Jump to content

Formacija i igracki sastav prema misljenju forumasa


Recommended Posts

Da se samo Jose pita oko transfera, bilo bi sigurno drugacije. Odlican post, i za Wanyamu, a za Isca da ne pricam bezveze. To nam treba ko sunca zemlji.

Sto se tice mladih igraca, mislim da puno ocekujes i puno trazis. Nebitno sto je Jose na klupi...

Uglavnom konstruktivan post haha

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u potpunosti siguran da bi nasa igra prema naprijed bila bar 50 % bolja da nam igraju pravi bekovi na svojim pozicijama.Nadam se da cemo u narednom periodu na tim pozicijama najvise reagovati.Nadam se samo da Azpi nije izgubio osjecaj igranja na poziciji desnog beka.

Link to comment
Share on other sites

Wisey bi da dovede Isca, ali da i da sansu Bogi, kaaaaakoooooooooooooooooooo, majke mi k'o da sezona traje 4 godine, pa ima ono tekmi toliko. Dali bi i mi svima sansu wisey, ali ne ide to tako jebes me.

 

Uz normalnu rotaciju sve je moguće. A ne da Hazard, uz sve utakmice u ligi igra i kupove protiv pajsera iz treće/četvrte lige.

Link to comment
Share on other sites

Otprilike:

Postirana slika

Kapiten Dave.

Pa na ovo bih samo Isca ili Kokea umjesto Oscara, njega u rotaciju. I dovesti u konkurenciju tog stopera Stonesa ili Marquinhosa. RLCa necu da diram, mada on jos treba da dokaze. Mnogo

Za mene bi to bila top momcad

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vodio sam čak računa da u ekipi imamo 5 visokih igrača, po kriterijima našeg trenera :D

Tu su Cahill, Zouma, Matić, Loftus i Amazonac.

 

PS. slažem se za Stonesa i Isca, to bi bila vrhunska ekipa sa čak i odličnom klupom (Cahill, Terry, Ramiz, Willian, Oscar, Remy, Falcao +mladi igrači)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1355344_Chelsea.jpg

Mogao bih pisati svoje zelje na ove upitnike, ali nema potrebe. Moze Pedro pokriti ovo desno krilo, a za lijevog beka pojma nemam sta reci, jer mi ovaj Baba izgleda tanko skroz.

Matic uz RLC kroz 2-3 sezone bi bio toliko strasan tandem da bi vezni red gorio svaku tekmu. RLC sa svojom tehnikom, staminom, sposobnoscu da vodi tim, odlican box to box igrac koji moze izrasti u jednog od najboljih na svijetu sto se te pozicije tice. Matica koji je vec sad medju najboljim u svojim zadacima. Ispred njih jedan odlican tehnicar, sa sjajnim driblingom, savrsenim. Ne mora to biti Isco, ali o njemu sad pricam i ogromna mi je zelja.

Costa je dovoljno dobar kvalitet za ovakvu ekipu i ne bi bilo potrebe traziti drugo rjesenje. 

Na beku traziti igraca koji je sposoban igrati u oba pravca. I promijeniti sistem i ukljuciti ih vise prema naprijed.Ovako kako mi igramo, mislim da bi Azpi moga igrati najmanje tri dana.Sjecate se one sprintove u 80im 90im minutama.Jer u napadu mu je stavljena granica bukvalno. Azpi je odlican u odbrani, ali nije jebeni promasaj u napadu. Tehnika mu je za kurca, ali zna odigrati dupli pas, sutnuti povratnu na 16, ima ubacaj. Izbalansiran igrac :D Slabo se to koristi kod Josea i to je jedna od stvari koje mu najvise zamjeram. Uz neigranje RLCA i forsiranje Cesca.

Zar je ovo toliko tesko, zar niko ovako ne razmislja....... Od onih koji bi trebali jbt

Link to comment
Share on other sites

Samo jos umjesto Cahila dovesti jos jednog stopera i to da je tehnicki pismen stoper koji nece na svaki iole jebeni pritisak vracati loptu golmanu da je ovaj ispuca vec da moze odigrati i pas prema naprijed,zadrzati loptu u nogama,pokusati iznjeti prema naprijed.Tu bi nam Stones dobro dosao.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

_____________Courtois____________

Dave_____Zouma______Stones___Shaw

________Loftus______Matic__________

Sterling_______Willian__________Hazard

______________Kane______________

 

Uu kakav bi ovo atomski sastav bio :D

 

Otkud Kane?

 

Umesto njega Lukaku, De Bruyne umesto Sterlinga ili Williana. :D

Da je bilo pameti samo.

Link to comment
Share on other sites

Prednjači samo po brojevima, Kane je puno kompletniji igrač. Bolji pregled igre, tehnika, igra glavom iako je niži od Lukakua, zna s obje noge, puno radi defanzivno itd.. Jedina razlika što je Kane malo kasnije zaigrao i dobio priliku, al eto vidjećemo u budućnosti kako će se razvijati obojica.

Link to comment
Share on other sites

  • Whisper changed the title to Formacija i igracki sastav prema misljenju forumasa

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...