Jump to content

Matchday 21: Brighton & Hove Albion (A) / ned 01.01.2020. 13:30h


Adi

Recommended Posts

Sto ne bi bilo ok? Pa jesil ti vidio koliko se mi u zadnje vrijeme mucimo protiv ekipa kada u potpunosti drzimo loptu u svojim nogama? Imali smo loptu u nogama po 70% i protiv Everyona, Bormuta, Westhama i Sotona pa isti kurac. Sto bi sad ovo bio los pristup? Nismo mi igrali uopste defanzivno, niti bunker pa da razumijem tu tvoju konstataciju, ali smo im prividno dali vise loptu kako bi se vise otvorili. I bilo je sasvim dosta prostora ali igraci su za kurac odigrali. Svaku iole akciju su ujebali a mogli su puno vise izvuci jer su imali i prostora i vremena a cesto i brojcanu prednost u zavrsnoj trecini.

I njje ovaj Brajton uopste toliko naivna ekipa koliko vi mislite, rasuli su ove sezone i Tottenham i Arsenal, daleko od toga da su krs ekipa ali dobro. Neko gleda samo ime ekipe i zanemaruje ostale cinjenice.
Link to comment
Share on other sites

Sto ne bi bilo ok? Pa jesil ti vidio koliko se mi u zadnje vrijeme mucimo protiv ekipa kada u potpunosti drzimo loptu u svojim nogama? Imali smo loptu u nogama po 70% i protiv Everyona, Bormuta, Westhama i Sotona pa isti kurac. Sto bi sad ovo bio los pristup? Nismo mi igrali uopste defanzivno, niti bunker pa da razumijem tu tvoju konstataciju, ali smo im prividno dali vise loptu kako bi se vise otvorili. I bilo je sasvim dosta prostora ali igraci su za kurac odigrali. Svaku iole akciju su ujebali a mogli su puno vise izvuci jer su imali i prostora i vremena a cesto i brojcanu prednost u zavrsnoj trecini.

I njje ovaj Brajton uopste toliko naivna ekipa koliko vi mislite, rasuli su ove sezone i Tottenham i Arsenal, daleko od toga da su krs ekipa ali dobro. Neko gleda samo ime ekipe i zanemaruje ostale cinjenice.

Pa činjenica je da mi igramo jako loše već više od 2 mjeseca, ne govorim za rezultate nego za igru.
Sigurno zasluge za to ima i trener, ne možeš igrati tako loše tako dugi period, znaš da nešto ne štima.
Ja se nadam kako je lampard toga svjestan
Link to comment
Share on other sites

Pa svjestan je sigurno ali nije da smo kriminalni kao sto pokisavate pripisati. Ponavljam opet, glavne uzdanice ove ekipe su klinci koji do neki dan nisi ni pomisljali da ce biti u Chelseau a kamoli bit glavne baje. Otisao nam je Hazard, ne samo najbolji igrac ekipe nego i citavr lige. Nikog nismo mogli kupovati, znaci trener igra s onim sto ima.

Nama navijacima ne preostaje nista drugo nego da se nadamo da ceno vremenom biti samo bolji jer svi ovi klinci ce biti iskusniji a jos ako se i dobro pojacamo tim bolje. Pa jbte evo danas Abraham je bio bas los ali koga da ubaci? Michya? Nemoj molim te. Nemamo ni beka, svi su krs, Azpi radi bolji posao od njih a nije mu to cak ni pozicija. Zamisli kad jedan Azpi koji ni na desnom beku nije nesto a bolji od njih na lijevom... onda znas da si u kurcu.

Vidjet cemo u narednom periodu ali za ocekivati je da sta i kupimo, sad ce se malo i raspored smiriti pa ce biti vise vremena i za treniranja, nadajmo se da ce biti bolje.
Link to comment
Share on other sites

Sto ne bi bilo ok? Pa jesil ti vidio koliko se mi u zadnje vrijeme mucimo protiv ekipa kada u potpunosti drzimo loptu u svojim nogama? Imali smo loptu u nogama po 70% i protiv Everyona, Bormuta, Westhama i Sotona pa isti kurac. Sto bi sad ovo bio los pristup? Nismo mi igrali uopste defanzivno, niti bunker pa da razumijem tu tvoju konstataciju, ali smo im prividno dali vise loptu kako bi se vise otvorili. I bilo je sasvim dosta prostora ali igraci su za kurac odigrali. Svaku iole akciju su ujebali a mogli su puno vise izvuci jer su imali i prostora i vremena a cesto i brojcanu prednost u zavrsnoj trecini.

