Jump to content

Mauricio Pochettino (trener)


Recommended Posts

Veceras sam shvatio da s ovim trenerom necemo nista napraviti. Trofej danas bi samo zakamuflirao njegov los rad. Ovaj trener nije dovoljno dobar da uradio iole dobar posao. 
Klopp i Guardiola su svetlosnim godinama bolji od njega a tu listu mozemo prosirit redom sa: De Zerbijem, Artetom, Angeom, O'Nealom, pa cak i sa Ten Haagom i Iraolom.

Da ne pricam i van Engleske. 
 

Trofej je trofej, uvijek je dobrodosao i potreban klubu, ovim mladim igracima... ali ovaj poraz je pocetak kraja Pochetina u Chelseau i on je bivsi na ljeto, skoro pa 100% sam siguran. 
Trenutno nismo u mogucnosti nikog dovesti i vjerujem da ce ostati tu do kraja sezone. Nazalost.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da je uprava njemu spremila otkaz na kraju sezone. Sigurno ponovo analiziraju koga ce dovesti, mada ni to ne znaci nista dobro jer je ovaj upravo tako i dosao.

Mozda trenutno ne mogu da mu dovedu zamjenu a boje se da ekipa jos vise ne posustane i dovedemo se u jos gori polozaj.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Adi said:

Ovu formaciju će forsirati do otkaza. Sam sebe sabotira, ne treba mu niko drugi.

Kakav otkaz? Odkut ti ideja da ce dobiti otkaz? Sto bi ga dobio ako nije do sad?

@Whisper znam da nije fer i posteno nekog prozivati, svi grijesimo, ali na osnovu cega si mislio da ce Pochetino nesto dobro uraditi kao trener? Ja se kunem, Pochetino je slabiji trener od Lamparda. Najveca neznalica koja je trenirala ovaj klub, evo iskreno ne pamtim kad smo losije izgledali.

 

Link to comment
Share on other sites

Jebem i novinarima mater u picku, zasto niko ne postavi normalno pitanje kretenu Pochetinu. Prvo sto bih ga pitao, zasto Pochetino smatra da je on dobar trener za ovu ekipu i sta navijacima Chelsea garantuje da ce on kao trener uspjeti ostvariti dobro sa Chelseajem? Sta je to do sad ista dobro uradio da mi kao navijaci nastavimo vjerovati u njega kao trenera?

JEBEM TI MAJKU MAJCINU, ODLAZI IZ SVETINJE PICKO LUZERSKA!!!

Link to comment
Share on other sites

On 11/26/2023 at 1:13 PM, hamco said:

Ja sam po drugi put za to da se treneru da maksimalna podrska (prvi put je to bio Lampard u prvom mandatu).

Ne zelim ni da budemo United pa da mijenjamo trenera tek tako i svaki put iznova i iznova rekonstrukcija igraca, prodaj i kupuj nanovo novom treneru sta stima.

Ja zaista zelim da konacno damo treneru priliku da izgradi neki sistem, stekne autoritet koji moze nametnuti samo ako mu uprava da podrsku i igraci shvate da je on glavni. 
Mi imamo mladu ekipu i moramo imati strpljenja. Ok, moze i treba Pochetino malo bolje odraditi neke stvari ali za sad mu dajem podrsku maksimalnu.

 

One week later

On 12/6/2023 at 11:19 PM, hamco said:

Ja mu ovo ne mogu oprostit. Sad bi mu otkaz dao samo zbog ove utakmice. 
 

Picka nevidjena, raspali United te nadigrao, znaci ekipa koja nije nikog nadigrala osim evo nas veceras. Majke mi otkaz, ja mu ovo ne mogu halalit.

Ovo mi je nesto najjace bilo.

Da ne pomisli hamco da ga sad nesto izazivam. Jebes pocha

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, soxx said:

One week later

Ovo mi je nesto najjace bilo.

Da ne pomisli hamco da ga sad nesto izazivam. Jebes pocha

Pa naravno da cu promjeniti plocu i pricu kad nas raspali United sravne sa zemljom, pa ljudi su nam uputili 30 suteva tu utakmicu, stvorili 7-8 zicera. Raspali United nas je demolirao igrom, rahmetli djedu svom bi otkaz dao a ne ovom klosaru argentinskom.

Postovanje i podrsku treba zasluziti a ova argentinska doga srozava klub na najnize grane zadnjih 20 godina.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, hamco said:

Kakav otkaz? Odkut ti ideja da ce dobiti otkaz? Sto bi ga dobio ako nije do sad?

@Whisper znam da nije fer i posteno nekog prozivati, svi grijesimo, ali na osnovu cega si mislio da ce Pochetino nesto dobro uraditi kao trener? Ja se kunem, Pochetino je slabiji trener od Lamparda. Najveca neznalica koja je trenirala ovaj klub, evo iskreno ne pamtim kad smo losije izgledali.

 

 

lampard je veca trenerska prevara i od garry nevillea.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja od utakmice sa Liverpoolom nisam ušao u ovu temu i evo jutros uđem i bukvalno plačem od smijeha, mislim ipak da pored svih hamcinih jada koje mu je poch priredio pobjedu za najbolji post nosi diablo. 

 

On 2/25/2024 at 6:51 PM, diablo_bih said:

Poslije 90 minuta je trebao dobiti otkaz, poslije zavrsenog prvog produzetka su mu trebali izbaciti sve stvari, zapaliti mu kucu koju renta i gangbangovati citavu porodicu. Poslije zavrsenog meca su trebali unajmiti placene ubice i pobiti mu svu familiju i citav korijen mu iskorijeniti sa planete zemlje, da slucajno ne rizikujemo dalje sirenje korijena zvanog Pochettino!

Ovo je taj genijalni post, samo je umjesto ovog englencizma gangbangovati trebao staviti riječ tipa izjebati/iskarati itd...

Što se tiče argentinskog smeća, treba mu odmah dati otkaz da nas ne sramoti više i da nas ne navikakva na ove ispodprosječne igre i rezultate.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, hamco said:

Idemo po trofej lige sampiona 2031. godine

Nije nemoguće da 2031. godine najjače fudbalsko takmičenje bude Superliga, a Liga Prvaka bude nešto kao Liga Prvaka u košarci. Sa Pochettinom na čelu je potpuno zamislivo da za 7 godina osvojimo treće po snazi europsko takmičenje. Iako bih lakše zamislio da dođemo do finala i izgubimo.

Najveći problem je što se već 2 sezone poraz prihvata kao nešto sasvim normalno, bod protiv Foresta i Brentforda kao uspjeh. Jak otpor protiv dobrog tima kao veliki podvig. Ne možemo očekivati da ova ekipa svakoga pobjeđuje, ali neki standardi moraju postojati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...