Jump to content

Matej Delač (2010-2018, bez nastupa)


Recommended Posts

[quote name='der Kaiser' timestamp='1349387009' post='81991']
Od golmana reprezentativnoga kalibra do grijača klupe u nekim žnj ligama...
[/quote]

Napravio je prvi korak totalno pogrešno - otišao je iz Intera jako mlad i nedovoljno iskusan igrač. Puno pametnije bi bilo da je ili ostao još sezonu, dvije u Interu ili pak prešao u Dinamo koji mu je nudio ugovor. Nakon toga bi stekao ogromno iskustvo, možda i ubilježio 10-ak nastupa u Ligi prvaka te bi ga sada gledali na velikoj pozornici, možda ne u Chelseaju, ali definitivno ne bi grijao klupu u Češkoj. Ali, lako je nama sada pametovati..
Link to comment
Share on other sites

mislim da se svi slazemo u tome da je mladim igracima Chelsea jako tesko da se probiju u prvi tim, a normalno ponajvise golmanima. Cech je nedavno produljio ugovor, Courtois je vec sada golman svjetske klase. 99 % da Delaca nikad necemo viditi na golu Chelsea (prvog tima)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

S obzirom da smo dva golmana otpustili istekao im ugovor,Thibaut Courtois ostaje u Atleticu joÅ¡ na posudbi.Hrvatska ulazi u EU nema viÅ¡e radne dozvole.Situacija mu se znatno popravila.

Ne govorim da će odma bit rezerva Cechu no u stanju u kojem je bio kada je došao ovo je puno izglednije da će branit možda za rezernu momčad

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kad se sjetim koliko je lik velik bio kad sam ga vidio u dvorani naše srednje škole povodom nekog turnira u malom nogometu, mislim si pa ovaj bi jednom mogao moj chelsea spašavati na golu :D

 

i eto šta ti je život, vucarao se po nažalost promašenim posudbama umjesto da je napredovao :/

 

inače, čini se baš kao jednostavan dečko bez nekakvih glupih foliranja što čovjek vjerojatno i nebi pomislio s obzirom kakvu je slavu imao neko vrijeme...

nije poletio i izgubio se, i to je lijepo naravski i zato mu želim svu sreću na putu da uđe u chelseajev prvi tim i da se što dulje zadrži jer bi mi bilo baš drago da nakon stanića jedan hrvatski igrač/golman bude dio našeg chelseaja :D

 

istina i Bog, vrlo teško da će se to i desiti, to je realnost...ali to su neke moje želje koje imam pravo napisati, ma koliko nerealne bile..

 

Matej sretno ti bilo :sal1:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko je to pametno, prvo zbog kvalitete nogometa, drugo zbog toga što bi mogao doživjeti neugodno iskustvo od strane protivničkih navijača

Vec je Vosa dovela jednog Hrvata ovog prelaznog roka i sjajno su ga navijaci primili

Link to comment
Share on other sites

Nisam upoznat sa situacijom u Srbiji, samo pretpostavljam, jer svi su vidjeli kako je Galešić morao iz Hajduka jer su mu navijači govorili da je četnik i vrijeđali ga

 

Svaka čast Torcidi na fanatičnosti i vjernosti klubu, ali što se "politike" tiče od rata pa na ovamo nisam vidio veće nacionalističke šoviniste od njih. Valjda kako se vlajadija spustila iz kamenjara u grad podno Marjana, bez uvrede ikakve ikome, ali to je tako. Tako da Torcida nije reprezentativan primjer.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledao sam Delaca momak sjajno brani. Nije se nesto nabranio jer protivnici nisu bili konkretni, ali imao je dve sjajne intervencije. Navijaci su ga tokom cele utakmice podrzavali i videlo se da je bio zadovoljan i pun samopouzdanja posle utkamice. Drugo poluvreme počelo je opasnim naletima Honveda. Dva puta u istom minutu zablistao je novi golman Vojvodine Matej Delač. Prvo je bravurozno zaustavio volej udarac jednog maÄ‘arskog igrača sa 12-13 metara, a nakon kornera izvadio loptu ispod same prečke. 

Link to comment
Share on other sites

A gledaj Relo, meni je drago to čuti, nisam ja Hajdukovac ili torcidaš pa da me to kao spustilo, ja spadam u normalniji dio Hrvata koji nisu nacionalisti

 

Nije problem kad je čovjek nacionalist. To može biti i pozitivno. Problem je kad je čovjek šovinist i ekstremist te pored toga što voli svoje mrzi tuđe (umjesto da poštuje tuđe). E sad to da Hrvati igraju u Srbiji i Srbi u Hrvatskoj apsolutno nije nikakav problem, apsolutno ne. Bilo je takvih slučajeva. A Torcida je posebna priča, oni su skroz zastranili.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Matej Delač (2010-2018, bez nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...