Jump to content

Transferi


Caeruleus

Recommended Posts

Kak sam skonto odyebo je saudijce koji su mu davali dosta bolji ugovor.

Jednostavno covjek otiso vjerovatno sto mu je ljepse u istanbulu nego li bilo gdje u engleskoj.

Pogotovo ako ima zenu, djecu. Ko bi to otisao u englesku pored istanbula ako imas keša, osim diabla.

Link to comment
Share on other sites

Zahu su tukli na svakoj tekmi kako stignu. Jednostavno nece covjek vise teskih utakmica, hoce da cuva noge i produzi sebi karijeru a pritom uzme jos koji milion bez puno muke. 

Evo Hazarda koji je 3x bolji igrac od Zahe pa su ga unistile povrede.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wisey said:

Zahu su tukli na svakoj tekmi kako stignu. Jednostavno nece covjek vise teskih utakmica, hoce da cuva noge i produzi sebi karijeru a pritom uzme jos koji milion bez puno muke. 

Evo Hazarda koji je 3x bolji igrac od Zahe pa su ga unistile povrede.

Edena su uništile pljeskavice 😁

Link to comment
Share on other sites

 

47 minutes ago, Adi said:

Tek sam sad vidio da su Wolvesi platili Cunhu 50 miliona eura. Ostali su bez puno bitnih igrača i vuku loše poteze. Ne znam šta se desilo da uprava i Mendes potpuno izgube ambicije. Mogli bi i da ispadnu, kadar im je jači bio u Championshipu.

Cijeli transfer rok je upozoravao upravu da ce odstupiti s klupe jer je nezadovoljan prelaznim rokom, odlascima i dolascima... sad kad je isti pred kraj i vidi da se stanje nece promjeniti dao je otkaz. Nikakvo iznenadjenje. 

 

30 minutes ago, Adi said:

Lopetegui napustio klub 5 minuta nakon mog posta. I onda kažu ovo niko ne čita.

 

Link to comment
Share on other sites

neka me neko podseti, mrzi me sad da listam transfere unazad, Totenhem je ostao dosledan da ne prodaje unutar premiershipa svoje "zvezde"?

generalno nisam za to, da se razvodnjava kvalitet premiershipa, makar to nama i išlo u korist, recimo Bejla sam pratio samo dok je igrao u Totenhemu, onaj period u Real Madridu, ajde podbacio je ali sećam se samo nekog trka uz aut liniju i to je to....

Misljenja sam da bi za Kejna lično ovo bio dobar transfer, ali ne vidim drugo opravdanje osim mogućnost da osvoji LŠ i ti tutulu koja se jelte podrazumeva.

u Totenhemu stvarno ne vidim kako će se nešto uopšte promeniti...

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, JT26 said:

£110 M

Pa nije Sedorf jebo te trunje

Samo jedan od najboljih napadaca svih vremena. Puno para zbog zadnje godine ugovora, ali nema veze, isplatit ce se Bayernu, tamo moze igrati jos 4, 5 godina na visokom nivou.

A ovo sam mislio da prica o Kaneu, izvinjavam se.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...