Jump to content

Matchday 37: Liverpool (A) 22.07. [21:15]


Kun Aguer0

  

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 81
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Prvi put ne gledam utakmicu od restarta sezone.
Nadam se ozbiljnom pristupu od strane naših igraca i da prikazu volju i kvalitet igre kao protiv Junajteda pre neki dan.
Nije nas Liverpul ove sezone nijednom bas nadigrao, imamo sanse za nova tri boda. Samo treba da Lamps a i igraci vjeruju u to.
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da nece Lampard opet krenut sa 3 4 3 a sve su prilike...

dzaba moja nadanja.
Ista postava.

Lpool u full sastavu osim Hendersona, tu je keita

Haj bismiletom lamparde.
Valjda izadje na dobro
Link to comment
Share on other sites

Tri gola primili a sto je najsmjesnije odbrana uopste nije toliko lose odigrala. Trojac u napadu unatoc golu ocajan, Willian prelos a Mount izgleda ne moze na top nivou da igra. Momak je svaku utakmicu protiv vrhunskih ekipa izgledao pogubljeno. Ziru balvan, pokretan ko 70godisnjak.

Link to comment
Share on other sites

Ovom Maneu u skorije vrijeme zelim neki otvoreni prelom noge zbog ovog bacanja kad je Kovacic odnio loptu.

Vidim ma SB neko pise da je Kepa mogao odbraniti ovaj slobodnjak. Ovo Kahn, Casillas i Buffon zajedno ne brane,daj malo objektivnosti.

Zanima me kakva je ono rasprava kod aut linije izmedju Lampsa i Klopa?
Link to comment
Share on other sites

Reece je ubio Manea ko niko dosad. Ko kujicu malu ga je drzao, svaki duel otrese ga. Onda je pocelo bacanje i vriska. Ko jace drekne dobije faul.

 

Nek je Lamps jebo staru Kloppu. Dosta je i njega i njegovih prigovora stalno, vazda vaz drzi sudijama dole. Samo odmah iza toga nam zabise 2 komada. Daj Boze da igraci u sebi imaju pola zara i strasti za ovaj klub sto Lamps ima.

Link to comment
Share on other sites

Ja ovde Lampardu po najmanje zameram, ali cu mu itekako zameriti ako posle ove tekme ne pokaznjava ceo tim sa celom mesecnom platom a posebo Rudigera, Zumu, Kepu. Bezobrazluk. A ove izmene su tek genijalne.


Sem Å¡to Kepa nije skrivio nista, sem Å¡to je Kepa.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...