Jump to content

Predsezona


Recommended Posts

Sada sam pogledao snimak utakmice i igra je bila onako osrednja ali dovoljna da pobijedimo Milan.Ali se moglo vidjeti da puno lakse dolazimo do gola/Å¡anse nego Milan i smatram da je Milan kojim slucajem izjednacio na 1-1 da bi mi postigli taj drugi gol mnogo ranije ali eto igraci su igrali koliko je potrebno.

 

Izgleda da protiv Reala igramo u 03 : 00h [-(

Link to comment
Share on other sites

2009 .
We played pre season with Milan and Inter in USA. Our #11 Drogba scored a screamer against Milan. We played our former manager Jose.
Our first  EPL match was against Hull City. We went on to become champions. 

2013.
We again played Milan clubs in pre season. Our #11 Oscar has scored a wonder goal already. We now play our former manager King Carlo.
And our 1st EPL match is against Hull City..... 

Link to comment
Share on other sites

moram da pohvalim dva igrača,sad se više i ne sećam dal je to bilo protiv milana il proiv intera,u pitanju su van ginkel i mozes,oduševili su me,prvo ginkel,kako se izborio za loptu,svaka čast posle lopta stiže do mozesa koji ih je pojeo i na kraju asistirao

 

vidi se da dobro napreduju pripreme,samo nek tako nastave,bez povreda,da se nabije kondicija za početak prvenstva

Link to comment
Share on other sites

Igra ne izgleda lose iako su sve to pripremne utakmice. Jucer me najvise razveselilo nekoliko istrcavanja kontri, mogao bi nam to biti veliki plus ove sezone. Po meni najveci dobitnik ovih priprema je KDB koji je dokazao da se na njega mora ozbiljno racunati.

Link to comment
Share on other sites

2009 .
We played pre season with Milan and Inter in USA. Our #11 Drogba scored a screamer against Milan. We played our former manager Jose.
Our first  EPL match was against Hull City. We went on to become champions. 

2013.
We again played Milan clubs in pre season. Our #11 Oscar has scored a wonder goal already. We now play our former manager King Carlo.
And our 1st EPL match is against Hull City..... 

 

Je l to bese onaj mec koji smo jedva dobili sa 2:1 :-?

 

Ako jeste #11 is up again :D

Link to comment
Share on other sites

moram da pohvalim dva igrača,sad se više i ne sećam dal je to bilo protiv milana il proiv intera,u pitanju su van ginkel i mozes,oduševili su me,prvo ginkel,kako se izborio za loptu,svaka čast posle lopta stiže do mozesa koji ih je pojeo i na kraju asistirao

 

vidi se da dobro napreduju pripreme,samo nek tako nastave,bez povreda,da se nabije kondicija za početak prvenstva

 

Nije bitno jeli protiv Milana ili Intera, u obe utakmice su Ginkel i Moses bili najbolji.

Link to comment
Share on other sites

Haha, super intervju s Ryanom. Momak je i dalje čvrsto na nogama, sasvim normalan, ne zanosi se i to mi se jako sviđa.


Inače ovog klempu treba pod hitno ili maknuti sa CTV-a ili poslati ga na operaciju. Pa ne moš mi taki na televiziju jebemu sunac.

Link to comment
Share on other sites

Ma kada igra Chelsea ja jednostavno moram biti u toku nije bitno u koliko sati igraju...ako nisam u mogucnosti da gledam utakmicu onda pratim obavezno rezultat.Prosle sezone samo mi se desilo jednom(utakmica protiv Uniteda na Old Traffordu i pobijeda 0-1) da zbog nekih obaveza nisam mogao ni gledat utakmicu ni pratit rezultat i tada sam se osjecao bas onako sjebano i bio sam nervozan kao da cekam dijete.Tako da ako bratu bude trebao komp zbog posla onda mi ostaje samo da pratim rezultat ali cu svakako biti u toku..

 

Veceras se nadam da ce nasi igraci odigrati onako maximalno ozbiljno jer Real je Real..

Link to comment
Share on other sites

Ja sve mislio sinoc utakmica , jesam se isfurao strasno :( . 

Ne znam  hocu li veceras moci gledat , da je u 04:00 gledao bi ovako tesko jer je Bajram "tek" u 6:20 . 

tako se i meni nesto slicno desilo, kad smo igrali protiv Uniteda u pobjedi 0-1

ja kontao bice utakmica oko 8-9 sati i hajd lecicu malo odmoriti prije utakmice, dosao iz skole, legao spavati, ustao trazim link za stream kad ono kraj utakmice

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...