Jump to content

Armando Broja (Fulham)


Adi

Recommended Posts

Tradicija se ta nastavlja dakle. Od Wernera pa Lukakua i evo sad Broje, napadači traže loptu ili u noge ili u prostor ali lopta umjesto njima se šalje prvom do sebe ili se hoda sa loptom, dok ti neko ne priđe ili ti nekome ne priđeš pa mu dodaš lijepo...

Polako ali sigurno mu treba davati sve veću minutažu, mada sa ovom napadačkom kreativnošću kod nas Haaland bi se napatio da gola zabije

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nije lako nijednom napadaču igrati kod nas trenutno. Očekuješ da si stalno pred golom, a rijetko centar prelaziš. Siguran sam da to nije naša taktika, nego da smo nemoćni da igramo ono što želimo. Zbog toga nema ni dobrih kontranapada.

 

O podršci saigrača moramo govoriti. Recite mi jednu šansu koju su mu saigrači napravili u sezoni, koju nije sam sebi stvorio. Ja znam samo ovu juče kad mu je Hall dodao.

Link to comment
Share on other sites

Naprotiv, ja sam baš impresioniran ovim momkom. Iako je sam u napadu opet stvara ogromne probleme, fizički jak i brz, samo neka radi na završnici (ako nekad slučajno dođe u šansu) i to je to.

Ono što se vidi kod njega je energija i trud. Ima ga svuda, trudi se i u odbrani, bori se, šteta samo što igra za kurčevu ekipu

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Adi said:

Naravno da će se on povrijediti. Sigurno neće Aubameyang, Havertz, Ziyech i Jorginho.

Nije se valjda povrijedio ??

Kad sam vidio ovaj post tražim ja novosti o Broji i čitam kako FA fudbalske velesile Albanije izjavljuje da je bolje bilo kad je Broja bio u Sotonu jer su oni zabrinuti oko minutaže...

Kad se kozojebi uhvate pričati o nečemu što ne znaju :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Novi se povredjuju, a ovi koji su povrijedjeni ne vracaju se. Kazu da Fofana ima malu povredu i da ce za 4 sedmice biti spreman, kako je krenulo prije da ce to biti 3 mjeseca, takodje Kepa ima malu povredu, par dana out, a ono jos povrijedjen. U medju vremenu povredjuju se novi i situacija je sve gora i gora.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Corto Maltese said:

Ali u kojoj situaciji se povredi Broja, za ne poverovati. Sa ovim baksuzima od vlasnika necemo ni sezonu zavrsiti.

Ne sikiraj se. Igrace Auba do kraja sezone svakako + Floperc. Nece se ti nikako povrijediti a Broja svakako skoro i ne igra. Tako da se nece osjetiti ova njegova povreda.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, diablo_bih said:

Zbog njega cemo pokusati dovesti Moukoka u januaru, ali cilj je da se pokusa na ljeto, vidjet cemo sta ce se desiti.

Poznavajući historiju kluba pokušat ćemo vratiti Lukakua sa posudbe i platiti Interu još jedno 20 miliona.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Povreda u bukvalno najgorem momentu u karijeri, da je ostao zdrav vjerovatno bi dobijao više minuta i vjerujem da bi imao bolju završnicu od ovih panjeva.

Mislim da ga nema do kraja sezone, tako da možda bi bilo pametno razmišljati o nekoj prodaji na ljeto...

Jer ako uz Nkunkua dođe i Felix, tesko da će on tu naći sebi mjesta i dovoljno minuta, samo će džabe propasti

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to #19 Armando Broja
  • reLo changed the title to Armando Broja (Fulham)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...