Jump to content

John Obi Mikel (2006-2017, 374 nastupa)


Pjer-Emerik (dubro)

  

45 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ti koda da si iz šume došao. Ako ne shvacaš šta pojedinci time žele reci onda rađe šuti.

 

Razumeo sam ja još onaj prvi soxxov post sa "ofanzivnijim" defanzivnim veznim, a onda dođe whisp sa ofanzivnim defanzivnim veznim i počnem da se smejem, a tvoj ofanzivniji defanzivni vezni me je ubio. =))

Link to comment
Share on other sites

Razumeo sam ja još onaj prvi soxxov post sa "ofanzivnijim" defanzivnim veznim, a onda dođe whisp sa ofanzivnim defanzivnim veznim i počnem da se smejem, a tvoj ofanzivniji defanzivni vezni me je ubio. =))

 

 

ja sam samo prenio ono što su oni napisali tako da bolje razumiju što želim reći. Jer zapravo ne postoji ofanzivni defanzivni vezni nit će ikad postojat. A to što se pojedinci koriste tim izrazom usmjeravajuci na to da zele u momcadi defanzivnog veznog koji osim što zna oduzet loptu i dobro pokrivat protivnike, da ujedno zna i brzo pokrenut kontru, dodat loptu, proci 1-2 igrača, pogodit preko pola igrališta svojeg suigrača u obrvu to je njihova slobodna volja i njihovo pravo.

 

A vi koji se tome smijete niste nikakve face, a nit ne ispadate pametni s takvim pametovanjem, nego zapravo ispadate ono drugo. Znate. Ne pišem ja bezveze da su pojedinci odavde došli iz šume iliti tek sišli s grane.

 

I nauči se citati. Kao prvo tu riječ ofanzivnije je soxx stavio pod navodnike, a kao drugo ja sam mu odgovorio na taj post ponovo koristeci tu rijec da se mu prilagodim i da covjek lakse shvati sto zelim rec. A to sto se vi pojedinci ne znate prilagođavat i što ste tek sišli s grane je vaš veliki problem.

 

I majke mi moje ovi ovdje Mikelovci su gori od torresovaca. A jedan i drugi igrač su potpuno prosječni ili još gore potpuni promašaji i rupetine.

Link to comment
Share on other sites

 

ja sam samo prenio ono što su oni napisali tako da bolje razumiju što želim reći. Jer zapravo ne postoji ofanzivni defanzivni vezni nit će ikad postojat. A to što se pojedinci koriste tim izrazom usmjeravajuci na to da zele u momcadi defanzivnog veznog koji osim što zna oduzet loptu i dobro pokrivat protivnike, da ujedno zna i brzo pokrenut kontru, dodat loptu, proci 1-2 igrača, pogodit preko pola igrališta svojeg suigrača u obrvu to je njihova slobodna volja i njihovo pravo.

 

A vi koji se tome smijete niste nikakve face, a nit ne ispadate pametni s takvim pametovanjem, nego zapravo ispadate ono drugo. Znate. Ne pišem ja bezveze da su pojedinci odavde došli iz šume iliti tek sišli s grane.

 

I nauči se citati. Kao prvo tu riječ ofanzivnije je soxx stavio pod navodnike, a kao drugo ja sam mu odgovorio na taj post ponovo koristeci tu rijec da se mu prilagodim i da covjek lakse shvati sto zelim rec. A to sto se vi pojedinci ne znate prilagođavat i što ste tek sišli s grane je vaš veliki problem.

 

I majke mi moje ovi ovdje Mikelovci su gori od torresovaca. A jedan i drugi igrač su potpuno prosječni ili još gore potpuni promašaji i rupetine.

 

Kowalski-Facepalm-penguins-of-madagascar

 

Zar je moguće da opet ništa nisi ukapirao? I posle meni kažeš da sam sišao sa grane.

Eh, živote, ironijo! Nema veze.

Link to comment
Share on other sites

Alonso, De Rossi, Schweinsteiger, Song( dok je u Arsenalu bio) Essien ( tipični primjer DMF-a), Javi Martinez, Arturo Vidal. 

Alonso je opao mnogo, De Rossi da, ali i on ulazi u godine, Schweini je CM, song lol, essien u bolnici, javi martinez da ali je preskup i vidal je vise CM...

Link to comment
Share on other sites

Pa mogao si navesti i falcao-a, chicarita, ko ti je kriv sto ne znas sta pojedini igraci igraju :D

Dobro nek ti sve znaÅ¡. I ta dva Å¡to si rekao nisu ni blizu igračima koje sam ja nabrojao za traženu poziciju. Pogledaj Å¡ta Schweinsteiger igra u pojedninim utakmicama i pogledaj Songa dok je bio u Arsenalu. A Vidal ti je sličan Essienu u najboljim danima. 


Yaya Toure, Matuidi, Gundogan,Fellaini, Mvilla( mada je izjebao svoju karijeru odlaskom u Rubin) i mnogi ce reci Khedira i biskvit...

Kune sad će ti Diablo reć da Toure, Gundogan, Matuidi nisu DMF nego CM

Link to comment
Share on other sites

Pa pogledaj Torresa kako je igrao za liverpool, kakve su to teorije :O Essien je zavrsio sa svojim igranjem, ja ga uopste vise ne vidim u nekoj buducnosti. Schweini igra isto sto igra kod nas Lamps, a to je poziciju CM.

E ovo je nabrajanje blue, sto je kun uradio. Da pocnemo nabrajati, da, niposto, jos nije bolji, vidjet cemo u buducnosti, ne i ne i ne i ne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...