Jump to content

Romelu Lukaku (Roma)


Recommended Posts

Ae ovako, da probamo nesto novo. 

 

Eto je doveden i dobio ugovor na godinu dana => Lux otisao na kaljenje jos godinu dana. Kljucna rec kaljenje ;)

Znaci niko ga se nije odrekao, smatra se da je jos uvek zelen za mesto prvog spica u timu kao sto je Chelsea, sto i nije daleko od istine. 

Da je prosao deal za Dembu, smanjila bi mu se konkurencija, i ostao bi u timu. Posto je to propalo, ocigledno je da ne bi dobio dovoljno sansi, pa se zato poteglo za opcijom da iskustvo stice negde drugde. 

Opet da se vratimo na Dembu i Etoa. 

Cinjenica da su hteli da ga pozajme govori da se na Dembu ne racuna bas previse, te ce on najverovatnije do pocetka sledece sezone napustiti Chelsea. 

Eto je dosao kao prelazno resenje, i ako ne odigra sezonu snova, cisto sumnjam da ce dobiti produzenje ugovora. 

 

Ostaje samo Torres, koga ni djavo ne moze isterati iz Chelsea-ja. 

 

Iz svega pomenutog sledi da ako Lukaku odigra dobru sezonu automatski upada u kombinaciju za tim, zreliji i iskusniji za godinu dana Premierligaskog fudbala :)

Kad na sve to dodamo podatak da Lux ima 20 godina, dolazimo do iznenadjujuceg otkrica da pozajmica u Everton nije bas tako crna kao sto je vecina ovde predstavlja.

 

Nadam se da su sad jasne neke stvari :)

Link to comment
Share on other sites

Sta ce mu kaljenje kad su mu konkurenti za nista, drugo bi bilo da smo doveli Rooneya ili Cavania. Argument koji precrtavas je kljucni ovdje,

Kljuc svega je njegova katastrofalna konkurencija, u drugacijim okolnostima ne bi se pretjerano protivili odlasku Luxa  ako je to bolje za  njega.

Link to comment
Share on other sites

Sta ce mu kaljenje kad su mu konkurenti za nista, drugo bi bilo da smo doveli Rooneya ili Cavania. Argument koji precrtavas je kljucni ovdje,

Kljuc svega je njegova katastrofalna konkurencija, u drugacijim okolnostima ne bi se pretjerano protivili odlasku Luxa  ako je to bolje za  njega.

Argument je da neko tamo drugi odlucuje, ja sagledavam realno stanje, a vi pisete navijacki i subjektivno ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Kad na sve to dodamo podatak da Lux ima 20 godina, dolazimo do iznenadjujuceg otkrica da pozajmica u Everton nije bas tako crna kao sto je vecina ovde predstavlja.

 

 

Pozajmica u Everton nije crna za njega možda ali za CFC je itekako.

Da je naša uprava bila konkretna i davala ponude za kvalitetne napadače do ovoga nebi došlo.

Nego su oni cijelo ljeto naprdivali sa Roonyjem. Povuci potegni i mi iščupali Etoa iz Mahale. 

Link to comment
Share on other sites

Zelen je on još za prvog napadača Chelseaja, ma koliko god se neki ovdje ne slagali s time.

A trenutno je za njega bolje da se razvija u Evertonu. Puno bolje okruženje za tako neiskusnog mladog igrača.

Mogao je Jose komotno njega baciti u prvu ekipu, ali što bi se dogodilo kada on ne bi ispunio očekivanja? Pritisak je ovdje ogroman, a s njim se nije lako nositi. Mnogo veći igrači od Lukakua su propadali ovdje.

 

Neće on nigdje pobjeći, ima samo 20 godina. Ovo je za njega najbolja moguća odluka. On je i sam bio svjestan da se još ne može nositi s konkurencijom koju ima ovdje, ma kako ona jadno izgledala.

Link to comment
Share on other sites

@Whis, to i je jedina utjeha, ali i dalje muči taj stav Mourinha. Teško je ugasit emocije na sve ovo, ali istina, da se mogu ugasit, ovaj potez mooožda ne bi bio baš toliko loš.

 

Ni meni nikako nije drago sto se nista nije promenilo, iako je Mou obecao drugacije, al se trudim da to ne utice na moju objektivnost, bar dok odluke koje je doneo ne vidim na delu. 

Link to comment
Share on other sites

Roberto o Lukakuu:

 

 

 "He's still a young man but he's got everything.

"It's going to be really exciting to see Romelu developing and growing and if he can do that in an Everton shirt, he's going to bring a lot of smiles to all our fans. It's an exciting period for everyone."

 "What he's achieved already is impressive. Probably the biggest point is that we all feel it is time to kick on and carry on achieving.

"He had a massive move at a very young age and we all know what he's capable of doing in the Barclays Premier League.

"He's not someone that hasn't had an impact in the league; he's someone that, at just 20-years-old, has huge potential. He's part of a very talented generation in Belgian football.

"As a human being, he is an incredible character and a very intelligent man. I can't wait for him to join us and he's going to give us a real boost into the squad."

Link to comment
Share on other sites

Ja sam šokiran i razocaran jednostavno ne mogu da vjerujem da smo ga ponovo prepustili drugom klubu.Pa nije mi jasno šta on treba da uradi da bi dobio šansu u Chelsea.Stvarno mi je žao Lukakua,umjesto da ga posle promašenog penala klub podrži i ostavi u timu oni njega posljednji dan šutnu na pozajmicu.

On je jos prije nego sto se vratio u chelsea izjavio da ne zeli dolaziti ako nece igrati.Sada kad je doaso jos jedan napadac svjestan je da nece moci imati veliku minutazu.A on zna da treba igrati i da je to najbolje za njega jer je mlad.Rekao je da je mogao ostati u chelsea-ju da je htio.Mozda jei bolje ovako nego da gledamo npr torresa u napadu a lukakua na klupi.Siguran sam da ce u Evertonu jos vise napredovati pa ce se iduce sezone Chelsea opametiti i vratiti ga da igra kao prvi napadac :)

Link to comment
Share on other sites

Boli njega što su ga "potjerali" na posudbu. A očito nisu imali dobar razlog čim baca ovakve izjave.

Nije izjava primjerena ali mu ne zamjeram niti sekunde. Kad Torres flop ostane u klubu a ti kao igrač u naponu snage seliÅ¡ na posudbu a plus klub dovede Eto'oa koji ima 32 godine onda ne možeÅ¡ osjećati niÅ¡ta sem ljutnje. 

Link to comment
Share on other sites

Trenutno je igrac Evertona tj igra za njih ovu godinu i naravno da ce ocekivati pobjedu da sto bolje prodju ove godine.

Nista njemu za sad nije Chelsea, na posudbe ga guraju iz godine i godinu i da ocekuje i ovakvoj tekmi pobjedu Chelsea?

Vise mu je dao WBA nego Chelsea npr.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Romelu Lukaku (Inter)
  • reLo changed the title to Romelu Lukaku (Roma)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...