Jump to content

Baba Rahman (2015-2023, 15 nastupa)


  

28 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Iskreno nikada nisam gledao momka kako igra tako da ne mogu ništa reći. Samo se nadam da će opravdati uloženi novac. Ako se pokaže dobar onda on na lijevi bek, azpi desno a ivanović na poziciju stopera i tako da se može rotirati sa ostatkom ekipe (terry, cahill, zouma).

Link to comment
Share on other sites

Nadamo se da su stvarno videli nešto vrhunsko u ovome, mada je to za mene previše napredovanja za par godina, pre 2 godine igrao cvajtu u nemačkoj, danas da igra premijer ligu. Preplaćen iskreno, za te pare je mogo da se dovede recimo Rikardo Rodrigez iz Wolfsburga ili Alex Sandro iz Porta, ali nećemo da prenagljujemo čekamo da vidimo šta će se desiti. Mada prvi Murinjo ne voli da daje šansu igračima nego uvek forsira provereno, sada se nadamo da će dati šansu Babi jer Aspili baš ne može da igra desnom nogom na levom beku, nismo imali u prva dva kola 3 upotrebljiva centaršuta...

Link to comment
Share on other sites

Teško da su njih dvojica isti nivo. Sandro već duže vreme igra izuzetno dobro, zapažen i u Ligi Šampiona, jedan od ključnih igrača Porta par godina unazad.

Rahman je neko ko je tek isplivao, odigrao jednu dobru sezonu... On mora tek da se dokaže.

A Sandro košta toliko jer je u poslednjoj godini ugovora.

Verujem i ja u Babu, gledao sam ga nekoliko puta, ima potencijala, ali malo prizemljenja nije na odmet.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Baba Rahman (2015-2023, 15 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...