Jump to content

#19 Armando Broja


Adi

Recommended Posts

To forsiranje ili ne forsiranje mladih nema veze s tim jeli trener legenda. Ni jedan trener neće forsirati mlade (osim ako mogu odma isporučiti) jer se u Chelseau traži rezultat odmah u suprotnom ide otkaz. Lampard je dao šansu mladima zbog transfer bana. Pa kombinacija toga šta nije moga kupovat pa je donekle bija prisiljen i toga šta nitko nije te sezone očekiva rezultatski išta mu je to omogućilo, a ne činjenica da je legenda
Link to comment
Share on other sites

Nisi gledao golove za Southampton vidim :D Jeste bitan, jer bi mogao lagano biti taj drugi napadac sto nam nedostaje. Wernera vise vidim kao neko krilo, nece on nikad biti pravi napadac.

 

Mogao je i Tammy, ali nije htio, a od ovoga je dosta bolji. Sto se mene tice ako je dobra ponuda neka ga prodaju.

Link to comment
Share on other sites

Treba uzeti u obzir da je Tammy 4 godine stariji. U Brojinim godinama je igrao PL i dao 5 golova za Swansea, a Broja evo na polusezoni već ima 5. Još Broja po meni može da postane kompletniji napadač, dok je Tammy napadač starog kova - drvo koje trpa. Nisam bio za to da se Abraham proda, nisam ni da se ovaj proda.

Link to comment
Share on other sites

Nisi gledao golove za Southampton vidim :D Jeste bitan, jer bi mogao lagano biti taj drugi napadac sto nam nedostaje. Wernera vise vidim kao neko krilo, nece on nikad biti pravi napadac.

sta ces kad lik hoce da bude starter. Mogo bi u Burnleyu zavrsit
Link to comment
Share on other sites

Treba uzeti u obzir da je Tammy 4 godine stariji. U Brojinim godinama je igrao PL i dao 5 golova za Swansea, a Broja evo na polusezoni već ima 5. Još Broja po meni može da postane kompletniji napadač, dok je Tammy napadač starog kova - drvo koje trpa. Nisam bio za to da se Abraham proda, nisam ni da se ovaj proda.

Tammya nije gotivio nikako Tuchel iako nam je bio najbolji napadac. Dzaba ti sve kada se treneru ne svidjas.

 

Broja koliko vidim zeli da bude u ekipi, ne da starta svaki mec. Kod nas bi jos igrao za rezerve.

Link to comment
Share on other sites

Ma ovakvi igrači i talenti tipa Broje, Tomorija, Guehija, Livramenta je odličan način za klub da zaradi. Pukli su 100 miliona na Lukakua, moraju nekako vratiti uloženi novac. 

 

Iskreno se nadam da ga neće prodati, ali ne bi me iznenadilo na kraju krajeva, imala je uprava i gluplje poteze.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to #19 Armando Broja
  • reLo changed the title to #18 Armando Broja

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...