Jump to content

Romelu Lukaku (Roma)


Recommended Posts

Sramotno,sramotno,opet ni priliku nije dobio kao svet,vazno da onaj promasaj od 50 miliona i dalje igra prvu postavu. Totalno sam se razocarao,ali totalno. Pa bem mu sunce moze bar dobiti priliku da se bori za prvu postavu. I sada cete videti dace vise golova od Torresa mutavog u PL. Skenjao sam se.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu vjerovati - I am fucking gutted.

 

Mislim da nije pretjerano reći da nam kompletna sezona ovisi o strikerima. A ako radi ovakvih egzibicija popušimo i sezona bude razočaravajuća, ja ću prvi dići glas protiv šikaniranja mlade i perspektivne zvijeri i seljakanja po posudbama i bit ću prvi koji će zazvati Mourinhovu smjenu.

 

Prvo djetetu stavi na leđa teret zadnjeg penala, onda kad se ovaj usere i promaši što nije nikakvo čudo, još ga više ubije u pojam tako da ga pošalje u jebeni Everton. Možda je prerano govoriti, ali se bojim da sam gadno precijenio Mourinha.

Link to comment
Share on other sites

Niko mu nije okrenuo ledja, nema razloga za to, jednostavno ne shvatam ostanak Dembe , torresa i dolazak starina Etoa a odlazak jednog sjajnog mladog igraca.

Trebalo je istrpiti jednu sezonu, trebao je uraditi neke rezove. Otjeati Torresa cime bi Luxu prostor bio otvoren. Ovako imamo skupoga panja, indisponiranog Etoa i loseg Dembu a za PL nam je napadac najbitniji.

 

Nisam kritikovao odlazak Mosesa odnoso dolazak Willina jer je on sjajan igrac koji pokirva vise pozicija ali sa ovima nas je sve iznenadio.

 

Druga greska je nedovodjenje pravog DMF a sto je trebao biti uz napadaca prioritet.

Link to comment
Share on other sites

Nevjerojatno koliko je "navijača" okrenulo leđa onome kojem bi trebali biti najzahvalniji radi jednog nedokazanog klinca. Ovo je tužan dan za Chelsea Balkan.

 

Ko govori da mu je bilo ko okrenuo ledja,jednostavno te zapanji neki potez,ne slazes se sa postupcima. Ja Mourinhna obozavam,ali ne moram se slepo radovati svakom njegovom potezu. Sutra da otera Matu npr,bilo bi ok zato sto je to Mourinhno uradio? 

Link to comment
Share on other sites

Da vam ispričam jednu anegdotu s jednog mog posjeta SB-u i Chelsea Stadium Touru...

 

Prilikom obilaska stadiona bili smo u Chelseaovoj svlačionici i moj sin je kao i ja bio u trenerci Chelsea. Žena koja je vodila grupu upita: "Igra li sin nogomet i koliko ima godina"? Ja sam joj odgovorio da ga nogomet baš i ne zanima, ali pošto je tata veliki fan Chelsea onda je i on pokupio dio tog naslijeđa, a ima 11 godina.

 

Ona reče grupi: "Vidite, jednom prilikom imala sam tu sreću voditi jednu grupu u kojoj je bilo tek malo veće dijete od gospodinovog sina. Mali je bio veliki navijač Chelsea i rekao mi je na istom ovom mjestu da će se jednog dana ponovo vratiti ovdje i da će zaigrati za Chelsea...

Ovaj najveći dres koji vidite tu i ove papuče ispod klupe su njegove... A on se zove Romelu Lukaku"...

 

Taj dečko je od malih nogu navijao za ovaj klub i ispunio je svoj san i svoje obećanje. Došao je na SB i obukao plavi dres...

 

Nedugo iza tog mog posjeta, klub ga je potjerao na posudbu, a on je u tuÄ‘em dresu te sezone zabio 17 pogodaka. Zabio je izmeÄ‘u ostalog i hat-trick Manchester Unitedu na oproÅ¡taju SAF-a...

