Jump to content

Valentino Livramento (2019-2021, bez nastupa)


Adi

Recommended Posts

valentino-livramento-fc-chelsea-15743297

 

Valentino Livramento

12.11.2002.

Desni bek

Rođen u Londonu

 

Danas je proglašen za "academy player of the year". U posljednje vrijeme se znao ponekad naći na klupi za prvi tim. Igra za naše mlađe ekipe na poziciji desnog wing-backa. Radi se o velikom talentu i jednog dana kada Azpilicueta ode mogao bi zauzeti njegovo mjesto u timu. Smatrao sam da je vrijeme da mu se otvori tema.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Odlican potencijal pogledao sam kratki video isjecak o njegovoj igri i zasigurno da je talentovan. Na par kadrova u klipu me podsjeca na NGola Kante u defanzivnim zadatcima, bas grize do faula ili do osvojene lopte. Ofanzivno kreira odlicne prilike za gol, vidi se da koristi glavu i mozak sto je jako bitno da igrac nije glup. Slijedi nekoliko posudbi kao sto je gore napisano da se malo celici u ozbiljnim rangovima pa cemo komentarisati napredak ili nazadovanje, prije da ce biti napredak.

 

https://www.youtube.com/watch?v=_ozgb4bUbTg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
https://twitter.com/NizaarKinsella/status/1409184664208789510

Decko vec privlači ogroman interes. Licno bih ga gurnuo u rotaciju vec od početka sezone. Ali ako se to ne desi treba ga nekome prodati uz pravo prece kupovine. Tako bi sigurno igrao, a i mi bi se osigurali.
Link to comment
Share on other sites

Nisam toliko u toku sa igrama nasih omladinaca kao ranijih godina, al ako vec decko ima talenta, bacaj to u vatru odmah. Apsolutno nista ne mozemo da izgubimo. Da trenira sa prvim timom i da sakupi 10 utakmica ove sezone moze sigurno.
Čelsi kao klub koji ima strašne uslove za razvoj mladjih kategorija i koji voli da vodi računa o strukturi plata svojih igrača uvek treba da ima par omladinaca u sklopu prvog tima.
Link to comment
Share on other sites

Ma treba ga iskoristiti bolje nego dovoditi nekog drugog desnog beka. Džejms je tu standardan, u slučaju povrede Risa Azpi može preuzeti ulogu startera na desnom beku. A Livramento nek igra neke manje utakmice.
Link to comment
Share on other sites

Bila bi perverzija imati Reecea i Livramenta desno. Tako mladi igraci + naši.

Ali ono Å¡to se desilo kod Lamparda sa mladicima jednostavno desava se jednom u 100 godina. Sumnjam da ce ovaj dobiti neku paznju i minutazu kao Odoi recimo u svoje vrijeme.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • reLo changed the title to Valentino Livramento (2019-2021, bez nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...