Jump to content

Zao mi je sto nikada nije zaigrao za Chelsea


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 253
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Ima ih dosta, al isto tako drago mi je da su neki zaigrali za ovaj klub i dali poseban šmek. :D

Recimo Zizou, Henry i Ronaldo su klasa. Krivo mi je i što nismo uzeli Džeku prošle zime, ali šta je tu je. TakoÄ‘er strašno mi je drag igraÄ Niko KranjÄar, pa Bergkamp od starije ekipe, Mark Overmars, Mendieta, Nedved... Ima ih. ;)

Link to comment
Share on other sites

To što igra za United ne umanjuje njegovu vrijednost. Ja ne bi imao ništa protiv da je cijelu karijeru proveo u Chelseaju a ne u Unitedu.

Nemam nija nista protiv toga da je proveo kod nas karijeru ali NIJE i on jest velicina ali mi je strasno mrzak kao i Scholes

Link to comment
Share on other sites

Nemam nija nista protiv toga da je proveo kod nas karijeru ali NIJE i on jest velicina ali mi je strasno mrzak kao i Scholes

Volio bi ja i Scholesa kao legendu Chelseaja, nema beda :P ne volim United ali brate mili koliko oni legendi imaju, strašno. U svakoj generaciji imaju po par igraÄa koji cijelu karijeru provode u Unitedu. Ja jednostavno volim Giggsa jer je majstorÄina od igraÄa i njegova lojalnost nikad nije došla u pitanje (lojalnost prema Unitedu, ne njegovoj ženi ^^)

Link to comment
Share on other sites

Stiven Gerard, njega i Lampsa, u tandemu, tesko da bi bilo ko mogao da zaustavi. Zatim Roberto Carlos i Javier Zanetti...

Koliko je to i moja želja nažalost ne funkcioniraju dobro u tandemu.Previše su sliÄni i guše jedan drugoga pravi prmijer ti je reprezentacija gdje kad igraju skupa nikad to nije dovoljno dobro i k tome Gerrard onda obiÄno mora na krilu igrat.

Link to comment
Share on other sites

Od nekih velikih igraÄa koji su okonÄali svoju karijeru, žao mi je što npr. Zidane i Ronaldo (debeli), Thierry Henry i Paolo Maldini nisu zaigrali za Chelsea. Od igraÄa koji i danas igraju fudbal, volio bih da su Mesut Ozil, David Silva, Luis Suarez, i Kun Aguero zaigrali za Chelsea kao i ÄŒuveni "Traktor" - Javier Zanetti.

Link to comment
Share on other sites

  • Whisper changed the title to Zao mi je sto nikada nije zaigrao za Chelsea

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...