Jump to content

Didier Drogba (2004-2012, 2014-2015, 379 nastupa)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

Didijeva statistika
Najviše golova zabio Arsenalu, njih trinaest čak

http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2786365,00.html


[b]12 [/b]major trophies
1 UEFA Champions League
3 Premier Leagues
4 FA Cups
2 League Cups
2 FA Community Shields

1 Player of the Year
1 Players Player of the Year
2 Premier League Golden Boots
2 African Player of the Years


Chelsea record scorer in Europe: 34 goals in 69 games
Chelsea record scorer in cup finals: 9 goals in 9 games
Chelsea record international scorer: 45 goals in 72 games
(The two Ivory Coast matches in early June will still be as a Chelsea player)
Link to comment
Share on other sites

Joj raspekmezit ću se ali moram i ja nešto napisat...

O ovome sam vam ja pričao:

[color=#000000][font=arial, helvetica, sans-serif]"Klub me je želio zadržati. Mogao sam ostati sve dok mogu igrački zadovoljiti kriterije močadi. Nije da me nisu više željeli. [b]To je bila moja odluka.[/b] Sjeli smo zajedno i svi su shvatili moje razloge. Sada sam osvojio Ligu prvaka, što bi bilo sljedeće? Bolje i više od toga se ne može. Gospodin Abramovič je rekao da razumije moje osjećaje, respektira moj izbor i da ću ja zauvijek biti Chelseajev čovjek! Razgovarali smo dosta zadnjih dana. On je dobar čovjek, jako dobar čovjek. Dao je sve mojoj obitelji."[/font][/color]

[color=#000000][font=arial, helvetica, sans-serif]"Radije bih još malo uživao u sjećanjima na subotnju pobjedu nego sada govorio o Kini, Americi ili ne znam kojoj još sredini koja se spominjala vezana uz moj nastavak karijere. Jedno je sigurno. Neću igrati niti za jedan drugi engleski klub. Previše dugujem Chelseaju. Mojim venama teče plava krv" [/font][/color]

(index.hr)
Dakle, neki su krivili upravu za ovo, to dakako nije opravdano.
[color=#000000][font=arial, helvetica, sans-serif]Ovo je najbolji i najbezbolniji način njegova odlaska. Odlazak u stilu, za poželjet, odlazak kada je tvoj zadnji dodir ispisao povijest jednoga kluba..[/font][/color]

[color=#000000][font=arial, helvetica, sans-serif]Drogba je postao jedan od najvećih špica u povijesti igre i to više nitko ne može zanijekati.[/font][/color]


[size=2][color=#000000][font=arial, helvetica, sans-serif]Također, ovakav odlazak može biti uzor madridskom Realu (slučaj Raul)[/font][/color][/size]
Link to comment
Share on other sites

Na sajtu kluba je izasao spisak svih golova za Celsi kao i rangiranje koliko je kom klubu dao golova.
Naravno,najvise je dao Arsenalu(13) ,to svi znamo a zanimiljivo da je Man.Junajtedu dao samo 3 gola,medjutim 1 od ta tri je bio bukvalno za titulu kad smo dobil 2-1 na Old Trafordu 2010., a drugi je onaj legendarni gol u produzetku finala FA Kupa :)

[quote]GOALS SCORED AGAINST INDIVIDUAL TEAMS

THIRTEEN GOALS
Arsenal
NINE GOALS
Liverpool
EIGHT GOALS
Bolton Wanderers
Everton
West Bromwich Albion
SEVEN GOALS
Portsmouth
SIX GOALS
Aston Villa
Blackburn Rovers
Middlesbrough
FIVE GOALS
Manchester City
Tottenham Hotspur
West Ham United
Wigan Athletic
FOUR GOALS
Fulham
Newcastle United
Stoke City
Valencia
THREE GOALS
Barcelona
Bayern Munich
Hull City
Levski Sofia
Manchester United
Reading
Watford
TWO GOALS
Atlético Madrid
Juventus
Norwich City
Paris St Germain
Rosenborg
Wolverhampton Wanderers
ONE GOAL
APOEL
Bayer Leverkusen
Birmingham City
Burnley
Cardiff City
Charlton Athletic
CFR Cluj
Coventry City
Crystal Palace
Napoli
Nottingham Forest
Porto
Real Betis
Schalke
Spartak Moscow
Sunderland
Swansea City

12 major trophies
1 UEFA Champions League
3 Premier Leagues
4 FA Cups
2 League Cups
2 FA Community Shields
1 Player of the Year
1 Players Player of the Year
2 Premier League Golden Boots
2 African Player of the Years

Chelsea record scorer in Europe: 34 goals in 69 games
Chelsea record scorer in cup finals: 9 goals in 9 games
Chelsea record international scorer: 45 goals in 72 games
(The two Ivory Coast matches in early June will still be as a Chelsea player)

Top all-time Chelsea scorers
Bobby Tambling 202
Kerry Dixon 193
Frank Lampard 186
Didier Drogba 157
Roy Bentley 150
Peter Osgood 150[/quote]

Pa koliko je covek dao bitnih golova ,pa to je neverovatno.
Link to comment
Share on other sites

Ovakav igrač koji je svoje srce i dušu ostavio na Stamford Bridgeu zaslužuje oproštajnu utakmicu... Ne znam da li je to moguce sada odigrati kada za samo par dana pocinje Euro.

[size=3]Ps: I ja sam u čast ovog velikana nakon par mjeseci promjenio avatar koju je sve do sada krasila slika Lamparda.[/size]. Valjda ce se ubrzo promijeniti, ja sam uploadovao sliku..
->>>>>>>Didier Drogba tra lala..<<<<<<<<-

Link to comment
Share on other sites

[color=#333333][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Didier Drogba, 33, is to be offered a two-year, £80,000-a-week deal by Italian club Juventus following his departure from Chelsea[/size][/font][/color]

[color=#333333][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Sumnjam da ce im ovo uspjet, mislim da on ipak ide u Shangai[/size][/font][/color]
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1337870119' post='52049']
[color=#333333][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Didier Drogba, 33, is to be offered a two-year, £80,000-a-week deal by Italian club Juventus following his departure from Chelsea[/size][/font][/color]

[color=#333333][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=3]Sumnjam da ce im ovo uspjet, mislim da on ipak ide u Shangai[/size][/font][/color]
[/quote]

čuo sam nešto da će Juventus njemu dati i 12 milja eura uz tu plaću da preÄ‘e kod njih

kako god, nadam se da će tih nekoliko godina odratiti negdje di ću ga moći pratiti, a onda povratak nama :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...