Jump to content

Carabao Cup Final: Chelsea - Manchester City 24.02.2019, 17:30


lampard8

Recommended Posts

Abra je digao ruke od Celsija. Ima covek previse problema u zivotu. Razvod, ukidanje vize od strane britanaca. Izgubio je volju i strast za svojim klubom. Pa dovoljno govori činjenica da je odustao od gradnje novog stadiona za koji se bori otkad je kupio Celsi.
Link to comment
Share on other sites

Zanemarit cu desavanje one sramote i osvrnut cu se na igru i taktiku.

Sarri je zaista ovu utakmicu takticki veoma dobro odradio. Iznenadio je i Pepa a i sve druge svojom postavkom i nije pozurio grlom u jagode.

Imali smo par nekoliko dobrih sansi i steta je sto prije svega Kante a onda i Pedro nisu postigli pogotke cime bi vjerovatno pobjednik bio rijesen.

Izmjene su mi takodjer svidjele i Sarriju kao i igracima nemamo sta zamjeriti kada je igra i zalaganje u pitanju.

Zalosno je da nemamo pravog napadaca pa Eden mora igrati laznu devetku ali eto, danas je to poprilicno dobro funkcionisalo.

Nadam se da ce od danas Emerson igrati u prvoj kao i RLC, takodjer ocekujem i Odoi da igra sto vise i vise.


Steta zaista za trofej i nadam se da ovo nece ostaviti traga jer vec u srijedu igramo protiv sada meni vec najvecih smradova u fudbalu.

Jebaji ga, bice bolje.
Link to comment
Share on other sites

Slazem se da im se nema sta zameriti. Ovo jedna tekma gde su oni bili disciplinovani i borbeni ceo mec, posle duzeg vremena. Ozbiljne ekipe odigraju 5 od 6 tekmi disciplinovano borbeno....mi jednu od 5. Moje misljenje je da ovaj mec Sari nije ni pripremio. Cim izgubis konce, cim nema discipline na treningu i svlacionici nema je ni na mecu. Sari je blag, Konte skroz rugidan, i nikako da nadjemo trenera koji moze da napravi balans.
Sari je vec prezaljen, i dobra zaostacstina je ta pas igra koji je napravio, sad nam treba trener koji to moze da nadogradi, izmesa karte, modifikuje malo taktiku, i drzi fokus i disciplinu igracima.
Mnoge smo igrace napljuvali kao da su skroz ograniceni, a nikako da probamo da te igrace nadogradimo i ucinimo boljim. Pa mnogi igraci u mnogim klubovima su pre god dve delovali smesno al je neko uspeo da ih digne i ucini boljim. A kod nas rapidno nazaduju.
Link to comment
Share on other sites

Da se i ja pridruzim pohvalama


Takticki jako pametno odradjena utakmica, večeras se vidjelo po ko zna koji put koliko će nam Hazard faliti, ali i da pored njega i Kantea jednostavno nemamo kvalitetan tim. Naravno tu su Odoi i RLC, ali kad su oni tu u prvoj, ko ce ih zamjeniti u slucaju ganjanja rezultata, kad se ovi povrijede, umore? Nece svaku utakmicu Hazard i RLC trcati svih 90 min.


Iskreno se nadam da ce Sarri ovako nastaviti, ako ostane naravno, zao mi je sto je tek sad skontao da onako vise ne moze.


Pored kriminalno izvedenog penala, mene je Jorginho danas prijatno iznenadio, slao je dosta dugih loptih naprijed ili na stranu, ali imao je i jednu izgubljenu loptu kad je Rudiger mislim oborio KDB-a i Sterlinga ili Sanea, mogao fasovati glatko crveni.


Emerson fantasticno odigrao, poredeci sa Alonsom, nebo i zemlja

Luiz kiksara, ja se nadam njegovom odlasku iduce sezone, kako nas jedan njegov kiks zna kostati gola to ne zna niko. Ne mogu da se sjetim koji minut bio u drugom poluvremenu kad je bila ona guzva i na kraju Kante ispucao loptu, Luiz jako lose reagovao u petercu.

Sta reci za Williana, solidna utakmica, ali istrošen i procitan igrac, bilo je trenutaka kada mu Hazard jednostavno nije htio dodati loptu, jer bi ovaj sigurno ili vratio loptu nazad ili bi peglao loptu kao obicno.

Pedro = amater

 

 

E sad, Odoi i RLC, kakvi igraci, kakvi talenti, buducnost nam je sa njima, treba samo im prilika davati i naravno da RLC-u nije ozbiljna ona povreda sa ledjima.

Higuain je takodjer bio solidan.


Ne znam vise sta bih dodao, jednostavno, City nas je uzeo na kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se samo da je Sarri uvidio neke stvari a to su:

1. Da je nekad potrebno i takticki odigrati i promjeniti pristup u zavisnosti od protivnika

2. Da Emerson, RLC i Odoi moraju igrati

U tom slucaju mozemo dobiti mnogo vise nego i da smo osvojili ovaj kup.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...