Jump to content

Declan Rice (Engleska, 1999)


  

13 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

NINTCHDBPICT000542838560.jpgNINTCHDBPICT000509910736.jpg

 

 

GettyImages-1166591419.jpg

 

 

 

 

 

Počela je ozbiljna priča o povratku Declana Ricea u Chelsea. Nekako mislim ukoliko ima bilo kakvog interesa sa naše strane da je to gotov posao, samo je pitanje koliko će West Ham para traziti za njega budući da ima ugovor do 2024.

 

Rice igra najviše kao DMF ali priča se da bi se kod nas prebacio na poziciju stopera.

 

I kao Å¡to se da vidjeti dobar prijatelj sa Mountom.

 

Novi Lampard i Terry :D

Link to comment
Share on other sites

Rice je bas postao dobar igrac. Sto je najvaznije nije onaj klasicni englez kojem je tehnika nepoznat pojam, nego bas ima solidnu tehniku, lijepo cita igru a plus i fizicki je jak igrac. Ja sam definitvno za njegov dolazak.

Link to comment
Share on other sites

Tacno, Rajs je izuzetno napredovao i postao potpuno formiran igrac. Ali problem moze biti to što njega Lamps vidi kao stopera,te sto bi on bio jedino pojačanje na toj poziciji.
I ako on flopne kao stoper, sto nije nemoguće mi jesmo dobili kvalitetnog zadnjeg veznog ali nismo rešili goruci problem, te ostajemo sa istim krsem u zadnjoj liniji.
Sem toga sam potpuno za njegov dolazak.
Link to comment
Share on other sites

Kako god bice pojačanje, Kante se svakako mučio sa povredama ove sezone, doduše koliko se kida po terenu nije ni čudo. Jorginha nekako ne vidim u Lampardovim planovima tako da Declan ovde dolazi ko budali šamar.

Ko budali samar dolazi Kulibali, bez Rajsa možemo :D
Link to comment
Share on other sites

Ko budali samar dolazi Kulibali, bez Rajsa možemo :D

Eh Kulibali, samo da su ovi iz Napolia realni za cijenu pa da se to zavrsi. Ali na kraju imam osjecaj da ga nikada prodati nece, svako ljeto ista prica, samo mu cijenu nabijaju, svi ga hoce ali niko ponudu da posalje. Osim ako Pep ne izleti sa 80 milki :D

https://twitter.com/SiPhillipsSport/status/1280214385986883584?s=19

Pa ako hoce Zoumu da prodaju, nema logike da daju i Tomoria, ne mogu sa 3 stopera uci u sezonu. Mogu vratiti Ampadua ali ni on nije provjeren.

Bolje da odradimo trampu damo im jednog od ona nasa dva overrated panja i oni nama jos nadoplate :D
Link to comment
Share on other sites

Eh Kulibali, samo da su ovi iz Napolia realni za cijenu pa da se to zavrsi. Ali na kraju imam osjecaj da ga nikada prodati nece, svako ljeto ista prica, samo mu cijenu nabijaju, svi ga hoce ali niko ponudu da posalje. Osim ako Pep ne izleti sa 80 milki :D

 

Tako je onaj iz Lacija zacijenio De Vrija, tražio 100 miliona. Na kraju ga Inter besplatno doveo.

Link to comment
Share on other sites

Ma treba nama pravi štoper, zašto momka ograničavati na ovu poziciju ako moze vise dati na DM-u.

I uz to picke mamine od Lamparda se najebem ako se odluci s tom posudbom Tomorija u West Ham.

Tolika sezona gdje na kraju krajeva cak i ne osiguravanje Lige Sampiona mu ne bi naskodilo, mogao je Tomorija vise gurati nego Rudigera ili Christensena.

Odbrana je svakako kurčina, i ne moze me niko drugacije ubjediti da bi s malim Tomorijem bilo losije.

Kad si vec dao djeci sansu, daj im do kraja, nek se kale, nece se kaliti kad budemo se budemo u utrci za neke trofeje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pošto smo izgleda riješili pitanje golmana za iduću sezonu, ostaje nam još Rice kao potencijalno pojačanje. Ovog vidim da dolazi jedino ako uspijemo prodati par igrača, drugačije sumnjam. Ali kakav transfer rok ako i njega dovedemo, najbolji u historiji kluba sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...