I njje ovaj Brajton uopste toliko naivna ekipa koliko vi mislite, rasuli su ove sezone i Tottenham i Arsenal, daleko od toga da su krs ekipa ali dobro. Neko gleda samo ime ekipe i zanemaruje ostale cinjenice.

Covece ljudi su nas nadigrali jer smo im to dozvolili. Shvatas li ti to?
Ako si im dao loptu i cekas kontre budi siguran da si u stanju da sacuvas svoj gol.
I koju smoi to realnu sansu imali? Sut Abrahama koji je mogao da doda Vilijanu za kojeg se nikad ne zna da l ce da bljesne ili da nas ukanali i sut Dzejmsa sa strane kad je trebao da pusti povratnu.
Ne videh ni jednu odbranu njihovog golmana ni nalik na one dve sto je Kepa napravio. Na osnovu svega vidjenog na mecu i u krajnjem slucaju i rezultata odluka da se bude Murinjo nije bila ispravna. Tacka. Pozivaj se na kvalitet tima koji je 4 boda iznad zone ispadanja(jedan im mi poklonismo) koliko god hoces. Morala je utakmica biti vodjena drugacije.
Link to comment
Share on other sites

Vala nista ovaj Brighton napravio nije dok nije Kova usao i napravio 2 faula, iz kojeg je jednom bila sansa a drugi put eurogol Iranca.

Nasi su kontrolisali mec rutinski do tog momenta, a onda zadnjih 15 minuta se totalno pogubili kao djeca. Problem je zajebavanje i nonsalancija tokom meca, jer se nije dovoljno agresivno islo na drugi gol.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tipicno za nas, pobijedimo u derbiju i onda opet neki kiks gdje se trazila pobjeda. Nema ova ekipa pobjedicki mentalitet, vidi se da su igraci mladi i da im treba vremena. Isto tako vidi se da nam fali vodja koji ce znati povuci ekipu. Fali nam novi igraca.

Kako tipicno Zemo majke ti. Pa pobjedili dva derbija i odmah postala nam konstanta da uzimamo velike timo odnosno da cemo ih uzimati u buducnosti?

 

Link to comment
Share on other sites

Kako tipicno Zemo majke ti. Pa pobjedili dva derbija i odmah postala nam konstanta da uzimamo velike timo odnosno da cemo ih uzimati u buducnosti?

Ma kazem tipicno za nas posle dobre predstave protiv velikih ekipa ide kiks protiv manjih, pa i u nekim utakmicama gdje smo izgubili npr. City i Liverpol smo igrali dobro i onda kiks gdje se ne nadamo tipa Sefild i Bourmouth.
Link to comment
Share on other sites

 Ne moze nikako jedan Celsi da ceka ekipu kao sto je Brajton na kontre sa mrtvih 0:1.Zapravo ni pri jednom rezultatu.To nikako nije ispravno, to nikada nece biti ispravno. Zna se ko je veci, ko je jaci. 

To smo nekad svi znali.

Ovo je Brajtonu prvi bod protiv Celsija uopste.

Ako je tebi ta svesna odluka trenera ok onda ja stvarno vise ne znam sta da kazem. 

Ali hajmo samo uzeti u obzir da je ovo četvrta tekma u devet dana i to su bila dva derbija također, nakupilo se i umora, tako da nije se moglo očekivati da ih sataremo bas. Opet po meni igrači su morali nakon prvog gola dodati gas do kraja poluvremena, iskoristiti sanse i polusanse na dosta bolji nacin i zabiti jos jedan i onda da se kontrolise utakmica, sakriva lopta itd.

 

Opet mislim da koliko je do trenera isto toliko je i do igrača.

Link to comment
Share on other sites

Samo da pohvalim i javno ovdje moje domacine u Sarajevu, Spahu i pidya, na doceku i druzenju, dobroj zajebanciji

Steta pa onaj Iranac zabi skaricama golcinu i nismo slavili pobjedu al opet je bilo vrhunski



Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...