Jump to content

#23 Conor Gallagher


Whisper

Recommended Posts

16 hours ago, cobinho said:

Posto on nema tehniku hajde odmah da ga prodamo za 60 ali cemo za Enza i Caiseda da damo 120 jer oni imaju tehniku i stvaraju mnogo vise sansi i imaju mnogo vise asistencija. A tek o broju presecenih akcija, oduzetih lopti da ne pricam. I tu ga siju obojica. 

To je ta transfer politika kluba, prodaš svog igrača za 20 miliona dovedeš istog za 40 al bitno da je medijski popularan jbg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prodaju li jednog od najboljih igrača ove sezone, koji se najviše zalaže te koji pokazuje želju svaki meč najomraženijem rivalu, evo ovdje obećavam da neću pogledati nijedan meč više. Izlogovaću se sa foruma istog momenta dok god je skupina degenerika tu gdje jeste.

To što je 80 miliona bi mi možda značilo da je u pitanju neka normalna uprava, ali pošto je u pitanju uprava koja je obesmilila visinu transfera i koja će odmah nakon toga upitno preplatiti nekog novog sve to mi apsolutno ne igra nikakvu ulogu.

Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2024 at 11:59 PM, ker said:

Prodaju li jednog od najboljih igrača ove sezone, koji se najviše zalaže te koji pokazuje želju svaki meč najomraženijem rivalu, evo ovdje obećavam da neću pogledati nijedan meč više. Izlogovaću se sa foruma istog momenta dok god je skupina degenerika tu gdje jeste.

To što je 80 miliona bi mi možda značilo da je u pitanju neka normalna uprava, ali pošto je u pitanju uprava koja je obesmilila visinu transfera i koja će odmah nakon toga upitno preplatiti nekog novog sve to mi apsolutno ne igra nikakvu ulogu.

Ne znam na kom sam kurcu bio kad sam ovo napisao, ali koristim priliku da povučem sve što sam ovdje nasrao.

Bog ga ubio pa zna li iko šutnuti kad dobije loptu sam 7 metara od gola bez da mora ko june da se zaleti. Nije korida druže moj, šutaj nekad...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Definitivno prodaja. Oslobodit cemo se potrebe da guramo igraca samo zato sto je domaci a nivo mu je realno Kristal Palas. Nema nit ce ikad imati sposobnost da igra za top klub i bude u prvih 11. Nemam ni sekunde "straha" da ce biti neka situacija kao s De Brujneom recimo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wisey said:

Definitivno prodaja. Oslobodit cemo se potrebe da guramo igraca samo zato sto je domaci a nivo mu je realno Kristal Palas. Nema nit ce ikad imati sposobnost da igra za top klub i bude u prvih 11. Nemam ni sekunde "straha" da ce biti neka situacija kao s De Brujneom recimo.

Ma nije on toliki problem. Pogotovo da ulazi sa klupe, rekao bih odlican rezervni igrac. On nije kriv sto ga trener gura svaki mec u prvih 11 i sto mu je glavni igrac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...