Jump to content

Poređenje igra�a


Cres

Recommended Posts

  • Postova 160
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Odlična tema, ali smatram da je bolje da se svako 48 sati stavlja nova usporedba, previše je 7 dana.

Moj glas ide Ozilu zbog konstantnosti, to je vrlo bitan faktor kod igrača a Muller to nema.

 

Tek sam sad vidio ovu temu pa mi odmah na pocetku za oko zapade i tvoj komentar.

Grijesis. Muller je ove sezone vrlo konstantan i po statistici i ukupnom ucinku bolji igrac od Ozila. Ne znam zasto podcjenjivate Mullera koji je odlican igrac. U Realu Ozil igra AMC, dok u Bayernu Muller igra desno krilo i sasvim zasluzeno izbacio Robbena iz pocetne postave. Muller je jedan veoma dobar igrac koji nema neke vjestine, tehniku i slicno, ali zato zabija i asistira i veoma koristan timski igrac.

 

Evo vam dole dva linka pa se uvjerite da vas vecina grijesi...

 

Ozil

Muller



Nemorate staviti , ali bas me zanima sto mislite o Bale - Ribery ..

 

Trenutno je za mene Ribery bolji od Balea, i on je najveci razlog zasto Bayern igra dobro. Medjutim ako bi pricali o nekom transferu onda Bale ispred Riberya definitivno...

 

 

 

 

Xabi Alonso vs Schweinsteiger. Svajni ipak, jer je glavni igrac Bayerna, mozak ekipe i pravi vodja dok Alonso nije nista.

Uvijek me je podsjecao na naseg Lamparda.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest ivanovic22

Seamus Coleman ili BRANISLAV IVANOVIC 

 

po meni je Bane za dvije klase bolji,da cujemo i vase misljenje. Mislim da je dosta trajala anketa za Bejla i Di Mariju i da je svima jasno da je Bejl klasa iznad Di Marije

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nemaju uopšte iste uloge u svojim ekipama da bi se mogla voditi neka ozbiljna diskusija kada je u pitanju statistika ili nešto drugo.

 

Alexis je u Arsenalu igrač od kojeg zavisi 80% uspjeha ekipe, dok je Eden kod nas jedan od par igrača koji rješavaju utakmice.

 

Ne zato što igra kod nas, ali za mene je Eden kvalitetni igrač i igrač koji je kad je disciplina u igri u pitanju dosta bolji nego Alexis, jedino u čemu je Alexis u prednosti to je realizacija.

Link to comment
Share on other sites

Stavi Edena u Arsenalov tim i on će odskakati isto koliko i Alexis. Odnosno, stavi Alexisa u naš i on neće izgledati ni približno maestralan kao tamo. Možemo to nazvati Bale ili Suarez efekat.

 

Za mene je Eden čisti umjetnik, jednostavno onaj igrač kod kojeg ti ne treba više od 15 minuta da ga vidiš s loptom, jednostavno ako imalo voliš i znaš o fudbalu, na osnovu samo tih 15 minuta možeš vidjeti o kakvoj se klasi i igračini radi.

 

S druge strane, Sanchez je sada u boljoj formi što se golova tiče, ali mislim da je Eden i bolji i da će biti još bolji.

Link to comment
Share on other sites

Moje neko miÅ¡ljenje : Nisu daleko jedan od drugog . Sanchez trenutno ima viÅ¡e i golova od Edena ali kao Å¡to ste rekli mnogo toga od njega zavisi . Ako Sanchez igra dobro igra i Arsenal , ako zaustaviÅ¡ Sancheza zaustavio si i Arsenal . NeÅ¡to tako je bilo sa Edenom prije sezonu-dvije kada je Chelsea bukvalno od njega zavisio . Sada nije tako , spao je pritisak s njega , Chelsea pobjeÄ‘uju i kada on ne daje golove jer su tu sada Costa , Fabregas i ostali .  Po meni su oni veoma slični igrači , tehnički veoma kvalitetni , vrsni dribleri . Nijanse su u pitanju ali po meni je bolji naÅ¡ Eden , ali treba biti realan i priznat' da je Arsić ub'o s tim transferom .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...