Jump to content

Timo Werner (2020-2022, 89 nastupa)


Recommended Posts

Da je Foden još bi sjedili u studiju i govorili kako je najbolji Englez ikada i Zlatna lopta.

Ne smije se zaboraviti ni legendardna asistencija za Mountov gol.

Ili da TAA odigra defanzivno solidnu partiju i ima jedan dobar centarsut, već mi u glavi odzvanja Carragher kako groz nos stenje, THE WAY HE WHIPS THE BAAAL IINNNNN

Link to comment
Share on other sites

Pedri je stvarno zvijer.

Jedna dobra sezona iza njega u kojoj je odigrao more utakmica i nije osvojio nista. Mali milion takvih igrača je bilo... Ne volim ja to nakon jedne dobre sezone, dizanja u nebesa i to... I eno na transfermarktu ima vrijednost 80-90miliona...smijesno

Kune popusim ti karu ako nas ovaj odvede dalje svojim golovima jel more? :D

ovo mi je prvo palo na pamet kod 0:3 a Werner gol i asistencija
Link to comment
Share on other sites

Pa nema razloga da ga izostavi, Lukaku je out sa povredom, tako da mu je on jedina opcija. Treba mu dati šansu do kraja sezone, neka pokaže da li je vrijedan ekipe i dresa u protivnom prodaja na ljeto dok se još može zaraditi pošteno na njemu. Ne bih ja njega ostavljao u klubu za neke rotacije i šta ti ja znam

Link to comment
Share on other sites

Kako on zna da se uopste "ne pojavi" na mec kada je odbrana nisko postavljena ovo je odlicna partija. Da je Lakaka pogodio ono bila bi naravno bolja.
Ali promenio se i odnos saigraca prema njemu, nisu ga preskakali pasovima kao sto je to ranije bio slucaj. Evo vec treci mec zaredom pokusavaju da iskoriste njegove prednosti, i to daje rezultate.
Link to comment
Share on other sites

Možda pokuštati još jednu sezonu sa njim i Havertzom te naravno Mountom, tu je u Lukaku ali za razliku od Wernera osim RVANJA ništa više pokazao nije na terenu

ma kakvi jos jedna sezona. do kraja sezone mora jednostavno briljirati. dosta nam je vise ovih pruzanja sansi.

Link to comment
Share on other sites

Dok je igrao na rwbu i davao je neke znakove zivota

Ma lik je bio najveći talenat prije Mounta, Reecea, Ricea i Fodena i evo 3 godine poslije od ove četvorice dobiješ 4 slobodno to mogu reći World Class igrača a od ovoga još uvijek imaš talenta koji samo treba da dobije svoju šansu... naveo sam samo 4 momka iz te generacije 99/00 a ima ih još more sigurno

Link to comment
Share on other sites

Može se reći da je jedina pozitivna stvar što je moj miljenik postigao pogodak ponovo. Doduše sretan ali šta da se radi. Što se tiče ostatka utakmice malo iznad prosjeka. Truda i trke je bilo i par dobrih kombinacija sa Mountom i Lukakuom, to raduje.

 

Budući da je napadač bitno je da je zabio gol i da nije promašio ništa, neka mu se još malo samopouzdanje vrati...


I de neka mu neko kaže, kada prolazi i trči pored protivničkog igrača ili kada je u duelu slobodno neka se pogura sa njim i udara. Oni to vole, tako to treba, moraš biti bezobrazan i pokazati muda, kao što je Kai

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Timo Werner (2020-2022, 89 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...