Jump to content

Ian Maatsen (Dortmund)


Kun Aguer0

Recommended Posts

  • reLo changed the title to #29 Ian Maatsen
  • 3 weeks later...

Pa cekaj zar nije Maatsen igrac kojeg Pochettino cijeni, koji se uklapa u sistem, koji ce dobiti šansu??

Ko ce ostati da igra lijevog beka, Chilwell koji ce se povrijediti samo je pitanje vremena kada i Cucurella kojeg smo se pokusali rijesiti.

Stvarno ne razumjem kuda sve ovo ide i koji je rezon donosenja odluka.

Link to comment
Share on other sites

Mi nismo htjeli tu opciju da mu prekinemo posudbu u januaru. Već je igrao za nas ove sezone, ako bi igrao za njih do januara i vratio se onda ga ne bismo mogli poslati nekom trećem.

Ovaj deal koji smo imali za Maatsena je bio odličan. Dobre pare za nekoga ko je u zadnjoj godini ugovora. Jedini i glavni problem je to što nismo (navijači) htjeli da se to dogodi. Drago mi je i što Maatsen nije htio da ide pa je propalo. Naredni korak je ponuditi mu ugovor da ne ode besplatno. Minute će neminovno dobiti.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 10/29/2023 at 10:07 AM, reLo said:

Na ovakvim se situacijama vidi ko je tanak, a ko igračina.

Npr. jedan Cucurella je dugo grijao klupu, ali kad god bi dobio priliku ginuo bi na terenu. Sad se to isplaćuje.

Džaba njemu što pogine kad na kraju od toga nema ništa, bolje da nije poginuo ali da je u situaciji i šansi u kojoj je bio dodao loptu Maduekeu a ne golmanu. U redu je borba i trka ali ako ti trčiš ko muha bez glave onda je to džaba

Mislim da bi momak trebao dobiti jednu šansu od prve minute kao lijevi bek pa da vidimo kako stvari stoje, on lijevo Reece desno (ako ne umre)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • diablo_bih changed the title to Ian Maatsen (Dortmund)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...