Jump to content

Najljepsi trenuci koje ste doziveli uz klub


Caeruleus

Recommended Posts

Joj kad se samo sjetim, iskreno mislim da mi je to najsrećnija noć u životu. Ne znam, jedino još da sačekam dijete da dobijem mamu mu jebem pa da uporedim ali što je najgore ne sprdam se, ta sreća kad je Drogba zabio. Pa kad se samo sjetim koliko sam se tres'o protiv barse u drugoj tekmi pa koliko sam umirao u finalu nakon što su nam dali gol... Ma jebeš mi sve ako se tako nešto može ponoviti

Neponovljivo nesto. Taj djelic sekunde kad vidis da lopta nakon suta Didiera odlazi u jednu, a Neuer u drugu stranu.

Tesko da ce se takav vrhunac osjecaja ikad ponoviti.
Link to comment
Share on other sites

Taj trojef je zapisan u zvijezdama, sudbina ili sta vec. Da je neko sa stadiona snajperom gadjao nase igrace masio bi i mi bi opet pobjedili. 

Sto kaze Kun, sta smo sve te sezone prezivjeli, prvo Napoli, pa Barsa i na kraju Bayern na njihovom stadionu. Nevjerovatno zaista. Neki drugi put, ispali bi od Napolija garantujem, dok bi od Barselone i Bayerna primili najmanje 5 golova u dvomecu.

 

Sva tri dvomeca sam bukvalno umirao od nervoze, tolika kolicina treme, straha i svaki put na kraju ishoda budem ispunjen ponosom, nesto sto se nece nikad zaboraviti. 

Najveci i najdrazi trenuci u historiji mog navijanja za Chelsea.

Link to comment
Share on other sites

  • Whisper changed the title to Najljepsi trenuci koje ste doziveli uz klub
  • 11 months later...

Danas se navršava 11 godina od najljepšeg trenutka kojeg smo doživjeli uz klub, a to je naravno pobjeda u finalu Lige Prvaka protiv Bayerna. U pravom trenutku lijep podsjetnik na neka bolja vremena i igrače kao što su Terry, Lampard, Drogba, Cech, Ivanović, Cole i drugi koji su uvijek davali sve od sebe za klub.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...