Jump to content

Marko Marin (2012-2016, 16 nastupa)


Wisey

Recommended Posts

[quote name='EdvinTrueBlue' timestamp='1335701482' post='44301']
pa on nije standardan u prosjecnom Werderu, a vidim vamo gore neke komentare kako ce sljedece sezone biti standardan u nas, i kako je brzi i kako ima blji sut od Mate :lol: :rolleyes: ludilu nigdje kraja
[/quote]
Pa mozda nije igrao zbog povrede.
Sto se brzine tice,da,brzi je od Mate,sut mu je dobar.Kazem sljedece sezone nek se rotira sa De Bruynom na lijevom krilu.
Marko je extra igrac !
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 639
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

jako dobar igrac za male pare , mlad je moze i sigurno ce napredovat igrao je i za svapsku reprezentaciju trenutno je izvan forme sto zbog kluba sto zbog njega samog jednostavno im ne ide , dolazi u dobar klub i ako se pokaze ponovo ce biti na spisku za rep. sto on zna i vjerovatno ce ginut da se dokaze :) jako dobar posao uprave i ocekujem burno ljeto :D
Link to comment
Share on other sites

[quote name='VahaCFC' timestamp='1335701711' post='44305']
Pa mozda nije igrao zbog povrede.
Sto se brzine tice,da,brzi je od Mate,sut mu je dobar.Kazem sljedece sezone nek se rotira sa De Bruynom na lijevom krilu.
Marko je extra igrac !
[/quote]


Neznam, svakom svoje misljenje, al zamene (koji stvarno redovno pratim utakmice bundeslige) je on jos samo "jedan prosjecni talenat " kojih mi imamo pun qurac <_<
Naravno za dobrobit Chelsea nadam se da grijesim, i da ce on biti pun pogodak! dakle dok on to ne dokaze,pustite me da pljujem po njemu ;) :)
Link to comment
Share on other sites

ko se sječa, spomenuo sam ja Marina prije dosta vremena i evo RDM ko da je pročitao :) ovo mi se sviÄ‘a jer mi se čini da je RDM "napravio" ovaj transfer, jer ovo nimalo ne liči na Romana , em nije razvikan em je jeftin :lol: :lol: dobro reće Wis odličan transfe u tišini prije eura, e sad ja sam čuo da je 8 miil. € pa sad ako netko zna meni se to čini malo ali ako jest onda svaka čast upravi. Što se samog Marina tiče gledao sam ga nekoliko puta i dobar je dečko, makar ja očekujem da če kod nas bit puno bolji nego li je to u prosječnom Werderu koji nije isti kao prije nekoliko godina.
Fino smo riješili tu ljevu stranu za iduću sezonu, De Bruyne i Marin, bit će ih pravo osviježenje gledat umjesto Kaloua i Maloude :)
JOššjednom transfer za pohvalu, dok svi viču i otimaju se za Hazarda mi smo pokupili iz werdera jako talentiranog i pomalo zaboravljenog igrača, ja sam optimističan, ipak ga je Schaaf trenirao :D
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1335701624' post='44303']

Jok, ti si standardan u Werderu :P

Imao je problema s povredama, zato je odihrao samo 16 utakmica.
[/quote]

jesam da, 75-e igro u Bremenu ja :P

e drago mi je bas da si to spomenuo! on je svako malo povrijedjen a igra u "njeznoj" bundesligi, jadne njegove nozice kad englezi pocnu udariti :)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='EdvinTrueBlue' timestamp='1335706037' post='44328']


Neznam, svakom svoje misljenje, al zamene (koji stvarno redovno pratim utakmice bundeslige) je on jos samo "jedan prosjecni talenat " kojih mi imamo pun qurac <_<
Naravno za dobrobit Chelsea nadam se da grijesim, i da ce on biti pun pogodak! dakle dok on to ne dokaze,pustite me da pljujem po njemu ;) :)
[/quote]
Edvine ja ti vjerujem da nije dovoljno konstantan, ali isto tako vjerujem da će biti korak naprijed u odnosu na recimo Kalou ili Maloudu. A onda tu abd dodamo još jedno krilo svjetske klase + neko od mladiće i riješeno.
Link to comment
Share on other sites

Guest Semir
[quote name='Ajna_CFC_DavidLuiz' timestamp='1335635754' post='44170']
[img]http://26.media.tumblr.com/tumblr_m37958IdvV1qg259xo1_500.png[/img]

[b]@CFCChronicle:[/b][color=#444444] When you think ‘footballer’, you think superstar with 80 Ferraris. Then there’s Marko Marin, riding a bike to training. [/color][color=#444444] [/color][color=#444444] :)[/color]
[/quote]

Dobar mu bajk..:D

[quote name='Kalouda' timestamp='1335635898' post='44172']
Dobrodošao i ostani aktivan. ;)
[/quote]

Koji si ti lud lik. :P :D
Link to comment
Share on other sites

Maloprije na njemackom Sport 1 kanalu, emisija Ligatotal, njemci se ismijavaju englezima koji su Marina prozvali "german messi", rekli su da je to smjesno i da uopce nerazumiju ovaj transfer Marina koji se nije uspio ni u Bremenu dokazati, i da je Bremen sretan sto ce zaraditi i barem 7-8 mil na njemu !
Ovo nisu rekli neke neznanice nego sportski radnici koji godinama prate i Marina i Bundesligu! -_-
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1335799942' post='44646']
Budalo, za trenutak sam popušio tu priču. :lol:
[/quote]
Jesi ti znao da sam ja htio da postavim Romanov avatar pa si ga ti namjerno postavio ?

