Jump to content

Ryan Bertrand (2010-2015, 56 nastupa)


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 563
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

[quote name='Caeruleus' timestamp='1341939485' post='63704']
A ja jedva čekam da postane najbolji lijevi bek na svijetu. Mnogi su sumnjičavi, ali ja u to iskreno i objektivno vjerujem.
[/quote]

Da bi to postao mora igrat u oba pravca.No kod ovog momka to nije slučaj ofenzivno izuzrtno jak no defanzivno dosta pliva.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lampard' timestamp='1344158107' post='68917']
Da bi to postao mora igrat u oba pravca.No kod ovog momka to nije slučaj ofenzivno izuzrtno jak no [b]defanzivno dosta pliva[/b].
[/quote]

Ne bih se složio. Uredu, znaju ga proći (a koga ne??), ali da dosta pliva, na-a.

Ofanzivno je prejak, te naravno da može postati jedan od najboljih lijevih bekova, ako ne i najbolji...
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1344165449' post='68933']
Ne bih se složio. Uredu, znaju ga proći (a koga ne??), ali da dosta pliva, na-a.

Ofanzivno je prejak, te naravno da može postati jedan od najboljih lijevih bekova, ako ne i najbolji...
[/quote]
Lani od 9 nastupa samo protiv Wigana i Arsenala zaradio dobre ocjene.
Govorim o Premiershipu
Dok je protiv Evertona odigrao ispod svake razine,ostalo je bio prosjek.
Pričam o nastupima u kojima je u većini slučajeva igrao cijeli susret.

Momak ima 23 godine već bi trebao pružat puno više od onoga što nudi trenutno.Ok nema sreće pa za kunkurenciju ima Colea koji je najbolji na svijetu na toj poziciji.
Gledam malo ostale bekove njegovih godina recimo navijači Arsenala za svog Gibbsa kažu da je osrednji igrač a taj Gibbs ima kud i kamo bolje statistike od našeg R.B.

No opet nije statistika sve.
Ja kažem da je to igrač koji ima problema što se tiče defanzivne odgovornosti.
Ofenziva mu je ok za sad jer je poprilično brz no šta će bit kad dođe u godine gdje mu brzina više neće biti prednost?.
Link to comment
Share on other sites

Eto rođendan mu je bio, a ja sam baš nekako siguran da će sljedeći dočekati kao engleski reprezentativac. Sve najbolje mu želim, nek iskoristi ovo vrijeme koje je dobio da uči od najboljeg na svijetu - Ashleya Colea i da igra s njim. To iskustvo koje stekne je vrijednije od svih para svijeta, tako stvara vlastite temelje na koje će samo nadograđivati svoju Bogom danu kvalitetu i potencijal.

Lampard druže, mislio sam da o njegovim ofenzivnim kvalitetama nije potrebno ni govoriti. Svi znamo kakav centaršut momak ima, kakav osjećaj za loptu i probojnost. Nije brzina jedino što ga krasi u igri prema naprijed. Zna on jako kvalitetno odigrati i bez trke, zna odigrati finu loptu i dupli pas te tako izbaciti igrača. A u tim stvarima će uz Ashleya postajati još bolji kako vrijeme odmiče.

Što se defenzive tiče, upravu si, nije statistika sve. Ako je cijela momčad na nuli što se igre tiče ( a znamo da je dosta puta prošle sezone bila baš takva ), onda je i za očekivati da će i pojedinac biti takav il bar sličan tome. Momak igra jako dobro u obrani. Istina, dogodi se da ispadne iz igre, ali Bože moj, nema toga igrača koji ne ispadne, a Ryan je još mlad i treba imati na umu da će još jako puno napredovati.
Link to comment
Share on other sites

Ovo on je mlad prika ne priznajem on ima 23 godine a ne 19.
U tim godinam već treba da je dobrano iskoristio svoju minutažu a ne da se tek probija u prvi sastav.
ako bi ga uspoređivao s našim nekim branićem onda bi to bio Boss.
Napred odličan a odozada Bože pomozi.
Znam da sam se lani s nekim bio naganjao jer za svaki gol Chelsea krivio Portugalca iako to nije bilo točno što sam i dokazao postavivši oko 25 pogodaka koje je Chelsea do tad primio.

