Jump to content

Chelsea FC u sezoni 2015/16 - Statistika i vijesti


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 1.7k
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

[quote name='Quaresma' timestamp='1325715172' post='14624']
da smo u one 4 utakmice ostvarili pobjede, to je 12 bodova, i bili bi ispred citya :D
[/quote]

Ne bi, istina to je 12 bodova ali ovako smo uzeli 3, znaci onako bismo imali 9 bodova vise nego sad, bili bi 2 boda iza Cityja ali bod ispred Uniteda i 5 ispred Spudsa :D
Link to comment
Share on other sites

al dobro nismo mi jedini loši ove sezone :D

pratio sam malo i united i mislim da je ovo najlošiji united u zadnjih 5 godina, ali nevjerojatno je kako se oni provlače, imaju tolko sreće :/

mislim da se ove sezone nama nije dogodilo da smo bas suxali a da smo uzeli bodove, a to se unitedu stalno događa

nadam se da ćemo sada krenut igrat kak se spada i mislim da imamo dobre šanse za titulu, zato što će i united i city a i tottenham kiksati kad tad

[quote name='chelsea4evercr' timestamp='1325724792' post='14677']
[url="http://www.youtube.com/watch?v=azOBtIRSADE"]http://www.youtube.c...h?v=azOBtIRSADE[/url]
[/quote]

aa emocije me ponijele
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelseathebest' timestamp='1325803802' post='14838']
al dobro nismo mi jedini loši ove sezone :D

pratio sam malo i united i mislim da je ovo najlošiji united u zadnjih 5 godina, ali nevjerojatno je kako se oni provlače, imaju tolko sreće :/

mislim da se ove sezone nama nije dogodilo da smo bas suxali a da smo uzeli bodove, a to se unitedu stalno događa

nadam se da ćemo sada krenut igrat kak se spada i mislim da imamo dobre šanse za titulu, zato što će i united i city a i tottenham kiksati kad tad



aa emocije me ponijele
[/quote]
manu ce 100% kiksat do kraja totenham takoder ali virujem da bi i city moga jer mi mancini ne uljeva saamopouzdanje
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelsea4evercr' timestamp='1325803942' post='14840']
manu ce 100% kiksat do kraja totenham takoder ali virujem da bi i city moga jer mi mancini ne uljeva saamopouzdanje
[/quote]

i to ali i zbog toga što do sada su igrali praktički bez kikseva i sad će im doći pad forme
to se svima desi u sezoni
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adis988' timestamp='1325810577' post='14862']
U Citya se vec vidi pad forme a United se nekako provlaci, nedostaje im taj glavni covjek u sredini...
Tottenham meni izgleda vrlo jaka i stabilna ekipa..

Moramo mi popraviti prvo svoju igru pa tek se onda necemu nadati...
[/quote]

tako je, mi moramo mislit samo na sebe i osvajat što više bodova, drugi će već kiksat kad tad
Link to comment
Share on other sites

Raspored Chelsea-jevih golova ove sezone u Premier Ligi :
1 - 15 ----------------------- 5 golova
16 - 30 ----------------------7 golova
31 - 45 ---------------------- 6 golova
45 + ------------------------- 1 gol
46 - 60 ---------------------- 9 golova
61 - 75 ---------------------- 1 gol
76 - 90 ---------------------- 7 golova
90 + -------------------------- 3 gola

[b]Ukupno - 39 golova[/b]
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adis988' timestamp='1325873628' post='15016']
za one koji nisu znali do 20.tog kola smo bolji za dva boda u odnosu na proslu godinu kada je na kormilu bio Ancelotti...
[/quote]

Eto, da sad nisi napisao taj podatak, nikad ne bih rekao da je tako.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juan Manuel Mata' timestamp='1325968081' post='15217']
Zašto se ovdje ne nepravi anketa ? Prvo bismo se trebali odlučiti koju bi formaciju koristili da bi sastavili ALL-TIME ekipu Chelsea-ja. I onda bi pravili anketu svaka 3-4 dana za poziciju koja je na redu. U svakoj anketi bi bilo po 4-5 opcija.
[/quote]

Dobra ideja ;) Moglo bi se ali ja trenutno nemam ni živaca ni vremena za to. Možda da to uradi netko od drugih moderatora - reLo, Lampard, Tinmar ili netko?
Link to comment
Share on other sites

Po mom misljenju, Malouda je upravu kada je rekao da nam ova sezona ne smije biti prelazna, vec da bi klub kao sto je Chelsea kontantno morao osvajati trofeje.

Znam da dolazi do smjene generacija i optimalno je da klub malo losije igra, ali i druge ekipe se podmladjuju, kao sto je Manchester Und koji je stalno u vrhu.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...