Jump to content

Michy Batshuayi (2016-2022, 48 nastupa)


reLo

Recommended Posts

Slažem se sa hamcom u potpunosti. Neka tamo daje golove i igra. U Chelsea je bila patnja i njemu i nama.

Možda mu engleska liga ne leži kao što mu leže francuska ili nemačka. Ne bi bio ni prvi ni poslednji da se tako nešto desi.

Edit. A možda mu ne odgovara ni naš stil igre koji furamo...
Link to comment
Share on other sites

Da postigne u 700 golova do kraja sezone njemu budućnosti u Celsiju nema.
Njega Konte ne vidi i to je to.
A da ce biti dobar u Dortmundu hoce sigurno, jer ce mu ljudi ukazati pover3nje i verovati u njega. Onda ce Bvb da ga otkupi na kraju sezone, pa ce i nas da tambura kad zavrsi u Bajernu :D
Link to comment
Share on other sites

Nista, gledam citavu tekmu i Hamburg dosta bolji, potpuno nezasluzeno vodstvo Dortmunda u odnosu na prikazano. Ovaj nas nista spec, ponovo u polju ne zna, al eto uvalio opet onaj svoj tipicni gol, sa 3 metra u praznu mrezu.

Kad čitava ekipa igra i odigra onako kriminalno, on je taj koji je donio prevagu golom, tako da jebiga wajz da ga je kitom uvalio mora se pikat...

 

Opet, Njemacka i prve dvije utakmice nisu odraz kvaliteta mora se sačekati do kraja sezone.

 

 

Nego, pitanje za vas par sto je aktivnih ostalo.

 

Da li je vama ovaj transfer Girouda jedan od najgluplje odrađenih poslova u blizoj istoriji kluba sa obzirom na situaciju, jer meni jeste.

 

Da se objasnim na brzinu...

 

Uslov da ode Auba iz Dortmunda je bio da nadju zamjenu, mi smo dakle posredovali tom transferu jer smo im dali Batsmana. Dakle da smo hladno mogli dati pare i Batsmana na posudbu i uzeti Aubameyanga ???
 

Međutim mi smo im dali Batsmana, POTPOMOGLI TRANSFER AUBE U REDOVE JEDNOG OD NAJVECIH RIVALA, ali to sve nije bilo dovoljno te smo im UBACILI JOS 20 MILIONA U KASU I KUPILI IGRACA OD NJIH koji vise ne bi sjedio ni na klupi a imao bi ogromne pare u dzepu ????

 

Ima li tu neke logike ? 

Link to comment
Share on other sites

Logika je ta sto nama treba drugi napadac a ne prvi, nece upravo tako lako dici ruke od Morate. Tesko da bi mi platiti tolike pare za Aubu i platu kakvu ima u Arsenalu. Mozda je i igrac izrazito zelio u Arsenal na nagovor Mickija (i sam je tako nesto izjavio). Uglavnom nije uvijek sve CRNO-BIJELO.
Dalje Bats je morao ici jer Konte nema apsolutno nikakvo povjerenje u njega, kada je Morata povrijedjen Edena je stavljao u spic sto samo za sebe dovoljno govori. Giroud je meni sasvim solidan drugi napadac, target men sa iskusustvom igranja u Premiershipu (sigurno bolji od Carrola i Croucha, a isplativiji od Dzeke).
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Michy Batshuayi (2016-2022, 48 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...