Jump to content

Predsezona


Recommended Posts

[s]Očekujem nešto slično da istrči i protiv Citya na Villa Parku za par sedmica.[/s]

Nije to postava ! Sad sam čuo potpuno drugačije na Chelsea TV-u.

______________Cech______________
Hutch_____Luiz_______Cahill_____Paulo
_________Mikel______Lamps_________
De Bruyne______Hazard______Kakuta
______________Lukaku_____________

To je sastav.
Link to comment
Share on other sites

Druga je tek tekma predsezona, jeste prijateljska, jeste PSG spremniji od nas (prošli su veći dio priprema) ali nekoliko segmenata naše igre i nekoliko igrača su jako loši zasad. Nadam se boljem drugom poluvremenu s više trke i ipak nešto više tempa.
Mislim da će svakako biti koja izmjena, treba svježine tu. Ne možemo biti zadovoljni s 0-1 za Pariz.
Link to comment
Share on other sites

Loše prvo poluvrijeme. Mi smo imali malo više loptu u nogama, ali iz toga se nije izrodila nijedna prava šansa. I PSG je imao nekoliko perioda u kojima su dobro igrali i uvijek su skoro napravili po neku dobru šansu. Treba malo više trke. Kakuta mi je nekako skroz slab a po meni De Bruyne ne može igrati na krilu, treba njega ubaciti na CMF.
Link to comment
Share on other sites

ocekivao sam vise stvarno ali i nije sve toliko lose bar igraju ovi mladi igraci i sad se moze vidit na koga se moze racunat a na koga ne mislim da Debruyne bi bolje igrao u sredini slabije se snalazi na krilu vidi se odma Kakuta je bio veoma los pogotovo u predavanju lopti i ponovo se vidi da nam fali to desno krilo i da nam treba tip igraca kao Hulk
Link to comment
Share on other sites

Ramires, Essien, Bane, Marin in
Kakuta, De Bruyne, Lampard, David Luiz out

Na kraju dosta bolje drugo poluvrijeme zaokruženo izjednačujućim pogotkom mladića Piazona poslije lijepe kombinacije sa Ramiresom. B-)
Ima negativnih stvari na kojima se mora raditi u budućnosti, isto tako i pozitivnih koje ćemo ponijeti iz ovog meča. Očito je da je Seattle jedno a PSG nešto sasvim drugo tako da se treba obratiti pažnja na nastupe igrača u oba meča.
Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvrijeme dosta loše i bezidejno dok se u drugom poluvremenu ulaskom Marina i ostalih igrača otvorilo više prostora. Drugo poluvrijeme je bilo puno bolje i inicijativa je okrunjena pogotkom. Marin je bio odličan. :D
Sve u svemu solidno, kad se priključi ostatak momčadi to će izgledati bolje, i do početka sezone će sve nadam se bit uigrano.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...