Jump to content

Mauricio Pochettino (trener)


Recommended Posts

Taman udjoh da napisem nesto slicno u fazonu kao igrali su s 10 igraca i morali su zapeti vise i da trebamo biti zahvalni jer nije bilo lako.


Kakav slobodan pad kao klub dozivismo u svega par sezona.

I pored sveg sranja, uprava dovela trenera sa nevidjenim luzerskim mentalitetom.

Link to comment
Share on other sites

I sad nevjerujem, uvodi Gilchrista umjesto Gusta na 5 minuta do kraja kada ganjamo rezultat... doduse mozda je fakat zatvaro mec, usro se nakon one prilike Burnleya. Evo ja nemam drugo objasnjenje jer takvu izmjenu ne bi ni Husref Musemic uradio.

Najveci luzer i najveca picka koju smo ikada za trenera imali. Nestvarno zaista.

I na sve to, izjave posle meceva su mu kao da provocira navijace. Danas je rekao da je Chelsea bio bolja ekipa na terenu. On fakat zajebava sve navijace Chelsea. Kulturno nas sve jebe.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da im je u analizi utakmice ukazao na situacije u kojima su trebali dodati slobodnom saigraču i riješiti utakmicu u prvom poluvremenu. Iako se drugo odigralo ispod svakog nivoa, to nas ne bi koštalo da su ovi zabili 3-4 gola kako su i trebali. Ako se ponovi ovolika kolektivna sebičnost onda je već malo i do njega.

Link to comment
Share on other sites

Posle duzeg vremena ponovo da se upisem. 

Zanimalo me je i kopao sam. Gledajuci statistiku, na mecevima na kojima smo mi prvi postigli gol izgubili smo 13 bodova. Na mecevima na kojima je protivnik prvi postigao gol mi smo osvojili 5 bodova. 

Primera radi Liverpul je kad je prvi dao gol izgubio 2 boda a kad je protivnik prvi dao gol dobio je cak 24 bodova. 

Jasno se namece Zakljucak da je ekipa nekonzistentna, nekoncentrisana, neiskusna i najbitnije, takticki veoma nepismena, a sve su to stvari koje se ne nauce preko noci i koje trener da bi ispravio treba da propisa majcino mleko. 

Sad da se ne ponovljam koji igraci prednjace u tome ali ovom preplacenom timu vise nego leba treba 2 do 3 iskusna igraca. 

Zaista ne znam da li su naucili lekciju ali ako i ovo leto naprave iste greske opet cemo gledati mucenje. 

Poketino ce dobiti otkaz hteli to ili ne ali sudeci i po medijskim naslovima mi i dalje ganjamo Igrace od 20 21 godinu i opet cemo doci u slicnu poziciju, za nijansu manje goru jer ce igraci imati malo vise pameti za ovu sezonu. 

Lufta u FFP nemamo mnogo da bi korigovali te greske i da bi placali 100 milki za iskusne i proverene Igrace i nalazimo se u gadnim sosu a na leto ce nam trebati jako mnogo pameti u dovodjenju igraca. 

Ja pokusavam da ocuvam zdravlje i da sve ovo manje gledam al ne vredi. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ima li potrebe išta pisati o hiljadu puta opjevanom uskoro bivšem treneru kluba.

Tri utakmice protiv tri najlošije ekipe u ligi. Dvije nemaju ni individualni kvalitet za ovaj nivo i skoro sigurno ispadaju. Dugo liga nije vidjela tako slabe ekipe. U jednoj remi na domaćem terenu sa igračem više. Ispuštena prednost od 1:0 i 2:1. U drugoj ispoštena prednost od 2:0, do pobjede se došlo u 100. i 101. minuti. Tad i ko zna kad. U trećoj ispušteno 1:0 i 2:1. U svakoj utakmici izmjene kasne i izmjene prilično defanzivne iako nema potrebe za tim. 5 bodova od 9 koliko se moralo uzeti. Pravi trener i njegov stručni štab bi trebali uočiti koji su to problemi u igri tih timova da ih nadigra svako ko se pojavi na suprotnoj strani i da postavi igru tako da se to eksploatiše. Da ne govorim kakav je mentalitet ekipe da upropasti svaku priliku da napreduje na tabeli. 

Link to comment
Share on other sites

Ovako je najbolje.

Zadnje sto nam treba jeste da proradit tim u zadnjih par kola i da na osnovu toga uprava ga odluci ostaviti. Ovo se desavalo sa nekim igracima u proslosti.

Neki mix pobjeda, remija, poraza je sasvim dovoljan za opstanak kluba i Poketinov otkaz na kraju sezone.

Link to comment
Share on other sites

Veoma dobro receno keru, potpisujem sve. Vise nema veze jel vodio PSG, kako se zove ili koje je boje koze, zelio sam da uspije i da budemo sto je moguce bolji. Medjutim...

Nije vise to samo ni taktika mada i ona je trebala biti bolja nakon 9 mjeseci, ja zaista najiskrenije mislim da je covjek spustio ljestvicu toliko nisko da i igraci poprimaju taj mentalitet. Svaka izjava poslije meca je srozavanje imena kluba, postavljeni cilj je prenizak i za ekipe kao sto su Fulham ili Crystal Palace, a ne Chelsea. Juce je posle Shefilda rekao da je ovo proces o 3-5 godina...jel on normalan ili se zajebava sa navijacima? Takodjer odnos sa navijacima je upitan, energija tokom meceva gdje samo sjedi i nista ne poduzima, izmjene i selekcija igraca tokom utakmice... 

Evo pokusavam i jedan primjer dobrog sto je uradio naci, i ne polazi mi od ruke. Na sve to kad dodas da je i takticki lose poslozena ekipa, ne vidim po cemu produzavati saradnju sa njim. Podhitno treba naci novog trenera, nebitno vise jel to RDZ, Amorim pa na kraju i Mourinho. Svi su bolji od njega, neko takticki, neko energijom, neko samo pojavom svojom i autoritetom. 

Apsolutno sam za otkaz Pochetina, da osvojimo FA kup, da zavrsimo 6 sa svim pobjedama do kraja, mislim da necu promjeniti svoje misljenje. Mora se doslovno nesto nevjerovatno i krajnje nemoguce desiti da mi promjeni misljenje u ovih 2 mjeseca do kraja sezone.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...