 

Onda se na SB vratio Jose Mourinho i izjavio kako će klub okrenuti novu stranicu, kako se neće više puno trošiti na pojačanja, kako će se DATI PRILIKA MLADIMA...

 

I onda Chelsea kupi dedu Schwarzera... Kupi iza tog i poluveterana Eto'o-a koji je (za razliku od Romelua koji je ovaj klub volio od malih nogu) taj isti klub javno pljuvao i omalovažavao... 

 

A Lukakua se potjera na još jednu posudbu... Na još jednu godinu...

 

E, moj Mourinho... Sam si se sebi još jednom posrao u usta...

 

Sretno ti Romelu, ponovo u tuđem dresu. Nadam se da ćeš se naigrati u tom drugom klubu i da ćeš biti prvi strijelac PL-a ove sezone. I ako si pametan nećeš se više ni vraćati na SB. Ovaj klub te očito nije vrijedan. Možda će jednog dana i sam toga postati svjestan. Samo se bojim da će mu kao i u Sturridge-ovom slučaju ta spoznaja iz guzice u glavu doći prekasno...

 

Zbogom "mali" i još jednom, želim ti svu sreću ovoga svijeta...

Link to comment
Share on other sites

Lukaku was the subject of an acclaimed television documentary series called De School Van Lukaku (Lukaku's School) shown on the Dutch-speaking Eén network. The reality show followed the teenage Lukaku and his classmates during the course of a year at the Saint-Guidon Institute, a school in Brussels, where the footballer was based while with the Anderlecht youth team. In 2009, the series followed the school as it made a field trip to London visiting Chelsea's Stamford Bridge ground. Lukaku said at the time “What a stadium. If one day in my life I will cry, it will be the day I play here. I love Chelsea.” Lukaku has stated that his childhood hero and biggest idol was Didier Drogba.

 

I onda ga taj isti Chelsea napucava okolo kao kakvu kantu...  :-S  :(( 

Link to comment
Share on other sites

Ko govori da mu je bilo ko okrenuo ledja,jednostavno te zapanji neki potez,ne slazes se sa postupcima. Ja Mourinhna obozavam,ali ne moram se slepo radovati svakom njegovom potezu. Sutra da otera Matu npr,bilo bi ok zato sto je to Mourinhno uradio? 

 

1. 


Idi u pičku materinu!!! 

Ako osvojiÅ¡ ove sezone PL, LP, Kup, dogodine Super Cup i Svjetsko prvenstvo klubova sa ovim napadom onda si opravdao Å¡ta si uradio, do tada vrijedi prva rečenica. 

 
2. Mata je uradio nešto, pročitaj još jednom moj post.
 
Šta vam je ljudi, to što voli Chelsea znači da treba igrati u prvom timu? Za igrati treba i neki kvalitet, puno nas je ovdje koji volimo Chelsea, šta bi sad svi trebali igrat?
Link to comment
Share on other sites

Nevjerojatno koliko je "navijača" okrenulo leđa onome kojem bi trebali biti najzahvalniji radi jednog nedokazanog klinca. Ovo je tužan dan za Chelsea Balkan.

Dubro, Toni, prijatelju, 'ebo te Mourinho u pakšu. Ok je što ti ne voliš Lukakua, ti imaš pravo na to, ali daj sagledaj stvari kako treba. I nije mu nitko zasad okrenuo leđa, dobra djela loša brišu, preći će se njemu preko ovoga, samo malo teže.

 

 

Lukaku brate, oprosti im, ne znaju šta čine.

 

Mislim da se prebacujem u neki kamikaze mode... Lux, razjebi Chelsea kad budeš igrao protiv njega, ako ti đubrad dopušta to uopće. Samo što bi on prije zaplak'o nego slavio te golove.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Romelu Lukaku (Inter)
  • reLo changed the title to Romelu Lukaku (Roma)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...