Jump to content

Matchday 28: Man Utd (A) [25.02. @ 15:05]


reLo

Recommended Posts

Odkad ih je Mou preuzeo imamo odličan skor protiv njih. Naši (uključujući Contea) su uvik posebno motivirani protiv specijalca. Uz to su oni očajni u utakmica protiv top6. Ne vidim kako možemo ovo izgubit... Možda nerješeno ako crveni bus izdrži, ali poraz teško...

Link to comment
Share on other sites

Dakle sto se povreda tiče bez nekih vecih problema i za jedne i za druge. Ja samo ne znam sto je meni negdje izletio video ili vijest da je Konte rekao da bi bilo olaksanje kada za njih ne bi Pogba počeo, neam pojma odkud to ali nebitno, ako istrazim javim vam.

 

 

Što se njih tiče, kurac sine, Martial je počeo poslednju ligašku protiv Toona i odigrao je svih 90 iako su ga ispušili, Alexis igračina iako još nije proradio ali on svaku utakmicu moze da eksplodira i odigra vrhunski, Matić i Pogba također igračine nema se tu šta govoriti. Ima i taj Lukaku ali on je kao i uvijek mizeran protiv velikih klubova tako da i ne očekujem nesto puno od njega. Tako da sve u svemu naprijed i u sredini imaju kvaliteta.

 

Odbrana im je kanal, jedino sto valja je De Gea ovo ostalo kanal do kanala i moramo početi sa špicem i Hazardom i Willianom po krilima, u sredini bih stavio Cesca i Kantea jer poznajuci Murinja ne ocekujem neku napadacku taktiku

Link to comment
Share on other sites

Morata je naš veliki promašaj pogotovo za novce koje je došao - 75 mil funti. To je još ljetos bilo jasno, tolika cijena a nije imao neku statistiku ni u Juventusu ni u Realu, da je ikakva svjetska klasa napadača ne bi ga Real pustio šanse nema fuj ga mi se naša uprava, nadam se da će Giroud dobiti svoju šansu, to je dobar napadač!

Link to comment
Share on other sites

Ovaj poraz nas gura van top 4 sa tendencijom ka dolje. Igra u drugom poluvremenu koje sam gledao je fakat ocajna. Rutinski nas uzeo United, ali bas nako laganini. Nisam ni u jednom trenutku sumnjao da cemo ga primiti s onakvom igrom. S obzirom na raspored i formu rivala, tesko cemo dogodine igrati Ligu Sampiona.
Link to comment
Share on other sites

Junajtedu zelim sve najgore do kraja sezone s ovom njihomo pickastom igrom.
Morata pickica mala pao 17369 puta danas,Giroud pokazao vise borbenosti u zadnjih 10min nego ovaj za cijelu utakmicu.Zadovoljan sam igrom u 1.poluvremenu ali jednostavno userski su nas dobili.Jos da dodam cist gol ponisten Moratin u 85.minut ali dobro idemo dalje..i dalje mislim da cemo zavrsit u top 4
Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvrijeme veoma dobro ali jeftino primljen gol, nekako mi nije leglo to sto su dva stopera krenula na Martiala a Lukakua ostavili samog. Willian i Hazard igrali odlicno, kombinovali, čupo bio jako jako dobar, lijepa akcija kod gola, lijepa akcija kod prečke Alvara.

 

Drugo poluvrijeme totalno druga priča, United uzeo loptu, zatvorio nas i da stvar bude gora nadigrao nas i dobio... Nista uradili nismo, doduse jesu nam ponistili gol ali pored sanse Willana nista se nije uradilo a moralo se iskoristiti to sto je De Gea ogromne probleme sa suncem imao...

 

Morata odigrao ocajno, prvo poluvrijeme previse padova, ocajno se gradi, ne kontam kakva mu je ono igra leđima, covjek se nagne naprijed negdje umjesto da se ledjima zagradi i nasloni na svog čuvara. Faulove također sve manje dobija jer su i sudije skontale da je plačipička koja ce svako malo pasti. U drugom poluvremenu malo ali malo bolji uzeo par duela, postigao i gol koji je ponisten ali opet, nedovoljno, glavni špic koji nije uputio opasnog šuta u 90 minuta... Ni Giroud nije uradio puno, kad je ušao ali je pokazao kako se igra leđima prema golu jebem mu hljeb.

 

Izdvojiti Williana i Hazarda koji su odigrali sjajno poluvrijeme, tačnije sjajnih prvih 60 minuta, kombinovali, iznosili loptu, bili opasni ali nedostajao im je i raspoložen napadač. Kante također uzeo milion lopti...

 

A da mi je neko rekao da će ovu utakmicu odluciti Lukaku, ne bih vjerovao...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...