Jump to content

UEFA Champions League


jakovf

Recommended Posts

Dinamo ipak ne može konkurirati timovima koji igraju ligu prvaka. Bolno ali istinito. Na papiru, Dinamo možda ima i bolje igraÄe od Ajaxa ali Ajax je bolji u svemu ostalom. Nije Dinamo taj rang jednostavno... Da je osvojit bod-dva u grupi da se saÄuva obraz i samopouzdanje pa da se i sljedeće godine kvalificira u LP pa tako iz godine u godinu da smo u Europi vjerojatno bi postigli nešto. Trenutno u Europi nešto možemo izvuć jedino uz mnogo sreće.

I da, na tekmi sam se smrzo ko p*Äka -.-

Link to comment
Share on other sites

Ovo jucer po meni sramotna predstava..Badelj iako ozljeÄ‘en nije ni jedan toÄni pas dao,Sammir je u prvom dobro odigrao, u drugom nitko nije dobro odigrao osim Kelave i KovaÄića.Ajax je cijelu utakmicu imao 65% lopte i imao puno više prilika nego mi, još ne razumijem kako je De Jong ono promašio..A dok je JurÄić stavio Pokrivaća umjesto Bećiraja, mislim da su svi poludjeli i nisu mogli vjerovat.Drugo poluvrijeme je bilo stvarno oÄajno, nismo do gola došli, Äak smo i pljeskali Eriksenu dok je gol dao.Nadam se da će protiv Lyona na Maksimiru bar gol dat da vidim gol uživo.

I bilo mi je dobro navijanje na raÄun JurÄića :D

@Tinmar - Smrzo si se?Pa kako, meni uopće nije bilo zima

Link to comment
Share on other sites

Joj sto Dzeko nije imao srece kod oba gola, kod prvog Marchena ispred njeg , kod drugog Aguero :/ ali je imao par lijepih sansi i dobro odigrao, zasto Nasri kesa nije odigrao ovako lose protiv BiH, Dinamo koliko god se nadali njegovi navijaci nazalost ocekivano ne moze nista napraviti, ako daju 1 gol bice sretni, Real razmontirao Lyon, nisu to vise one utakmice gdje je Real znao cesto izgubiti od Lyona, sada je neka druga prica

Link to comment
Share on other sites

Real jedina ekipa u LP sa 9 bodova, joj da nije onog mulca mogli smo mi sada sjediti na tronu s Realom..

Ukratko, nakon 3 kola dosta toga je jasnije, po meni u grupi A Bayern i Napoli prolaze, u grupi B ce jos biti napeto, nadam se prolasku CSKA, grupa C se lagano posrala Unitedu na glavu i United jos nije nista osigurao, za razliku od Benfice, Real vec prakticki prvo mjesto uzeo, ako u Valenciji Leverkusen ne trijumfira i mi smo prvi u nasoj, u grupi F totalni kaos, ali mislim da nijedna od onih ekipa nece daleko dogurat, grupa G da ne govorim, APOEL glavni kandidat za osvajanje LP, Barca i Milan vec osigurali.

Znaci po meni su kandidati za osvajanje:

Bayern Munchen

Real Madrid

Chelsea

Barcelona

Manchester United

Milan

i naravno APOEL :D

Link to comment
Share on other sites

Ovi iz HRT-a uvijek izaberu najgoru utakmicu za gledat, ko da namjerno to rade. Da su prenosili Šahtar-Zenit, koja je bila predobra utakmica ništa se nebi progovorilo, al oni utakmicu bez golova izaberu, gdje se naravno Arsenalu posere u zadnjoj minuti.I svi vele da se u Ligi Prvaka trebaju zabijat polušanse, a kad u sažetku juÄer vidim što je sve Zenit promašio, penal, pa 3-4 100% šanse, doÄ‘e mi da plaÄem.I kad pogledam da je Zenit zabio 2 gola, moram samo reći da je Šahtarova obrana oÄajna..

Link to comment
Share on other sites

Ovi iz HRT-a uvijek izaberu najgoru utakmicu za gledat, ko da namjerno to rade. Da su prenosili Šahtar-Zenit, koja je bila predobra utakmica ništa se nebi progovorilo, al oni utakmicu bez golova izaberu, gdje se naravno Arsenalu posere u zadnjoj minuti.I svi vele da se u Ligi Prvaka trebaju zabijat polušanse, a kad u sažetku juÄer vidim što je sve Zenit promašio, penal, pa 3-4 100% šanse, doÄ‘e mi da plaÄem.I kad pogledam da je Zenit zabio 2 gola, moram samo reći da je Šahtarova obrana oÄajna..

