Jump to content

#15 Nicolas Jackson


diablo_bih

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
2 hours ago, EdvinTB said:

Ni u reprezentaciji baš nemaju povjerenja u njega, back up je nekom napadaču što igra kod Saudijaca Al Šabab

Ne zelim da vrijedjam ove Afrikance ali nisu bas inteligentni. Drago mi je da je Senegal ispao, da se Jackson sto prije vrati i to odmoran, trebat ce nam itekako. Usput Senegal ispao od najgore momcadi prvog kola AFK-ona, koja je i trenera otpustio nakon tog prvog gola. Znaci i bez trenera su bili u toj utakmici. Naravno Mendy nijedan penal nije odbranio, ocajan u tom segmentu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovaj kakav god da je svjetlosnim godinama je ispred Broje. Sinoc na krilu igrao i bio stalna prijetnja njihovim bekovima i desnom stoperu (mislim da je to bio Carlos). Valjalo bi njega i Nkunkua upariti a Palmer da igra krilo ili sta vec (samo nek nije napadac, ne svidja mi se taj eksperiment). 

Link to comment
Share on other sites

Za Broju uvijek bio Ronaldo( onaj brazilski), a bome i trenutno sigurno bolja opcija od Nkunkua. 

Ja bi volio viditi trojku naprijed njega i Madueka na krilu, a Nkunkua u sredini 9ka, a Palmera iza 10ka. 

Iako bi to značilo da Conor ide na klupu ili možda nazad umjesto Enza/Caiceda 

Link to comment
Share on other sites

Puno ih je tako, ne možemo mi bez tri centralna.

Ako igraju Nkunku i Jackson onda još ima mjesta samo za jednog npr. Palmer bi bio logično rješenje.

Mada svakako treba rotirati.

Link to comment
Share on other sites

Iako je imao svojih bisera, pas za gol je bio odličan. Ono 1 na 1 je morao dati, imao je 10 opcija i izabrao je najgluplju, a čini mi se da je jedan od igrača koji ne uči na greškama. Iako je generalno ok, konstantno ponavlja jedne te iste glupe greške.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...