Jump to content

Matchday 21: Fulham (H) 13.01. @ 13:30


soxx

Recommended Posts

skysports-noni-madueke-kenny-tete_604585

 

Chelsea docekuje gradskog rivala Fulhama u sljedecem kolu.

Da li ce pochetinova masinerija nastavit sa dobrim rezultatima. U zadnje 4 tekme premier lige su 3 pobjede upisisali.

Fulham je u proslom kolu pobjedio arsenala i pokazali da nisu za bacit.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vezni red na nivou, ostali to slabo prate. Bolja igra nego protiv dva drugoligaša. Ne koristimo širinu terena, igramo u širini 16-erca i zato lopta ne može da prođe. Dali smo gol jedino kako smo mogli. Nadam se da sad ne ide čuvanje rezultata.

Link to comment
Share on other sites

Broja i Galagher su danas uteg koji nas u zavrsnici akcija obicno koci. Broja je svuda osim u 16m i kad dobije loptu, zagnjuri glavu u pod i radi sve ono sto ne bi trebao. Totalno je beskoristan i ja jedva cekam da se Jackson vrati jer je barem 3x bolji igrac od njega.

Galagher se trudi, trci ali svaki pas koji moze dati koji bi potencijalno otvorio njihovu odbranu od dodaje nazad ili u stranu. Naumpada mi ona Tuchelova reakcija kada je ludio pored aut linije jer Galagher ne dodaje loptu koja bi probila liniju. Ako ko nadje taj klip neka postavi.

Sve u svemu, bolji smo od protivnika i prisutna veca zelja nego protiv drugoligasa. Nadam se da cemo privesti utakmicu kraja lagano i u nasu korist, ne bih mogao podnjeti jos jedan scenario kao protiv Lutona.

Link to comment
Share on other sites

Enzo je odlican danas bio. Nazalost i bez obzira na takvog veznog igraca nismo u stanju sloziti smislenu napadacku akciju. Igramo dosadan, spor i sterilan fudbal. Svaki igrac ima viska dodire, sve se svodi (kao sto je vrli nam trener sam rekao) na slobodu samih igraca da nesto izmisle. A individualni kvalitet je vrlo tanak. Mislim da smo dovoljno vidjeli od Pocchetina da mozemo zakljuciti kako covjek ne zna uigrati napad, niti sloziti bilo sta na treningu. 

Link to comment
Share on other sites

Falilo je opet kreacije u zavrsnoj trecini. Mnogo nedostaje kreativniji igrac od Galaghera u toj zavrsnoj trecini. Konor radi fantasticne stvari za tim uvek ali tu na AMCa nam treba kreativniji igrac naravno uz prisustvo normalnog centarfora. Ovo sto sada imamo je natezanje. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, cobinho said:

Tejloru napusis mi se kurca, jebem ti mater celavu. Ako ne trazio njegovo izuzece za sve nase Meceve pojeli smo veliko govno. 

Jos jednom, jebo ti pas mater raspalu celavu, picko celava, govedo, stoko raspala. Jel ti krivo sto nam nisi skinuo bodove. 

bukvalno nije dao crveni gustu na početku

Link to comment
Share on other sites

Ako se za to daje crveni u Pl u onda bi po svakom mecu bilo 5 crvenih kartona. Cak je bilo na desetine takvih startova gde nije sviran ni zuti. Al cudi me da lopov nije dao crveni. I penal je svirao (ne bih al jbg moram), kriterijum sudjenja je bio, e fulamovi igraci se pipnuti ne smeju, a ako kojim slučajem neko koristi ruke a da pri tom zaustavi igraca Celsija, recicu mu, slobodno ga spakuj za ortopediju, mozda cu tada svirati samo faul, pri tom, ko vas jebe sto ste domacin, fulam je slavniji klub od vas, pa naravno da cu zasititi zvezde popud Palinje, Pereire, 

Za mene je odavno usao u klub Tomas Ovrebo, i treba mu jebati mater. 

Link to comment
Share on other sites

ove sezone se to sviralo kao crveni svaki put, samo kažem da smo imali sreće

a o tayloru su priče odavno ispričane, samo što kod tebe na kraju ispadoše krivi svi sem trenera

kriviti sudiju u utakmici u kojoj nismo imali jednu akciju izgrađenu i u kojoj smo pobijedili na osnovu jednog penala, dodatni komentar je stvarno bespotreban

Link to comment
Share on other sites

Ja navijam za Celsi a ne za jak Celsi. I Celsi nije Tod Boeli. A imam utisak da ovde ima mnogo ljudi koji navijaju samo za jak Celsi. 

Utakmicu nismo odigrali odlicno a pobedu smo apsolutno zasluzili. To sto ti mislis da nismo je tvoj problem. 

Kad pobedimo ne valja ti, jer nismo stvorili 10 sansi, Poch ti kriv. Kad izgubimo a stvorimo 10 sansi, opet ti ne valja, opet ti je Poch kriv.

Pa ako cemo posteno, meni je sudija kriv jednu od 10 tekmi a tebi je Poch kriv svaku.

Mislim da si u pravu skroz, dodatni komentar nije potreban. Nastavi da zivis u iluziji da nam je neko stvorio ultra jak tim koji Poch ne zna da vodi. 

Samo jos ne znam koji je tvoj sledeci krivac. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam iskreno zadovoljan, nastavak pobjedničkog niza u ligi, 4 pobjede u zadnjih 5 mečeva. Ne pobjeđuju ni ove ekipe iz vrha tabele svake sedmice nešto ubjedljivo ali bitno je na kraju dana upisati tri boda. Uz to i CS kao gratis i povratak Chilwella, treba biti zadovoljan time, približili smo se top 6 na neka 3 boda tako da sve u svemu dobro je 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kun Aguer0 said:

Ja sam iskreno zadovoljan, nastavak pobjedničkog niza u ligi, 4 pobjede u zadnjih 5 mečeva. Ne pobjeđuju ni ove ekipe iz vrha tabele svake sedmice nešto ubjedljivo ali bitno je na kraju dana upisati tri boda. Uz to i CS kao gratis i povratak Chilwella, treba biti zadovoljan time, približili smo se top 6 na neka 3 boda tako da sve u svemu dobro je 

 

Pa ovaj isti Fulham je pobjedio Arsenal, namucio Liverpul 2x (kup i liga, i to u ligi primili gol u teskoj nadoknadi), izbacili Tottenham u kupu. Doslovno ekipa koja nas uvijek namuci, pa i prosle godine su nas dobili a imali smo iskusniji sastav.

Ja cak ni igrom nisam bio nezadovoljan, nakon dugo vremena pokazali smo zelju i trud, borili su se. Bilo je i akcija dobrih ali su igraci na zavrsnom pasu ili driblanjem sjebali potencijalnu sansu.

Nije to bilo nista pretjerano dobro, ali mnogo bolje nego protiv drugoligasa.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...