Jump to content

Alvaro Morata (2017-2020, 47 nastupa)


Recommended Posts

Prvi sam ga hvalio, ali danas i prošlu je pokazao da ne zna da iskoristi zicer jebeni. Mogao je 5 golova u dve utakmice dati... polako na klupu, pa razmišljaj o ženi i deci, a platu troši na stvari kada već možeš, a ovi nemaju muda da ti je uzmu za ovaj i prošli mesec...

Ovo što je on danas promašio je kriminal i za debele penale.
Link to comment
Share on other sites

Necu da ispadnem paksu i da citiram ovdje pojedince koji su ga hvalili, desi se nasim koji su ga doveli da pogrijese u procjeni a ne oni...

Znaci, siguran sam u ovo sto kazem: Torres mi je bolji igrac od njega. 

Dugo, dugo nisam vidio ovakvog smotanog napadaca da ne zna najobicnije osutati. 70 miliona je lik placen. Mene sramota. Takav bi mu samar opalio da ne bi usto dva sata.

Link to comment
Share on other sites

MARÅ  U PIÄŒKU JEBENU MATERINU I TI I KO TE DOVEO
Sve ti jebem panju padavičarski..serem po njemu stalno i tom padanju, i sve mislim natjerat ce me da promjenim misljenje dok se prilagodi malo..a on sve gori
Jebem te u nogu tu retardiranu da te jebem, uzasno mi nerve kida od samog dolaska i padanja, al spasavali ga ti golovi tom usranom glupom zalizanom glavurinom..a sad nema ni toga, a ove zicere na pladnju sta konstantno ima toliko trapavo promasuje da sam dozivio vrhunac bijesa danas..za mene si mrtav, ni slova vise nigdje o tebi pa ni na ovoj temi..mrs u picku materinu kretenu kretenski..
I sad nek neko kaze da mitchy ne zasluzuje sansu, pa zasluzujem ju ja krv ti jebem a kamoli ne mitchy..
Umri jebem ti sto majki..
Link to comment
Share on other sites

panj padavičarski, nek zabije 30golova glavom do kraja prvenstva i opet mu džaba..
čudo kolika je mrljina sa tom svojom raspalom realizacijom i mekoćom i padanjem na doslovno svaki jebani dodir..užasno me nervira padanje i ta bez krvi i života, užasno..
 
idi igraj pikado



MARS U PICKU MATERINU JOS JEDNOM

Pa ovoliko me razocarao i iznervirao nije ni jedan igrac chelseaja nikada
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • reLo changed the title to Alvaro Morata
  • reLo changed the title to Alvaro Morata (2017-2020, 47 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...