Jump to content

Matej Delač (2010-2018, bez nastupa)


Recommended Posts

A Torcida je posebna priča, oni su skroz zastranili.

 

Ne bih se složio. Tu se jednostavno radi o tome da u svakom žitu ima kukolja, pa tako i u Torcidi. 

 

Torcida nije ništa "šovinističkija" ili ekstremnija navijačka skupina od nekih drugih u HRV. Da je tako Kouassija bi davnih dana objesili na reflektor, Gigu Vukovića pospremili dva metra ispod zemlje, a pustim Bosancima u ekipi Hajduka iskopali jame na Poljudu.

 

Prema tome, s indignacijom i nevjericom odbacujem objede da je najbolja navijačka skupina "zastranila". :D

Link to comment
Share on other sites

...Da je tako Kouassija bi davnih dana objesili na reflektor, Gigu Vukovića pospremili dva metra ispod zemlje, a pustim Bosancima u ekipi Hajduka iskopali jame na Poljudu.

 

Zašto je Vuković otišao iz Hajduka?

Link to comment
Share on other sites

Zašto je Vuković otišao iz Hajduka?

 

Koliko ja znam zato jer nije bio u planovima trenera Tudora te zato što je njegova plaća (koja je, za Hajduk, enormna) postala preveliki uteg za nositi radi igrača koji ne igra.

 

Navodno razlaz nije bio miran, bilo je i nekakvog vrijeđanja itd.

Link to comment
Share on other sites

Nešto sam ja pomiješao lončiće.

 

Za koga sam onda pročitao da odlazi iz Hajduka jer dobija prijetnje od navijača i ne želi stvarati klubu dodatne probleme? (lol)

 

@Wisey, duga priča.  <):)

Link to comment
Share on other sites

Nešto sam ja pomiješao lončiće.

 

Za koga sam onda pročitao da odlazi iz Hajduka jer dobija prijetnje od navijača i ne želi stvarati klubu dodatne probleme? (lol)

 

 

Goran Galešić. Za njegov slučaj sam govorio ovo o Torcidi da u svakom žitu ima kukolja.

 

Ispričavam se na off-topicu, vratimo se Mateju.

Link to comment
Share on other sites


- Nadam se da ću ishoditi meÄ‘unarodnu dozvolu temeljem nastupa za mlade selekcije te se vratiti u Englesku; bilo bi to super budući da je na Ostrvu mnogo lakÅ¡e naći klub - pričao je Matej početkom juna.

Sve se, eto, rasplelo drugačije. Za što je najzaslužniji njegov imenjak Mateja Kežman, Beograđanin ličkih korena koji je perspektivnu "jedinicu" pratio dugo te je u saradnji sa Romanom Abramovičem i Žozeom Murinjom usmjerio prema Lalama, uveravajući da će tu imati najbolje uslove za napredak. Kežman je na Stamford Bridžu igrao nakon deonica u Partizanu i PSV-u, a pre članstva u Atletiko Madridu, Feneru, PSG-u i BATE Borisovu. Danas je član uprave Vojvodine "jedne jedine" i specijalni savetnik mladog predsednika Balše Butorovića čiji je otac i prethodnik Ratko, zvan Bata Kan Kan, u snu preminuo pre mesec dana ...

- Delača su tražili Udineze, Kjevo i neki portugalski ligaši, ali opredelio se za nas. Vjerujem da će potencijalni naslednik legendarnog Petera Čecha već ove jeseni na "Karađorđevu" braniti upravo protiv londonskih plavih!

To priželjkuje i Matej:

- Želim pred mrežom biti stalno, da sezone ne prolaze uzalud ...

 

kopirao sam  tekst na kraj,mrzelo me da izvlačim,pa eto čitajte

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Rano ocelavi nas Matej, steta zbog toga sto je izgubio 2 godine zbog krivih klubova u koje su ga slali iako je on i dalje sjajan i perspektivan golman ali mislim da je jasno da nasljednij Cecja moze btii samo Tibo a ni jos neki ljudi su ispred njega.

 

Ima ulogu svojevrsnog pomiritelja i to dokazuje ovakvim potezima, nesto slicno ko Robi u Zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

Kalouda ne seri, dobro znas na sta misli :D Na zaostale koji ne mogu da vjeruju, kako ce hrvat pomoci srbinu ili u bilo kojem slicnom slucaju :)

Pa nije meni zato čudno, čudno mi je što niko iz Zvezde i Partizana nije reagovao, a to što je ovaj hrvat uplatio, to mi ni najmanje nije čudno, svi smo ljudi i veliki respect za njega.. Nisam ja reko da ne mogu da verujem, nije mi zato čudno iz tih razloga nego iz ovih što sam naveo u prvoj rečenici.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Delač za MOZZART Sport: U Čelsiju gledaju svaku utakmicu Vojvodine

 

Mladi hrvatski golman osvojio je Novi Sad bukvalno naprečac, i to ne samo odličnim intervencijama, već i ponašanjem van terena. Matej govori o tome koliko se ozbiljno radi u londonskom klubu, prijateljstvu s Banetom Ivanovićem, Nemanjom Matićem, Petrom Čehom, ali i još mnogo čemu

 

13805302702824.jpg

 

13805304874473.jpg

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/delac-za-mozzart-sport-u-celsiju-gledaju-svaku-utakmicu-vojvodine

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Matej Delač (2010-2018, bez nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...