Jump to content

Champions League - Group stage, Chelsea vs Zenit St. Petersburg (14. 09. '21 21:00)


apeiron

Recommended Posts

Nadam se da će Chilly započeti meč, da vrati ritam i onda polako u redovnih 11. Ne bih se bunio ni da Saul opet zaigra. Svaka utakmica će mu dobro doći. Možda je vrijeme i da Rudi malo odmori.

 

Kepa

 

Azpi, Chris, Chalobah/Rudi

 

James Jorginho Saul Chilly

 

 Mount 

 

Lukaku Werner

Link to comment
Share on other sites

Necu da se iznenadim ako bude neki kiks, ovo je idealna faza takmicenja za kladionice i pranje novca kada manji timovi koji bi u grupi inace bili kante za spermu otkidaju bodove jacima, evo Salzburg uzima bod u Sevilli, dok Lingard asistira Young Boysu za pobedu u 96. minutu.

Link to comment
Share on other sites

Necu da se iznenadim ako bude neki kiks, ovo je idealna faza takmicenja za kladionice i pranje novca kada manji timovi koji bi u grupi inace bili kante za spermu otkidaju bodove jacima, evo Salzburg uzima bod u Sevilli, dok Lingard asistira Young Boysu za pobedu u 96. minutu.

Jel stvarno vjerujes da, na velikoj sceni kao sto je grupna faza lige prvaka, jedan klub kao sto je United ( ili bilo koji drugi) namjesta utakmice?

Link to comment
Share on other sites

Podigli igru u drugom poluvremenu,tako da se na kraju dobro zavrsilo. Nekoliko igraca je odigralo ispod nivoa pa su i jednostavne pasove poklanjali protivniku, pre svega mislim na Reecea, Mounta, i Ziyecha, Havertz isto nije nista posebno uradio. Lukaku se izrvao sa protivnicima, a i treba reci da je Zentit bio dobro organizovan. Rudiger kad krene napred, znas da si nadrljao. :D AC cistio sve sto je trebalo, besprekoran danas, Azpi odlicna asistencija.

 

Zadovoljan pobedom, idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Nakon dugo vremena slazes se s Wiseyom. U 98% utakmica od kako je na klupi igra istu formaciju. Citao sam da mu nije strano promjeniti formaciju medjutim to od kako je kod nas, ne radi. Ne znam zasto, ne bi bilo lose iznenaditi nekad protivnika. Okej ako "mora" sa 3 stopera ali de onda barem 3 - 5 - 2 . Upari Lukakua i Wernera ili Havertza. 

 

Sto se same utakmice tice, apsolutna kontrola lopte i same igre. Zenit je stajao plitko, dobro organizovan i poslozen. Cekali su svoju priliku iz kontri, skoro da su je i docekali. Drugo poluvrijeme bolje od prvog, podigli su nivo igre i zasluzeno slavili. U ovakvim utakmicama treba da igra CHO ili Pulisic jer mogu napraviti razliku 1 v 1. 

Link to comment
Share on other sites

Na kraju sam zadovoljan obavljenim, Zenit došao po bod, jedva da su pola prešli ljudi. Neki pojedinci su me naživcirali poput Mounta, Ziyecha, Jamesa. Zadnja dvojica pogotovo, nijedan rizik nisu poduzeli. Očekujem puno bolje od njih.

 

Zadnja linija perfektna, Jorginho i Kova na nivou. Alonso standardno. Hvala Azpi i Lukaku.

 

Velika tri boda.

Link to comment
Share on other sites

Sporo usli u mec, neko igraci bili totalno indisponirani, kao da im je falilo energije, kao da su ocekivali da ce se lahko odigrati protiv Zenita. Prvo poluvrijeme bas lose, smorio sam se. U drugom poluvremenu smo dodali gas sto je bilo dovoljno da pobjedimo.

Ovo ne smijemo sebi dozvoljavati vise, izgubicemo bezveze bodove.

Pohvalio bih Rudigera, Azpija, Christensena i Lukakua.

Jebem mamu Ziyechu, kolika kurcobolja kod lika. Zakovo bih ga na tribine iducu utakmicu.

Nadam se i da ce Chilwell konacno poceti igrati sve vise i vise.
Link to comment
Share on other sites

Jako sporo prvo poluvrijeme, Kova i Jorg su bili dobri, odbrana opet na nivou. Lukaku je zvijer koliko se nudi puta kad zagradi stopera i 10 puta mu nisu dodali loptu. Mount i Reece slabija utakmica ali bice oni brzo top. Zijeh je najgori pojedinac, kako nocas tako i protiv AV(ne racunajuci Saula).

Igru brisi bodove pisi. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...