[quote name='EdvinTrueBlue' timestamp='1335824247' post='44747']
Maloprije na njemackom Sport 1 kanalu, emisija Ligatotal, njemci se ismijavaju englezima koji su Marina prozvali "german messi", rekli su da je to smjesno i da uopce nerazumiju ovaj transfer Marina koji se nije uspio ni u Bremenu dokazati, i da je Bremen sretan sto ce zaraditi i barem 7-8 mil na njemu !
Ovo nisu rekli neke neznanice nego sportski radnici koji godinama prate i Marina i Bundesligu! -_-
[/quote]
Sve sami strucnjaci za koliko su sportista tako rekli pa onda oni postanu odlicni igraci ;)
Link to comment
Share on other sites

E jebi ga sad, hajmo srati po momku a nismo ga ni vidjeli u plavoj majici. Sjetite se samo naše zadnje akvizicije Cahilla i koliko je on bio kritikovan, svi su tad pametovali da je on prosječan igrač, igrač za Bolton a evo vidimo na kraju kako je ispao. :)
Link to comment
Share on other sites

11/12 15.04.2012 Unbekannt Muskelzerrung 11/12 11.03.2012 29.03.2012 Oberschenkelprobleme 11/12 17.01.2012 29.01.2012 Leistenprobleme 11/12 08.12.2011 03.01.2012 Beckenverletzung 11/12 04.11.2011 15.11.2011 Hüftprobleme 11/12 14.09.2011 22.09.2011 Hüftprobleme
[font="arial, helvetica, sans-serif"]Netrebaju strucnjaci, ocigledno je, momak je od stakla povreda se nize na povredu, vise ce vremena provodit u cobham rehabilitation centru nego na terenu [/font][font=arial, helvetica, sans-serif] [/font][font="arial, helvetica, sans-serif"] :)[/font]
Link to comment
Share on other sites

[quote name='EdvinTrueBlue' timestamp='1335825045' post='44757']
11/12 15.04.2012 Unbekannt Muskelzerrung 11/12 11.03.2012 29.03.2012 Oberschenkelprobleme 11/12 17.01.2012 29.01.2012 Leistenprobleme 11/12 08.12.2011 03.01.2012 Beckenverletzung 11/12 04.11.2011 15.11.2011 Hüftprobleme 11/12 14.09.2011 22.09.2011 Hüftprobleme
[font=arial, helvetica, sans-serif]Netrebaju strucnjaci, ocigledno je, momak je od stakla povreda se nize na povredu, vise ce vremena provodit u cobham rehabilitation centru nego na terenu [/font][font=arial, helvetica, sans-serif] [/font][font=arial, helvetica, sans-serif] :)[/font]
[/quote]
Pred nama je pa cemo vidjeti ;)
Link to comment
Share on other sites

Nikad ne možeš znati. Evo primjer Torres, u Liverpoolu je bio stalno povrijeÄ‘en, a odkako je došao kod nas hvala Bogu ni jedne povrede, da bi propustio mečeve.

Što se tiče toga, nikad se ne zna.

Što se tiče kvaliteta samog Marina, on je dokazao partijama u Gladbahu,i u Werderu dvije sezone da je kvalitetan. Ove sezone jest salbije odigrao, ali imao je problema s povredom i + što je igra drugu poziciju koju nikad prije nije igrao, a to je pozicija iza napadača, 10-ke.

Na krilu je puno učinkovitije jer je brz, ima dobar dribling, sa dosta solidnim šutom i proigravanjem. Kao što reče wisey, sačekajmo da ga vidimo u plavoj majci, pa onda sudimo o njemu.

A i tih stručnjaka danas svuda ima, svi se nešto petljaju. Da su toliko dobri radili bi u klubovima, a ne hodali po emisijama i komentarisali.

Marin možda neće biti u udarnoj postavi, ali kvaliteta imada bude squad player i više od toga.
Link to comment
Share on other sites

[font=arial, helvetica, clean, sans-serif][left][left] [/left][/font][/left]

[b] [size=3]al ga ovi lazu na kile [/size][size=3] [/size][size=3] :D[/size][/b]

[b] [color=#000000][font=courier new,courier,monospace][size=4]S obzirom na to da je Marin roÄ‘en u Gradišci, njegovi najbliži roÄ‘aci tvrde da su dosadašnji i budući klub Marina u petak riješili detalje transfera, potpisali predugovor koji je posljednjih sedmica skrivan od javnosti. Fudbalski klub ÄŒelzi je saopštio da će na kraju sezone potpisati ugovor sa Marinom i to[/size][/font] na zahtjev trenutnog menadžera Roberta di Matea.[/color][/b]

[color=#000000]
Reprezentacija Srpske[/color]
[color=#000000]
Novi fudbaler ÄŒelzija je prošle godine potvrdio da bi rado obukao dres Republike Srpske u nekoj od revijalnih utakmica.[/color]
[color=#000000]
- Moja želja je da zaigram za reprezentaciju Republike Srpske na nekoj od revijalnih utakmica, to sam i ranije izjavio. Ali, ne pitam se samo ja. Zato mora da postoji saglasnost i njemačkog fudbalskog saveza i mog kluba Verdera. Treba da se usklade termini. Kad se stvore uslovi, dolazim u Banjaluku - rekao je Marin.[/color]

[b] [/b]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...