Jump to content

Matchday 32: Sheffield Utd (A) 07.04.2024 18:30h


Recommended Posts

Nakon lude utakmice sa Unitedom idemo najlošijim timu Premier lige u goste. 

 Šta  reći o njima, trebalo bi do kraja sezone puno sreće da se spase povratka u Championship, ma da doduše imaju dvije utakmice manje od ekipa koje su tu pri dnu tabele.

Ove godine su upisali samo jednu pobjedu u ligi protiv Lutona i jednu u FA kupu protiv nižerazrednog Gilinghama. U decembru smo ih rutinski na Bridge-u dobili sa 2-0 golovima Palmera i Jacksona. 

Lista povrijeđenih im je trenutno duža od naše. 

Mi smo uvijek dobri za kiks, ali mislim da ne bi trebali imati problema sutra, čak se usuđujem najaviti da će i Jackson zabiti 🫡😉

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Matchday 32: Sheffield Utd (A) 07.04.2024 18:30h

10 utakmica bez poraza zaredom. Bit će i 11. Nije isključeno razočarenje u vidu remija, ali barem bod ćemo osvojiti. Očekujem da trener izvede isto, eventualno Sterling umjesto Mudryka. Nadam se da će Pochettino biti dovoljno hrabar da ubaci Casadeija duže od 5 minuta. Valjda ne bude opet izmjena Gilchrist umjesto beka. Osim Jacksona i Caicedo ima 9 kartona.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se da treba Carney umjesto Caiceda ili Conora, previše su operisani od napada da bi bili na terenu protiv Sheffileda. Ne znam šta bismo za štopera, Chalobah kontam da ne može biti gori od Badiashilea koji je trenutno ne zna kud udara, tu je opet i Silva, što da ne.

Link to comment
Share on other sites

dabogda ja crko

znaci ko me tjera da gledam ovo

1. toliko smo bezidejni i mrtvi protiv bilo koga pa i protiv ovih

2. trener nije u stanju da oformi napadacki sistem da jebe rak raka

3. ko god da nam pridje 16 metara sansa da ce doci u neku dobru sansu je 80%

4. sta radi i dalje na klupi

Link to comment
Share on other sites

Prošao je iftar pa mogu, ovo je sramota ali baš da ovako gubimo bodove. I nema drugog krivca do trenera koji uvodi BADIJAŠILA koji gubi vazdužni duel i primamo gol. A igra obični kurac. Popišam se na klub i igrače i upravu. Nije me kupila pobjeda protiv Govnajteda.

Link to comment
Share on other sites

Opstanak je osiguran što je vjerovatno zadovoljilo grupu ljudi sa luzerskim mentalitetom. Nisam bio u mogućnosti da gledam utakmicu i izgleda da sam se spasio. Pratio sam statistiku, komentare i kasnije golove pogledao. Ekipa koja protiv Sheffielda zaigra sa štoperima na bekovima i centralnim veznjacima na krilu i u napadu zaslužuje da joj se ovo desi. A nije tolika tragedija jer su ljudi zaslužili da uzmu taj bod. Na naplatu je došlo sve što govorimo mjesecima i kada su rezultati znali biti dobri.

Da su se pobijedile ove dvije Championship ekipe bili bismo na 2 boda i utakmicu manje od 6. mjesta.

Link to comment
Share on other sites

Sreća nisam gledao utakmicu, lijep dan bio, odem vani na basket, poslije toga na pivo i u tome je ova bruka i prošla. Pratio sam rezultat i komentare, kako se krenulo očekivao sam ide sad 0:3 lagano i to bi davalo nadu za neki normalan plasman u ligi.

Međutim naši su imali druge planove, koliko vidim bezvoljna utakmica 3 šuta u okvir uputili, dakle imali sreće da 2 završe u golu... Primaju gol u poslednjim sekundama protiv ekipe koja ima 15 bodova u 30 kola... sramotno i tužno

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kun Aguer0 said:

Sreća nisam gledao utakmicu, lijep dan bio, odem vani na basket, poslije toga na pivo i u tome je ova bruka i prošla. Pratio sam rezultat i komentare, kako se krenulo očekivao sam ide sad 0:3 lagano i to bi davalo nadu za neki normalan plasman u ligi.

Međutim naši su imali druge planove, koliko vidim bezvoljna utakmica 3 šuta u okvir uputili, dakle imali sreće da 2 završe u golu... Primaju gol u poslednjim sekundama protiv ekipe koja ima 15 bodova u 30 kola... sramotno i tužno

I prvi gol smo primili bukvalno cim su ovi skupili muda da zaprijete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...