Jump to content

Hulk (Brazil, 1986)


Juan Manuel Mata

Recommended Posts

  • Postova 1.4k
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Ma ako su naši stavrno zainteresovani, mogu ga dovesti za nekih 45-50 milki. Prihvatio bi to Porto objeruÄke. Sam Hulk želi kod nas, tako da je i to plus. A 84 miliona je puno za bilo kojeg igraÄa, pa da je i Messi il Ronaldo.

Nadam se da će od Janurara ovaj topic biti u podforumu "Prvi tim". ;)

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira koliko cijenim i poštujem Hulka i bez obzira na to koliko sam želio da ljetos doÄ‘e u na (a želio jesam i to mnogo), kada vidim brojke od 40ak ili 50ak mil funti za jednog igraÄa odmah mi na um padne Torres i shvatim da je uvijek bolje za te iste novce dovesti dva isto odliÄna igraÄa, ali manje razvikana. Bolje Goetze i Reus ili Hamšik i Hazard za 50 mil funti nego jedan Hulk za isto love...

Link to comment
Share on other sites

Nesto cisto sumnjam da ce ga dovesti mada bi vjerujem bio odlican po strani razbija, jak u duelima (pravi Hulk :)), brz a o sutu da ne govorimo, svakako nema nekog dobrog izvodjaca slobodnih sa vecih udaljenosti

Nenormalno bi jaÄi bili s nim. IgraÄ koji sam riješi tekmu, sve ima što je potrebno za vrhunskog fudbalera (to on i jeste).

Jeben dribling, prejak i precizan šut, proigravanje, ma sve sve. Joj kako bi sjeo ovoj ekipi, da malo pogura.

Hajde ljudi dovedite ga ;)

Link to comment
Share on other sites

znaÄi ti misliš da bi bilo opravdano dati tolike novce koje navodno traže za njega, znaÄi cirka 70-80 mil., za igraÄa za kojeg ne znamo kako bi se prilagodio na otoÄki nogomet?

Nisam to nigdje rekao, druže ;)

A za takvog igraÄa, dati 45 milki, ko baaanku... Frajer ima sve i vrijedi toliko.

Link to comment
Share on other sites

Ma sta nas briga koliko ce oni dati para za njega.

Valjda oni bolje znaju a i abramovicu sta fali izdvojiti milione pored milijardi nece ni primjetiti :). Jeste skupo ali ako oni mogu davat pare nek daju nisu moje. :)

Ja nekako mislim, da Hulk ne može biti fula, koliko god ga platili. Zato što on ne zavisi nii od jednog saigraÄa. Ako nema podrške, krenut će sam u prodor, šutirat će centrirat... A sve to fenomenalno radi.

Dajte nam Hulka!!!

Link to comment
Share on other sites

Džaba što on hoće u Chelsea kad Porto ne da. Mislim ne da bez neke 'Bože sačuvaj' cifre na računu. ;)

Ako mu je odštetna kluzula 100 miliona, mislim da bi ga Porto pustio i za 70-80 miliona... Al i to je da te Bog sačuva dragi kad skontaš da neće moći igrati za nas u LP.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lukaku

A ja mislim da ako Hulk dodje da ce mu se isto dogodit kao i sa Torresom, zablokirat ces, jer lagano je igrat tamo u 'kukuruz' ligi i zabijat po 30 golova po sezoni, al engleski je nogomet puno tezi, bar moje misljenje, bice mi drago ako grijesim i ako dodje. ;)

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha,

Lukaku jeste to tacno da je tamo lakse ali nije to do lige. Npr. torres igrao u liverpoolu engleska liga ubio golmane na golu a evo preselio se par kilometara i nista.

Uglavnom, svidja mi se Hulk jer je i fizicki jak, vidjeli ste ga koliki je. Mogao bi igrati englesku, agresivnu, igru. Uz to je jos dobar tehnicar :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caeruleus' timestamp='1325340833' post='13468']
Bolje Goetze i Reus ili Hamšik i Hazard za 50 mil funti nego jedan Hulk za isto love...
[/quote]

Ne znam koliko je moguce tako dva dobra igraca dovesti za 50 miliona... Slazem se i ja s tobom u svako doba noci sto se toga tice ali koliko je to moguce za 50 miliona dvojicu dovesti??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...