce da napadnu svim silama.

Unaprijed podrzavam odluku trenera da stane u odbranu, dadne im loptu i onda uz dobru realizaciju siluje kroz sav prostor koji ce ostavljat nazad.


Siguran sam u odlicnu reakciju trenera i igraca nakon poraza, jer za zaljenje nema ni vremena ni potrebe, a siguran sam da ni najmanje psiholoski nismo pali, desava se

A ako neko i jest, fala bogu imamo odlicnog trenera da to popravi
Link to comment
Share on other sites

Mislim da će City uvjerljivo izgubiti ne samo zato jer imaju kretena na klupi i ne znaju igrati obranu nego i zato jer će naÅ¡i gristi. Ne vidim načina na koji oni mogu uzeti bod, a kamoli tri. ÄŒista pobjeda. 

 

Uostalom, njima igra samo pobjeda i to ne da budu prvi, nego da budu u prva četiri. United im dolazi na noge i može ih preskočiti. Pritisak uopće nije na Chelseaju. Idealna utakmica za igru na kontre i prekide. Moja prognoza da ćemo im uvaliti barem 2 gola, ako ne i viÅ¡e. 

Link to comment
Share on other sites

Championova mržnja prema Pepu je veća od mržnje prema Conteu i tako Champion po prvi put nije trollao i napisao je komentar koji se može očekivati od pravog navijača Chelsea.
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakva ce situacija biti sa Mozesom. Ako ne bude spreman mozda opet izadjemo sa 3-5-2 od pocetka. Cak mislim da bi nam to povecalo sanse za pozitivan rezultat. Jer zadrzavamo jak defanzivni blok na sredini i dodajemo Fabregasa da povezuje linije.
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi trebalo ozbiljno uzeti u razmatranje da krenemo sa sa Pedrom, Willianom i Hazardom u napadu, Costa je svejedno van sebe.

Ne moze, Mosesa nece biti. tako da zaboravi Pedra u napadu. Ja bih to volio da bude hazard, mitchy i willian (Fabregas), zavisno od formacije.

Link to comment
Share on other sites

ne znam kako tako lako otpisujete city, pa nas je jebeni crystal palace na stamfordu uzeo, i to preokrenuo rezultat, pricajte sta hocete, ali ja se bojim ove utakmice protiv citya, nekako bih opet bio zadovoljan sa bodom, ali na pobjedu se mora ici.

i red bi bio da costa konačno počne zabijati golove, i da se manje zajebava, ne znam šta treba više da uradi da ga conte zamjeni konačno michuom.

i michu je ove sezone jako zakinut za minutazu, bezbroj prilika da dobije neku ozbiljnu minutazu, sad bi to itekako valjalo. shvatam u pocetku kad je poceo onaj pobjednicki niz, ali kupovi, pogotovo kad nije bilo coste i sad kad je costa u losoj formi bi trebao da igra, ali to ne vazi za contea.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako zabemarimo sansu kamenog u poslijednjoj minuti, nisu nam fakticki prave sanse stvorili. Cak smo im i gol poklonili nasom greskom.

Za danasnju partiju posebno bih izdvojio Hazara i Cahila. Razvalili su obojica, prvi u napadu a drugi u odbrani. Moram ponovo reci, Cahil je pod Conteom kako vrijeme odmice sve bolji i bolji.
Link to comment
Share on other sites

Ako zabemarimo sansu kamenog u poslijednjoj minuti, nisu nam fakticki prave sanse stvorili. Cak smo im i gol poklonili nasom greskom.
 

 

U prvom poluvremenu su nekoliko puta vrlo lako dolazili blizu gola, no, na vreme je reagovao ubacivanjem Matića može se reći, u drugom poluvremenu su zaista bili bezopasni. Zrelo odigrana utakmica, kao što sam i očekivao nakon onog fijaska sa Palaceom.

Idemo dalje, samo hrabro!

Link to comment
Share on other sites

Postirana slika

Iako su statisticki bilo bolji, to se nije primijetilo na terenu. Mi smo odigrali mudro a Conte je jos jednom pokazao kakav je strucnjak.
Jos je utakmica do kraja i moramo ovo ozbiljno zavrsavati. Tottenham je u sjajnoj formi a ostali klubovi vise i nisu u konkurenciji za prvaka.
Link to comment
Share on other sites

Točno kako sam i očekivao, dobili City bez muke. Statistiku mogu mačku o rep okačiti. Toplo se nadam da City neće završiti u prva četiri jer ne zaslužuju.


Ja se nadam da hoće jer ako ne završe u top4 onda će to biti Arsenal a njih mi je više muka gledat u lp
Link to comment
Share on other sites

Točno kako sam i očekivao, dobili City bez muke. Statistiku mogu mačku o rep okačiti. Toplo se nadam da City neće završiti u prva četiri jer ne zaslužuju.


Ja se nadam da hoće jer ako ne završe u top4 onda će to biti Arsenal a njih mi je više muka gledat u lp
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...