Možda je moje mišljenje takvo na temelju onog što sam vidio lani.
Momak me jednostavno nije impresionirao svojo defanzivnom igrom.
Svakako ima vremena da se popravi ali najavljivat ga kao nasljednika Cole a momak za sad ima igru samo prema naprijed je pretenciozno.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lampard' timestamp='1344211216' post='69047']
U tim godinam već treba da je dobrano iskoristio svoju minutažu a ne da se tek probija u prvi sastav.
ako bi ga uspoređivao s našim nekim branićem onda bi to bio Boss.
Napred odličan a odozada Bože pomozi.
[/quote]

Ni s čime od navedenog se ne mogu složiti frende,

Na ovu tvoju konstantaciju da je do sada trebao iskoristiti svoju minutažu a ne da se tek sada probija u prvi sastav reći ću ti samo da se niti jedan lijevi bek na svijetu ne bi probio u prvih 11 kraj jednog Ashleya Colea, tako da ni Ryan nije iznimka.

Ostalo sam ti rekao u prijašnjem postu, nemam se namjeru ponavljati.
Link to comment
Share on other sites

Kao što rekoh nema 19 godina već 23 za te godine bi morao pokazivat puno veću odgovornost u igri a igra otprilike kao i K.Walker iz Tottenhama igrač samo jednog smjera.
Također je istina da ni nema pretjerano puno bekova u svijetu koji su odlični u oba pravca.
No kažem ti ne bi me začudilo da mu za 2 godine pokažu izlazna vrata ukoliko ostane na ovoj razini.
Dao Bog da me demantira lik pa da se sa smjehom sjetimo ovih mojih tvrdnji,no nekako sam skeptičan da će to imat takav scenarij

Nismo svi klonovi pa da imamo ista mišljenja da je tome tako potreba za forumima ne bi postojala.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lampard' timestamp='1344212950' post='69061']
Kao što rekoh nema 19 godina već 23 za te godine bi morao pokazivat puno veću odgovornost u igri a igra otprilike kao i K.Walker iz Tottenhama igrač samo jednog smjera.
Također je istina da ni nema pretjerano puno bekova u svijetu koji su odlični u oba pravca.
No kažem ti ne bi me začudilo da mu za 2 godine pokažu izlazna vrata ukoliko ostane na ovoj razini.
Dao Bog da me demantira lik pa da se sa smjehom sjetimo ovih mojih tvrdnji,no nekako sam skeptičan da će to imat takav scenarij

Nismo svi klonovi pa da imamo ista mišljenja da je tome tako potreba za forumima ne bi postojala.
[/quote]

Naravno da ne trebamo trebati ista mišljenja, zdrave diskusije su potrebne svakom forumu.

Ja ti jednostavno kažem da po meni Ryan nije bek koji je dobar samo u jednom, napadačkom pravcu, nego ti naglašavam kako je izrazito kvalitetan i u defenzivi.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1344213711' post='69065']
Naravno da ne trebamo trebati ista mišljenja, zdrave diskusije su potrebne svakom forumu.

Ja ti jednostavno kažem da po meni Ryan nije bek koji je dobar samo u jednom, napadačkom pravcu,[b] nego ti naglašavam kako je izrazito kvalitetan i u defenzivi.[/b]
[/quote]

a čime to potkupljuješ daj neki argumenat
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lampard' timestamp='1344213910' post='69067']
a čime to potkupljuješ daj neki argumenat
[/quote]

To govorim na osnovu utakmica koje sam gledao, a u kojima je Ryan igrao. Nisam sad siguran, al mislim da sam ih pogledao sve. Ako si htio da tražim neke statističke podatke da mi potvrde ono što i sam znam, vjeruj mi da ih neću tražiti u ovo doba noći.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1344165449' post='68933']
Ne bih se složio. Uredu, znaju ga proći (a koga ne??), ali da dosta pliva, na-a.