Potpis na ovo. Hebo ih Arsenal uvijek ga prenose. Bolje bi bilo da su prenosi najveći sovjetski derbi Šahtar - Zenit ili derbi dva finalista Lige prvaka Bayer - Valencia. Oni izabrali najgore!

Link to comment
Share on other sites

Real jedina ekipa u LP sa 9 bodova, joj da nije onog mulca mogli smo mi sada sjediti na tronu s Realom..

Ukratko, nakon 3 kola dosta toga je jasnije, po meni u grupi A Bayern i Napoli prolaze, u grupi B ce jos biti napeto, nadam se prolasku CSKA, grupa C se lagano posrala Unitedu na glavu i United jos nije nista osigurao, za razliku od Benfice, Real vec prakticki prvo mjesto uzeo, ako u Valenciji Leverkusen ne trijumfira i mi smo prvi u nasoj, u grupi F totalni kaos, ali mislim da nijedna od onih ekipa nece daleko dogurat, grupa G da ne govorim, APOEL glavni kandidat za osvajanje LP, Barca i Milan vec osigurali.

Znaci po meni su kandidati za osvajanje:

Bayern Munchen

Real Madrid

Chelsea

Barcelona

Manchester United

Milan

i naravno APOEL :D

Real Madrid

Farcelona(svidelo se to nama ili ne)

Bayern Munich

Manchester United

Chelsea

svi ostali...

Link to comment
Share on other sites

Ovo jucer po meni sramotna predstava..Badelj iako ozljeÄ‘en nije ni jedan toÄni pas dao,Sammir je u prvom dobro odigrao, u drugom nitko nije dobro odigrao osim Kelave i KovaÄića.Ajax je cijelu utakmicu imao 65% lopte i imao puno više prilika nego mi, još ne razumijem kako je De Jong ono promašio..A dok je JurÄić stavio Pokrivaća umjesto Bećiraja, mislim da su svi poludjeli i nisu mogli vjerovat.Drugo poluvrijeme je bilo stvarno oÄajno, nismo do gola došli, Äak smo i pljeskali Eriksenu dok je gol dao.Nadam se da će protiv Lyona na Maksimiru bar gol dat da vidim gol uživo.

I bilo mi je dobro navijanje na raÄun JurÄića :D

@Tinmar - Smrzo si se?Pa kako, meni uopće nije bilo zima

A neznam, valjda si se ti bolje obukao XD ma ko jebe zimu, mrzim navijanje bez BBB-a, to je samo ono Dinamo-Zagreb i par pjesama i to je to. Zakur*c. Fakat se užasno igrali, u prvih 15 minuta se Äinilo da ih možemo dobit ali su nekako umrtvili utakmicu pa su onda oni poÄeli igrat. Bili su puno bolji

Link to comment
Share on other sites

I ja kažem da je veliki uspjeh što su uopće došli, al kad vidiš jedan Apoel koji je senzacija LP, a tri puta manje vrijedi, kad vidiš Basel koji otkine bod Mufc-u, koji se spasi od poraza na svom terenu u 90.min, a Basel po tržišnoj vrijednosti isto ko Dinamo vrijedi,Genk koji uzme bod Valenciji, zapitaš se zašto Dinamo ne uzme pokoji bod.

Link to comment
Share on other sites

Joj ovog Dinama, pa onaj mali Eriksen 2 puta asistira petom, igraju se sa njima, samo nek mole Boga da Real ne bude raspolozen inace valja vadit loptu iz mreze sigurno 5-6 puta, Ronaldo probi mrezu Lyona iz slobodnjaka :) Inter - Lille dobra utakmica takodjer, Inter kolko dobro igra u LP toliko lose igra u ligi

Link to comment
Share on other sites

Grupa A:

Bayern 10

Man City 7

Napoli 5

Villareal 0

Napoli dobije Villareala i doma mu je dovoljan X protiv Cityja ako uzmemo u obzir da ce Bayern po obicaju nakantat City :D I tako vam City ispada iz LP :D

Grupa B:

Inter 9

CSKA 5

Trabzon 5

Lille 2

Ajmo CSKA, rusi Intera :D

Grupa C:

Benfica 8

Man Utd 8

Basel 5

Otelul 0

Bit ce zanimljivo ode do kraja.

Grupa D:

Real M 12

Ajax 7

Lyon 4

Dinamo 0

Kao sto je rekao Vlaovic sad u emisiji, Real je u jednoj od najboljih formi zadnjih godina i jednostavno ne vidim kako bi se mogli zaustaviti.

*Kakva majstorija Maria Gomeza za 1:0 :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...