Jump to content

Romelu Lukaku (Roma)


Recommended Posts

Mene samo zanima sto se ovog momka doslovno gusi, stavi brate njega u napad pa logicki zakljucivano: prije ce proradit od ovakvog torresa 100 % .. dalje od ovog svakako ne moze, treba mu dat postenu priliku, da odigra 5 utakmica u komadu, a ne ga ubacivat pred kraj utakmice, a torresa prebacit na klupu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bbj26' timestamp='1328109460' post='22253']Mene samo zanima sto se ovog momka doslovno gusi, stavi brate njega u napad pa logicki zakljucivano: prije ce proradit od ovakvog torresa 100 % .. dalje od ovog svakako ne moze, treba mu dat postenu priliku, da odigra 5 utakmica u komadu, a ne ga ubacivat pred kraj utakmice, a torresa prebacit na klupu[/quote]

ma istina, vrijeme je da ovaj momak zamjeni torresa u prvom timu

AVB ako imaš IMALO SMISLA za ovaj posao stavit ćeš Lukakua umjesto Torresa protiv Uniteda...a da o nekim drugim igračima ne pričam...
Link to comment
Share on other sites

pa ja ne kužim netrebaš se ni kužit u nogomet evo da ja mami donesem statistiku, lovjek nije zabio 4 i više mjeseca a na klupi je najtalentiraniji špic na svjetu pa ona bi me pitala pa što nestavi njega ??? e što mi je žao njega što se nije imao prilike dokazat da je on dobivao Torresove prilike ove sezone nebi bio ništa lošiji sigurno, možda bi bili i više na tablici , možda bi donio koji bod a što je najvažnije imali bi odličnog napadača iduće sezone , siguran sam da bi mu to iskustvo pomoglo, i onda prodat Torresa na kraju sezone pa imat 2 odlična napadača Drogba Lukaku i može se onda kupit još jedan špic i imali bi najbolji napad na otoku a ovaj nebi imao ni 20 godina imali bi napadača za idući 15 godina.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vinko' timestamp='1328112349' post='22263']pa ja ne kužim netrebaš se ni kužit u nogomet evo da ja mami donesem statistiku, lovjek nije zabio 4 i više mjeseca a na klupi je najtalentiraniji špic na svjetu pa ona bi me pitala pa što nestavi njega ??? e što mi je žao njega što se nije imao prilike dokazat da je on dobivao Torresove prilike ove sezone nebi bio ništa lošiji sigurno, možda bi bili i više na tablici , možda bi donio koji bod a što je najvažnije imali bi odličnog napadača iduće sezone , siguran sam da bi mu to iskustvo pomoglo, i onda prodat Torresa na kraju sezone pa imat 2 odlična napadača Drogba Lukaku i može se onda kupit još jedan špic i imali bi najbolji napad na otoku a ovaj nebi imao ni 20 godina imali bi napadača za idući 15 godina.[/quote]

ma Lukaku u zadnjih 10 minuta pokazao da je zvijer od napadača

da ga se forsiralo ko torresa već bi dao 10 golova najmanje ove sezone
Link to comment
Share on other sites

ja ne razumim njega i njegovu filozofiju, gura neke igrace koji ne igraju ni na 20 % od onog sto bi trebali, sto se od njih ocekuje i sto Chelsea kao klub zasluzuje i trazi, a na klupi se drze igraci koji ni prave prilike nisu dobili, niti se nazire da ce je i dobit u skorije vrijeme..ne znam, nije mi jasno dosta toga..i jos sto je neko gore rekao, da je lukaku igrao koliko i torres dao bi minimalno 10 golova jer se vidi da je mali zvijer, a jos nije ni blizu onoga sto ce biti, tako da bi to bilo istovremeno i ulaganje u buducnost jer iskustvo koje bi dobio IGRANJEM u premiershipu ne moze dobit ni sa 20 godina sjedenja na klupi pa makar to bio najbolji klub na svijetu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='reLo' timestamp='1328213807' post='22574']
Evo Rikky Luiz nam je sredio biografiju Lukakua, hvala mu na tome od srca!
[/quote]
Ako je to ovo onda super :D [url="http://chelseabalkan.com/index.php/2011-09-16-22-28-25/prvi-tim/romelu-lukaku-profil-igraca"]http://chelseabalkan.com/index.php/2011-09-16-22-28-25/prvi-tim/romelu-lukaku-profil-igraca[/url]

Btw. ako Romeu može uspješno igrati u našoj vezi moglo bi se nekako i Lukakua instalirati naprijed
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelseathebest' timestamp='1328217475' post='22586']


ajme majko pa ovaj momak ima samo 18 godina :o
dabog da nam on dostojno zamjeni Drogbu
[/quote]

sad on VInkova provala da imamo napadača za idućih 15 godina i ne zvuči tolko glupa ? hahah :D
naravno to se može ostvarit ako se počne odma djelovat baš kao što ste rekli da se s njim postupa kao i s Romeuom , bio bi on za 2-3 godine svjetska klasa, ako ne i prije, naravno samo ako se počne djelovat odma i kvalitetno jer ovim tempom ne da nečemo imta napadača idućih 15 godina nego če on propast u iduće 2 jer takvim talentima je potrebna igra i kvalitetan rad nije on iskusnjara od neznam kolko gdina da čeka priliku na klupi, on ima talent koji treba razvijat a ne ga ostavljat na klupi... još bi razumio da imamo napadače u nezz kakvoj formi al Torresa smo svi gledali tako da to nije izlika
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vinko' timestamp='1328263752' post='22652']

sad on VInkova provala da imamo napadača za idućih 15 godina i ne zvuči tolko glupa ? hahah :D
naravno to se može ostvarit ako se počne odma djelovat baš kao što ste rekli da se s njim postupa kao i s Romeuom , bio bi on za 2-3 godine svjetska klasa, ako ne i prije, naravno samo ako se počne djelovat odma i kvalitetno jer ovim tempom ne da nečemo imta napadača idućih 15 godina nego če on propast u iduće 2 jer takvim talentima je potrebna igra i kvalitetan rad nije on iskusnjara od neznam kolko gdina da čeka priliku na klupi, on ima talent koji treba razvijat a ne ga ostavljat na klupi... još bi razumio da imamo napadače u nezz kakvoj formi al Torresa smo svi gledali tako da to nije izlika
[/quote]

slažem se
mislim da je svima jasno da nam ovaj momak trenutno može doprinjeti više od Torresa, samo mi je žao što AVB to još ne vidi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1328728530' post='24500']
Izgleda kao kakva stijena, ali odkako je u Chelsea-ju većinom ne pokazuje to da je jak. A jeste.

Uvjek mi nekako mlako djeluje. Nadam se da će se vratiti na staro, kad je nosio protivnike, na leđima.
[/quote]
a ono kad je zagradia igraca kod matinog pogotka protiv arsenala
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelsea4evercr' timestamp='1328740361' post='24575']
a ono kad je zagradia igraca kod matinog pogotka protiv arsenala
[/quote]

Znam, imao je još par takvih situacija, ali sveukupno kad pogledaš čini se da je ofalio.

Možda je to posljedica ne igranja, ne znam. Ali jednostavno kad igra ne čini se strašan kao dok je u Belgiji bio.
No nema veze, bit će on pravi ubrzo, nadam se.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • reLo changed the title to Romelu Lukaku (Inter)
  • reLo changed the title to Romelu Lukaku (Roma)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...