Ofanzivno je prejak, te naravno da može postati jedan od najboljih lijevih bekova, ako ne i najbolji...
[/quote]
Dobar avatar . ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1344217180' post='69071']
To govorim na osnovu utakmica koje sam gledao, a u kojima je Ryan igrao. Nisam sad siguran, al mislim da sam ih pogledao sve. Ako si htio da tražim neke statističke podatke da mi potvrde ono što i sam znam, vjeruj mi da ih neću tražiti u ovo doba noći.
[/quote]

Mene se nije dojmio
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lampard' timestamp='1344210174' post='69042']
Lani od 9 nastupa samo protiv Wigana i Arsenala zaradio dobre ocjene.
Govorim o Premiershipu
Dok je protiv Evertona odigrao ispod svake razine,ostalo je bio prosjek.
Pričam o nastupima u kojima je u većini slučajeva igrao cijeli susret.

Momak ima 23 godine već bi trebao pružat puno više od onoga što nudi trenutno.Ok nema sreće pa za kunkurenciju ima Colea koji je najbolji na svijetu na toj poziciji.
Gledam malo ostale bekove njegovih godina recimo navijači Arsenala za svog Gibbsa kažu da je osrednji igrač a taj Gibbs ima kud i kamo bolje statistike od našeg R.B.

No opet nije statistika sve.
Ja kažem da je to igrač koji ima problema što se tiče defanzivne odgovornosti.
Ofenziva mu je ok za sad jer je poprilično brz no šta će bit kad dođe u godine gdje mu brzina više neće biti prednost?.
[/quote]

Jbt ti kao da ga uopšte nisi gledao, već samo gledao statistike. Ja ga pratim još dok je igrao u Readingu i znam da je vrlo dobar u defanzivi, a odličan u ofanzivi. Naročito kad upućuje centaršuteve, milimetarski precizne..

Gibbs njemu nije ni do jaja (bez pretjerivanja), ma kakvu god ti statistiku gledao.

ps. Ocjene daju obični novinari, jel stvarno mislis da su oni kompetentni za to??. Jesu, al malo morgen...
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1344245125' post='69084']
Jbt ti kao da ga uopšte nisi gledao, već samo gledao statistike. Ja ga pratim još dok je igrao u Readingu i znam da je vrlo dobar u defanzivi, a odličan u ofanzivi. Naročito kad upućuje centaršuteve, milimetarski precizne..

Gibbs njemu nije ni do jaja (bez pretjerivanja), ma kakvu god ti statistiku gledao.

ps. Ocjene daju obični novinari, jel stvarno mislis da su oni kompetentni za to??. Jesu, al malo morgen...
[/quote]

Mene se nije dojmio u čemu je problem?
Nisu svi novinari škart kako ti to ovdje prikazuješ.Gleda se prosjek ocjena a on uvelike opisuje "umjetnički dojam"

[quote name='Wisey' timestamp='1344249607' post='69099']
Lebac ti ljubim, upravo sam pročito da je Ryan sličan Bossyu. Alaselamet. #-o
[/quote]

Da prema napred dobar kada je bio u vrhuncu karijere odozada puno lošiji nego prema napred.
Ovo se ne odnosi na posljednju sezonu da ne bi bilo nesporazuma..
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1344288818' post='69151']
Sreća pa se Robbie pita, a ne takvi kao ti. Jer da je obratno, onda bismo komotno mogli stavit katanac na vrata akademije.
[/quote]

A inače smo poznati kako svake godine izbacimo bar 3,4 igrača koja kunkuriraju za prvi sastav.
Toliko o akademiji.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...