Jump to content

Chelsea u Premiershipu 2022/23


Kun Aguer0

Recommended Posts

Došao sam do toga da više gledanje utakmica Chelsea nije nikakav prioritet, prije bi baš dao sve od sebe da uskladim i pomjerim obaveze kako bi gledao tekme ali to više neće biti slučaj.

Zadnjih godinu dana, ukoliko legnem dok gledam utakmicu i ukoliko gledam sam na 80% utakmica sam zaspao od dosade, bukvalno samo gubiš vrijeme gledajući ništa, onako bleneš u TV. Ovih ostalih 20% ili nas je neko guzio ili smo uboli koju dobru tekmu ali te slučajnosti da se odigra dobro se svima dese, mada ove sezone se nama desilo jednom ili dva puta. Jednom u ligi protiv lakseg protivnika i u LŠ tekma protiv Milana, doduše tu su nam sudije pomogle i to je to, ostalo sve nije vrijedno pomena a nastavak sezone nije vrijedan gledanja osim ako baš nemaš ništa za raditi.

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2023 at 9:03 AM, Kun Aguer0 said:

Došao sam do toga da više gledanje utakmica Chelsea nije nikakav prioritet, prije bi baš dao sve od sebe da uskladim i pomjerim obaveze kako bi gledao tekme ali to više neće biti slučaj.

 

 

Isto. Delom su i promenjeni prioriteti, imamo i druga interesovanja, obaveze i sve. Cak sam nekoliko puta i hteo da vas pitam, zasto uopste pratite fudbal ako vam je sve smor. Vidim duze vreme po komentarima da vam je dosadno, i meni je isto. Uglavnom pustim sada fudbal u pozadini dok radim druge stvari.

Cak mi je i sam fudbal kao sport postao dosadan. U poslednje vreme sam poceo pomalo NBA da pratim, i to mi je postalo nekako mnogo zanimljivije nego fudbal iako jedva poznajem pravila, stalno se nesto desava i preokreti su uvek moguci. U fudbalu se ne prekida cesto igra, ali vecinom se nista ne desava.

Eto, imamo ovu zajednicu gde izblejimo, barem nesto korisno od fudbala, zabavnije nego same utakmice.

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2023 at 9:03 AM, Kun Aguer0 said:

Došao sam do toga da više gledanje utakmica Chelsea nije nikakav prioritet, prije bi baš dao sve od sebe da uskladim i pomjerim obaveze kako bi gledao tekme ali to više neće biti slučaj.

Zadnjih godinu dana, ukoliko legnem dok gledam utakmicu i ukoliko gledam sam na 80% utakmica sam zaspao od dosade, bukvalno samo gubiš vrijeme gledajući ništa, onako bleneš u TV. Ovih ostalih 20% ili nas je neko guzio ili smo uboli koju dobru tekmu ali te slučajnosti da se odigra dobro se svima dese, mada ove sezone se nama desilo jednom ili dva puta. Jednom u ligi protiv lakseg protivnika i u LŠ tekma protiv Milana, doduše tu su nam sudije pomogle i to je to, ostalo sve nije vrijedno pomena a nastavak sezone nije vrijedan gledanja osim ako baš nemaš ništa za raditi.

 

opasna neka nejebica te uhvatila, sta je reci, nisi mi takav prije bio.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Novi vlasnici su promijenili sve osim golmana i zato ga hoće mijenjati. Za ukupno dvije utakmice se može reći da nas je golman koštao poraza. To su Mendyevo dodavanje protiv Leedsa i Kepino propuštanje lopte protiv Citya. Obje utakmice bismo svakako izgubili jer smo bili loši.

Link to comment
Share on other sites

S Nottingamom će biti odlučujuća utakmica za opstanak. 

Arsenal, City, United i Newcastle nas dobijaju s pola muke. Bournemouth će se takođe vjerovatno boriti za opstanak, imat će veću želju i mogu nas i oni zveknuti. 

Link to comment
Share on other sites

3 boda nam trebaju da smo sigurni a vjerovatno je da nam nece ni ta 3 trebat

Lester i everton igraju danas, nebitno ko pobjedi racunat cu eto forrest s 34 tekmi i 30 bodova na 17om mjestu

 Gol razlika u kurcu.

9 bodova iza nas sa 4 tekme. Mogu uzet 12 znaci. 9 im ne pase zbog gol razlike. Zato ako uzmemo 3 boda negdje moze se rec oficijalno da smo i sljedece sezone u PL.

 

Forrest ima i tekmu protiv arsenala tako da bi arsenal mogao nasu guzicu spasavat

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wisey said:

Jucer sam negdje naletio na info da smo ovim rezultatima proteklog vikenda osigurali opstanak. Je li to tacno?

Nije.

Forest dobije sve 4
Leeds dobije sve 4
Leicester dobije 3 od 4 pod pretpostavkom da će sačuvati vodstvo protiv Evertona (dovoljno im je i 8 bodova)
West Ham dobije 2 od 5 (isključujući Leeds)
Wolves kasni za nama 2 boda, Bournemouth ima isto koliko i mi, to ne treba posebno analizirati.

Ako 6. maja Leeds ne pobijedi City ostali smo u ligi.

Link to comment
Share on other sites

Pa kod nas imas tri grupe igraca. 

Grupa igraca koje klub želi da otera. 

Grupa koja sama želi da ode.

Grupa onih koji zbog prve dve uopšte nemaju prostora da se pokazu. 

Shodno tome sve sto nam se dešava na terenu vrlo precizno oslikava stanje u klubu.

I treba da budemo 15. na kraju, da rasteramo svu bagru i krenemo iznova.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Whisper said:

Pa kod nas imas tri grupe igraca. 

Grupa igraca koje klub želi da otera. 

Grupa koja sama želi da ode.

Grupa onih koji zbog prve dve uopšte nemaju prostora da se pokazu. 

Shodno tome sve sto nam se dešava na terenu vrlo precizno oslikava stanje u klubu.

I treba da budemo 15. na kraju, da rasteramo svu bagru i krenemo iznova.

Tačno tako. Imamo nekih 15-20 igrača koji su redovno igrali ove sezone. Oni uz trenere snose krivicu zašto je tim na 12. mjestu. Neki su više krivi, neki manje. I sad pred kraj sezone oni nastavljaju forsirati te iste igrače koji su nas doveli do 12. mjesta, od kojih neki neće biti tu naredne sezone, umjesto da se pruži šansa nekom od preostalih 10 igrača koji sjede na klupi i na tribinama i pitaju se šta ovi trebaju uraditi da ja dobijem šansu.

Lampard se posebno neinteligentnim pokazuje. Iz utakmice u utakmicu ista taktika zbog koje gubi svaku utakmicu. Ima li imalo pameti u ovom klubu? 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...