Jump to content

Maurizio Sarri (2018-2019, trener)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

”I am not going from the amateur leagues straight to Juventus, I went through Serie C, B, A, Premier League and Juve. I come from Chelsea, another big club, clearly with less history than Juventus, because their level only raised over the last 10-15 years. These are all steps forward in my career, but very, very gradual ones. So yes, it is emotional to be here, but it’s not as if I was just dropped into the Juventus job.”

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Ev bas citam komentare Juventusovaca, znaci haos sta misle o Sarriju. Ubleha, bankar, ziheras, nemac pojma itd itd... a sto jest jest, Juve igra za kurac citavu sezonu. Kakav sastav imaju spram drugih i koliko ulazu u ekipu, nije ni cudo sto ga ovoliko pljuju jer je igra goli kurac. S nama je jos i dobro radio kako izgleda ovo u Juventusu. Mada mislim da ce i on osvojiti scudeto jer su protivnici jos gori.
Link to comment
Share on other sites

Ev bas citam komentare Juventusovaca, znaci haos sta misle o Sarriju. Ubleha, bankar, ziheras, nemac pojma itd itd... a sto jest jest, Juve igra za kurac citavu sezonu. Kakav sastav imaju spram drugih i koliko ulazu u ekipu, nije ni cudo sto ga ovoliko pljuju jer je igra goli kurac. S nama je jos i dobro radio kako izgleda ovo u Juventusu. Mada mislim da ce i on osvojiti scudeto jer su protivnici jos gori.

Nabijem ga, kad je poletio ko mulac tamo. Hvala mu doduše na tome, Lampard kao početnik pokazao da je miljama bolji.

Link to comment
Share on other sites

Frajer je debil nevidjeni, najdosadniji fudbal igra, jebo one bunkere Mourinha koliko je dosadno bilo gledati, a i sad cak u Juvetu se to desava.

 

Hvala mu sto je otisao, jer da nije, popusili bi ga mi bas ono dobro.


Ma hej, ja presretan kad ovaj ode. Ne mora niko trenirati.

Da se citiram dok se jos spominjao garcia, holland i ostala ekipa :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Malo se puno sere po Sarriu, ne znam kako i s kojim trenerom Juve očekuje napadačku i atraktivnu igru s Ramseyem i Rabitom u sredini.

Sarri se u Juventusu našao u sličnoj situaciji kao i kod nas, očekuje se da ekipu koja godinama igra bunker u jednu sezonu pretvori u napadačku ekipu i odmah sve osvoji i to sve bez pojačanja koja odgovaraju njegovu stilu. Ne ide to tako...
Link to comment
Share on other sites

Istina, Sarri je vrlo ne fleksibilan trener, ali iz Juvea su toga trebali bit svjesni i ako su se već odlučili dovest ga onda mu i bit spremni i dovest igrače koji odgovaraju njegovoj igri i dat mu vremena da to složi i uigra.
Nekakav otkaz sad bi bio vrlo glup potez njihove uprave i pokazatelj da su doveli trenera onako bezveze, bez ikakve ideje i vizije Å¡to trener kojeg dovode predstavlja.
Link to comment
Share on other sites

Najbolje bi se snašao kod Pepa.
Igraci Sitija imaju najbolju kretnju bez lopte u Evropi trenutno, a njemu to treba, opcije za brz pas.

A nisam bio bas za to da dajem pojačanje protivniku, pogotovo njima.
Mislim da im je dosta KDB i to sto smo propustili Aguera i uzeli Torresa?
U Spaniji sa druge stranje, manje presinga i trke, mislim da bi im odlican bio. Frenike De Jong i Jorginho, nije lose
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Maurizio Sarri (2018-2019, trener)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...