Jump to content

Romelu Lukaku (Roma)


Recommended Posts

[quote name='chelseathebest' timestamp='1329613538' post='27775']neka se Drogba i Lukaku izmjenjuju u vrhu napada, a Torres neka lijepo preseli na klupu do ljetnog prijelaznog roka u svakom slučaju Lukaku sigurno nemože biti gori od Torresa, a i s igrom će postajati sve bolji i bolji, dok ova panjina od torresa postaje sve gori i gori[/quote]

Dobro nakon 125 istih tvojih postova skontali smo da ti ne odgovara Torres i uredu je. Ne moraš sad na svakoj temi ga pljuvati.
Link to comment
Share on other sites

meni se iskreno jebe što on zabija po rezervama , drago mi je al iskreno jebe mi se, raÄ‘e da se njega uvrsti u ekipu u jedno 2-3 utakmiceda odigra većinu vremena ako ne i 90 minuta, pa da mi možemo znat na čemu smo , dal je dobar, il bi ga trebalo gurnut na posudbu da se kali u engleskoj naravno, jer ovako nije ni vrit ni mimo , dajte dečku da pokaže što zna, pa da se postavi dijagnoza i pravilno radi s njim jer ovako ćemo bezveze potratit 18 milja i što je važnije velik i obećavajuć talent
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vinko' timestamp='1329648038' post='27818']
meni se iskreno jebe što on zabija po rezervama , drago mi je al iskreno jebe mi se, raÄ‘e da se njega uvrsti u ekipu u jedno 2-3 utakmiceda odigra većinu vremena ako ne i 90 minuta, pa da mi možemo znat na čemu smo , dal je dobar, il bi ga trebalo gurnut na posudbu da se kali u engleskoj naravno, jer ovako nije ni vrit ni mimo , dajte dečku da pokaže što zna, pa da se postavi dijagnoza i pravilno radi s njim jer ovako ćemo bezveze potratit 18 milja i što je važnije velik i obećavajuć talent
[/quote]
mi ubiti ni ne znamo kakav je on
Link to comment
Share on other sites

http://www.24sata.hr/nogomet/borussia-m-zeli-na-ljeto-uzeti-romelua-lukakua-na-posudbu-254977

ne znam ima li istine u ovim medijskim naklapanjima..
ali da se mene pita (a ne pita me se), on bi ostao u chelseaju i dobivao što je više moguće šansi (što je već i trebao s obzirom na igru ekipe, jer lošije ne može)..
pa kad je haos nek je haos do kraja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulu' timestamp='1330117015' post='29736']
Treba da ostane, zbog jednog jedinog razloga i to je da ako bude ovde tri godine pre 21 rodjendana, onda moze komotno da se racuna kao nas igrac - za UEFA i Premier LEague takmicenja. Znaci ne bi ulazio u kvotu stranaca.

That is all.
[/quote]
Ja i zaboravio na to. Znači ima potencijalnu opciju da bude home-grown. :) Al ne znaš s našim majmunima nikad, pa oni su Bertranda toliko slali na posudbe da se na kraju momak nije uspio ugurat u tu grupu već ga računaju kao associated trained. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1330123397' post='29771']
Ja i zaboravio na to. Znači ima potencijalnu opciju da bude home-grown. :) Al ne znaš s našim majmunima nikad, pa oni su Bertranda toliko slali na posudbe da se na kraju momak nije uspio ugurat u tu grupu već ga računaju kao associated trained. :rolleyes:
[/quote]

Pazi, on ce vec godinu dana s'nama biti. Ako ode na pozajmicu godinu dana, jos ima dve godine kod nas tako da ce se racunati kao Homegrown ako to samo bude jedna pozajmica.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Romelu Lukaku (Inter)
  • reLo changed the title to Romelu Lukaku (Roma)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...