Jump to content

Semi-final: Manchester United vs Chelsea 19.07. (19:00)


Kun Aguer0

  

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne znam, ovo je sada velika prilika za titulu, mislim kako ćemo i mi i United nakon sinoć još više upregnuti večeras. Bit će u svakom slučaju zanimljivo, mi ćemo dominirati u posjedu što je očito, sad koliko budemo uspjeli zatvoriti kontre ne znam, pogotovo što nema kantea da pomogne.
Kune neću komentirati takve nebuloze xd
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 101
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Ma i City nije bio priseban. Nije Arsenal toliko dobar u defanzivi bio, koliko ih je usralo. Opet svaka cast, izbacili su Citya, danas se nadam da cemo i mi junajteda, pa da osvojimo trofej uz hattrick Girouda u finalu na Wembleyu.
Link to comment
Share on other sites

Da li ce Ole nasamarat Franka cetvrti put?

Sve mogu shvatit al da te ole naguzi 3x a vcrs mozda i cetvrti jeste malo zalosno.

Ono sto je tacno, jeste da jedan trener uzuma prvi trofej u karijeri.
Arteta, Frank ili OGS.
Link to comment
Share on other sites

Ljudi bunker/defanzivni pristup nam neće doneti apsolutno nista. Nemamo ni odbranu a ni golmana za tako nešto.
A i bila bi jebena sramota izaći tako na Vembli u polufinalu jednog od najstarijih fudbalskih takmičenja. Pa nismo neki klub iz 6e lige majku mu.
Ako ih pustimo u krilo našim vrsnim stoperima izblamirace nas.
Budem li video dupli blok na ivici naseg kaznenog gasim strim i nek ide u picku materinu i fudbal i trofej i sve.
Link to comment
Share on other sites

Sa Jorginhom smo vec u teskom hendikepu na sredini. Stavi li Lampard jos Pickensena nazad to je gotovo pa nemoguca misija.

Proci u finale bio bi sjajan posao. Mislim da sad obje ekipe znaju da protiv Arsenala itekako imaju sanse za trofej, vise negoli da je tu City.

Loftus bi trebao poceti ovaj mec. Oni imaju Pogbu i Matica, treba nam neko ko se fizicki moze nositi. Pored toga stavio bih Kovu sigurno unutra jer je najbolji veznjak tima.
Link to comment
Share on other sites

Oni ce da rade isto što i ostali protiv nas. Presing napadaca na Kepu i stopere, presing veznog reda na Zorzinja, udvajanje krila, posebno Pulisica. Osvojene lopte cd ići što pre na Bruna ili iza leđa naših bekova da bi Rasford i Grinvud igrali 1 na 1.
Link to comment
Share on other sites

Arsenal je sinoc izgledao odlicno, imaju dobar napad Pepe, Aumbayeng, Lacazet. Treba im odbrana malo bolja.
Vece sanse dajem Unitedu nego nama, vidjecemo nije valjda niko glup toliko da 4 put za redom izgubi na isti nacin . Napasti ih pa sta bude.
Link to comment
Share on other sites

Oni ce da rade isto što i ostali protiv nas. Presing napadaca na Kepu i stopere, presing veznog reda na Zorzinja, udvajanje krila, posebno Pulisica. Osvojene lopte cd ići što pre na Bruna ili iza leđa naših bekova da bi Rasford i Grinvud igrali 1 na 1.

Tako nekako, sto se nasih tiče, Jorginha kad pritisnes, kad ne moze dodati prvom do sebe on bukvalno ne postoji vise na terenu i taj presing na zadnju liniju se nadam da nece rezultirati u tome da Kepa salje loptu na beka...

Sto se njih tice, cim uzmu loptu dodaj Bruni ili pogbi i oni to odma salju na krilo... Ne znam ko su pomocnici Oleu ali mislim da on on nije neki kurac u ovoj njihovoj formi, nista ne radi u toku meca samo sjedi i gleda, vise se ja kuci derem na zadnju liniju nego on...

Jorginho mi ne bi startao, sredina Kova, Moun i RLC/Barkley
Link to comment
Share on other sites

Ne mora se igrati bunker samo konkretnije i brze u napadu i bez toga da Jorginho svaku loptu vraca stoperima i jos ako budu ona dva debila startovala, njih kad vidim na centru da nesto dodaju...
Screenshot-20200719-171957.jpg
Ovako nekako mozda, moze i Barkley poceti, gotivi ga Lamps jer dobro igra taj presing. Pulisica bi odmorio i ubacio samo po potrebi, nek Willian gine nek se jebe, nek ga polome...

Znam da Tomori neće sigurno poceti ali ne mogu ona dva konja uopste da gledam
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...