Jump to content

Hulk (Brazil, 1986)


Juan Manuel Mata

Recommended Posts

  • Postova 1.4k
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

[quote name='how yes no' timestamp='1326453873' post='16786']
Al zato ima prejeben centaršut, tako da nebi bilo problema s njegovom igrom na lijevoj strani. On i sad, zna često tokom tekme igrati lijevo.
Dalo bi se to kombinirati. Svejedno, sad u Januaru nam [b]neće sigurno doći.[/b]
[b][/quote][/b]
šteta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adis988' timestamp='1326675051' post='17588']
Novinarske gluposti, ali da nesto ipak i kazem. :P I da ga dovedu, onda mjesto u timu gubi Sanchez ako se ne varam... A Sanchez je za mene idealan igrac, ja jos ne mogu da vjerujem da ga nismo ni pokusali dovesti...
[/quote]
Bolji i Hazard i Hulk od njega ;)
Link to comment
Share on other sites

Nisam ja nista rekao ko je bolji a ko ne, i ako su bolji sigurno su to nijanse, puno sigurno nisu, ali ne bih o tome da raspravljam, jer su za mene sva trojica predobri igraci...
Samo sto bi za Hulka morao dati duplo vise para da ga dovedes... a Sanchez ako uzmemo u obzir za kakve pare se kupuju takvi igraci onda mogu reci da je bio jeftin,.. A Hazarda ja gotivim, njega bi volio vidjeti u Chelseau..
Link to comment
Share on other sites

Hazard ako dodje nece igrat, kao ni Lukaku ni Josh (on nije dos'o al je predobar), tako bi i Hazard otisao u Boltom il gdje drugo na posudbu i cao amore..A ako Hulk dodje bice mjesta z anjeg, tako sam za Hulka, definitivno..;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Semir' timestamp='1326735358' post='17736']Hazard ako dodje nece igrat, kao ni Lukaku ni Josh (on nije dos'o al je predobar), tako bi i Hazard otisao u Boltom il gdje drugo na posudbu i cao amore..A ako Hulk dodje bice mjesta z anjeg, tako sam za Hulka, definitivno..;)[/quote]
Staaaa ? Hazard je skoro razvijen igrac, i vec je predobar, sto bi isao na posudbu :o
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...