Jump to content

Predsezona


Recommended Posts

Vjerovatno večeras ekipa sastavljena od što više igrača koji su tu od samog početka predsezone i treninga. Dakle, ovako nešto bih volio:

____________Hilario__________
Hutch____Bane____Cahill____Paulo
_______Essien____Josh__________
Marin_____De Bruyne_____Hazard
__________Lukaku_____________

A onda kasnije upadaju Nate, Kane, Bamford, Piazon, Lamps, Luiz itd.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1342624353' post='65148']
Fino se zabavljaju, eh sve bih dao da sam[size=5] s njim[/size] sad :(
[/quote]

Ta nije te ostavio? Jebeni muški gad! Znam kako ti je, vraćaju ti se sjećanja kad ste se zajedno zabavljali kao ovi Chelseajevi igrači! Proći će, vrijeme liječi sve :D :P

Nego, zna li se u kakvom ćemo sastavu nastupit večeras, tek sam banio u kuću i nemam volje pretraživat još i to.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1342624909' post='65152']
Ta nije te ostavio? Jebeni muški gad! Znam kako ti je, vraćaju ti se sjećanja kad ste se zajedno zabavljali kao ovi Chelseajevi igrači! Proći će, vrijeme liječi sve :D :P

Nego, zna li se u kakvom ćemo sastavu nastupit večeras, tek sam banio u kuću i nemam volje pretraživat još i to.
[/quote]

:)) :)) :)) care moj, poštenski me nasmija ;) Valjda je trebalo "s njima", al hajd nejse...
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1342625444' post='65159']
:)) :)) :)) care moj, poštenski me nasmija ;) Valjda je trebalo "s njima", al hajd nejse...
[/quote]

Tako je, to je pravi način. Smijeh ubija tugu. Nema veze što plačeš unutra, vani se pokaži da si jak. I smiji se. Samo se smiji! I nema veze što se izvlačiš na smijeh i skrivaš rane, ja ti ne zamjerim, znam kako ti je :D

ps. ma shvatio sam odma da si falio, al sam morao :D
Link to comment
Share on other sites

Evo Chelseajeve postave večeras ;)

[b][size=4][color=#5A5A5A][font=helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(241, 246, 249)]Hilario; Ivanovic ©, David Luiz, Chalobah, Ferreira; McEachran, Mikel; Benayoun, Hazard, Marin; Lukaku.[/background][/font][/color]

[color=#5A5A5A][font=helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(241, 246, 249)]Subs: Blackman, Kane, Cahill, Hutchinson, Essien, Saville, Ramires, Lampard, Kakuta, Piazon, De Bruyne.[/background][/font][/color][/size][/b]

[size=4][color=#5A5A5A][font=helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(241, 246, 249)]Bane kapetan :)[/background][/font][/color][/size]
Link to comment
Share on other sites

Chalobah, McEachran, Hazard, Marin i Lukaku u prvoj. Ja zadovoljan. Istina, volio bih vidjeti više Kevina u prvoj, a na klupi Benayouna, ali šta je tu je, siguran sam da će ući u drugom poluvremenu.

Još da kasnije uđu i Kakuta i Piazon, nemože bolje.
Link to comment
Share on other sites

Završeno prvo poluvrijeme. Moram priznat odlična utakmica za gledanje za sada.

Hazard i Marin zabili prvijence u debiju za Chelsea, tata Lukaku zabio 2. Solidno igramo u ofenzivi, nema neke prave igre i lepršavosti, ali kad uzmemo u obzir u kojoj su fazi pripreme ja sam zadovoljan.

Treba napomenut sjajnu asistenciju Josha McEachrana, užitak ga je gledati s Hazardom, zaista. Lijepo igra, iako je krivac za jedan gol Seattlea, al ne pišem mu za zlo, noge su krute i teške sada, pripreme još traju. Mikelu isto tako, igra kritično ali vjerujem da će bit bolje.

Obrana škripi, nikakve discipline nema. Luiz iznosi teret na svojim leđima, al trebaju oni svi uprijet puno bolje. Siguran sam da će tako i biti kako vrijeme odmiče.

Sad u drugom poluvrmenu ubacit Piazona i Kevina, a Benayouna ostavljat u igri ni pod razno. Izgubljen je totalno.
Link to comment
Share on other sites

4-2 na poluvremenu. Dva gola Lukakua (prvi i četvrti), između njih po jedan odbijanac u protivničku mrežu a zabijali su novajlije Hazard i Marin. Impresivni debitantski nastupi za obojicu, Lukaku s obzirom na golove dobar ali može bolje, Josh lijepa partija pokvarena velikom greškom iz koje smo primili gol. :)>- U odbrani malo teške noge pa zato i dosta grešaka, Seattle je u punom jeku sezone, puno su spremniji od nas. Sveukupno jako loše defanzivno. Mikel je podbacio, očekujem ulazak Essiena da njega vidimo malo. Iako je predsezona svi se možemo složiti da Benayoun nema budućnost kod nas. Mata ili Ramiz bi to podigli na jedan viši nivo.
U drugom dijelu nadam se nekim igračima iz drugog plana, bumo videli.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...