Jump to content

Mauricio Pochettino (trener)


Recommended Posts

1 minute ago, ker said:

fudbal nam djeluje kao da je namjerno digao ruke i ceka da mu daju otkaz

to je jedino objasnjenje, jer ako se trudi i na kraju dobije ovo, to bi bilo jos vise zabrinjavajuce

 

i meni se tako cini. cak se ne moze ni reci da igraci trenera sabotiraju kako je to znalo prije biti.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, diablo_bih said:

Kakve izjave luzerske jebem li mu pleme i familiju svu.

Iste izjave mo Potter, bukvalno. Ne znam koji kurac vise sa pickastim trenerima, pa Murinjo koliko god da je takticki zaosto, makar jebe matere posle poraza i sudiji, FA, igracima...

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Whisper said:

Treba ga smeniti,vidi se iz aviona da nema kontrolu nad igracima.

Ali koga sledeceg dovesti ?

Bukvalno ne postoji ispravno resenje.

Zaglavili smo u blatu do usiju.

Evooooo gaaaaa evoooooo gaaaaaa. Kad whisper kaze da ga treba smijeniti, koji je bio njegov veliki postovalac, onda znamo da je kucnuo čas. 

Dobro dosao nazad Whisper, zaista sam zelio cuti tvoje misljenje o Pochetinu.

Nema sta, svi smo zeljeli da uspije, ali ocito nije to to.

Ja sam zaista PochOUT iako se kao i uvijek, potajno nadam da moze preokrenuti situaciju. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam za otkaz, daleko od toga da Poch nema greška, ima ih puno, ali poprilično sam siguran da otkaz neće riješiti ama baš ništa. Ovo je trenutna realnost, mjesto gore dolje.

Jedini trener kojeg bi uzeo bi bio onaj koji bi natjerao upravu da promjeni transfer politiku, a pitanje je postoji li takav. U suprotnom promjena trenera nema smisla, ako smo se odlučili za ovaj put s kojim rezultata sigurno neće bit iduće 2 sezone onda istu politiku treba i primjeniti na trenera

Link to comment
Share on other sites

Nije uspio vezati 2 utakmice s pobjedom protiv 2 drugoligasa. Ni to nije problem da dominiras i vidis neki napredak al jarane izmjene stoper za stopera, bek za beka je jebe lud zbunjenog. Ja bi mu dao otkaz i doveo Zolu do kraja sezone, sigurno vise voli klub od 90% igraca i uprave.

Link to comment
Share on other sites

Kazu da je greska dovesti trenera na pola sezone ili na kraju, ja mislim da to nije tacno. Sad kad bi dosao neko novi dao bih mu da radi sta god hoce, vidi sa cim raspolaze i onda na ljeto sve ispocetka. Bila je prica sa ovim da je dobro sto krece 1.7. a ne u sred sezone i vidimo sta smo dobili. Proslo pola ljeta nije poceo da radi, nije uigrao tim, povrijedili mu se igraci i ko zna sta jos, na kraju imamo to sto imamo. Dali mu da se igra sa klubom na pocetku sezone.

Ako misle da mu daju otkaz neka daju odmah, i da novi trener odmah dodje, a ne da ceka ljeto.

I treba momentalno da se okanu glupe transfer politike. Dosli retardi i odmah izbacili rijec "manager", sad je to "head coach". Hoce reci da ga se ne pita nista sem treniranja igraca dok mu ostale organizacione zadatke kroji uprava. Dakle, ovaj je dovoljno naorao za otkaz, ali i vlasnici da iz temelja mijenjaju sve sto ne valja, bar dok nije kasno.

Da napomenem opet, i pored svog cirkusa sa strane uprave, krs igraca i ko zna cega, od ovog je moralo bolje, tako da i kad taj faktor izumemo, po svemu zasluzio ja za otkaz. Prvi bih volio da ostane i da preokrene sve, ali prosto ne vidim kako je moguce.

Link to comment
Share on other sites

Nema tu samopouzdanja uopste, dzabe ti "psujes" Palmera, pa necu valjda kriviti igraca od 20 godina primera radi

Nama je sustinski problem to sto nemamo vec par sezona unazad pravog napadaca koji ce nositi ekipu, onda dolazis do toga da se teret polako prebacuje na krila i vezni red, a kad jos dodas na to da tebi sad igraju Mudrik, Madueke, Palmer, Galager itd..Sterling koji pisao sam vec nikada nije bio zvezda koja vodi, onda dodjes u situaciju da te tovare ko magare u blatu

A ko je kriv za to, pa uprava i trener, i to ne pricam samo za ovog, ali evo vidim da i on stavlja juce Palmera samog, pa stavi jebo ga ti onog Broju pa ne znam kakav da je

Link to comment
Share on other sites

Izgovor mu je da ne moze Broja igrati 3 utakmice u 10 dana, onda stavi jebenog Washingtona, u akademiji ima i dvojicu jos dodatnih napadaca koji trpaju standardno. Plus 14ti mec zaredom 2 golmana na klupi, a protiv bora i jedan igrac manje na klupi.

Nema izgovora validnog, samo izvlakuse koje nikoga osim morone mogu zavarati.

Link to comment
Share on other sites

Pa kad dodjes u situaciju da zavisis od Broje i Vasingtona onda bolje i ne zasluzujes. Da su imali i malo mozga spica bi nasli i pre pocetka transfera. Al sto da dovodimo sada kad mozemo da sačekamo broju i Vasingtona da prorade. Cirkus kolorado su napravili od kluba

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, cobinho said:

Pa kad dodjes u situaciju da zavisis od Broje i Vasingtona onda bolje i ne zasluzujes. Da su imali i malo mozga spica bi nasli i pre pocetka transfera. Al sto da dovodimo sada kad mozemo da sačekamo broju i Vasingtona da prorade. Cirkus kolorado su napravili od kluba

brate, da je imao stojana vranješa ne smiješ gubiti od niželigaša, ja ne znam šta tu nije jasno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...